Mike Yeadon: „Začněte mluvit o globalistické tyranii“

Mike Yeadon: „Začněte mluvit o globalistické tyranii“

Mike Yeadon patří k jedněm z mála, kdo se od samého začátku nebáli upozornit jak na celý covidový podvod, tak především na nebezpečí experimentálních genových injekcí.

Většina odborníků však stále mlčí – čí jsou dokonce na straně tyranů. Mike Yeadon nyní promluvil zejména k jeho vrstevníkům, kteří jsou již kolem důchodového věku, takže se většina nemusí obávat propuštění z práce či problémů se splácením hypotéky.

Čím víc odborníků se odhodlá říct otevřeně pravdu, tím víc lidí se probudí…

Bývalý viceprezident společnosti Pfizer, Dr. Mike Yeadon, naléhá na všechny, včetně svých bývalých kolegů ve farmaceutickém průmyslu, aby začali mluvit proti globalistické tyranii:

„Znovu říkám svým bývalým kolegům, kde sakra jste? Moji vrstevníci jsou kolem důchodového věku. Pokud nepromluvíte, dovolíte, aby vaše děti byly zavražděny… “

„Pokud se bojíte toho, co se stane, když promluvíte, říkám vám, že to, co se stane, když nepromluvíte, bude mnohem horší. Pokud dost z nás řekne ‚k čertu s vašimi ďábelskými plány, k čertu s vašimi kontrolami, vašimi nařízeními a tak dále‘, pak prohrají. A mohou být nuceni stát se velmi agresivními, a pokud to udělají, probudí každého.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Mike Yeadon: „Začněte mluvit o globalistické tyranii“

  1. kromě wing čun rád mrdám s tátou i s mámou , segrou i bráchou. sem prase ale nemúžu za to
    miluju rajchla , babiše a korejského popeláře okamúru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout