Arktický led vzdoruje odmrazovacím předpovědím klimatických šílenců

Arktický led vzdoruje odmrazovacím předpovědím klimatických šílenců

V poslední době se objevilo hned několik zpráv, které ukazují, že arktický led přibývá. To je zcela v rozporu s tvrzeními mainstreamových propagandistů a zkorumpovaných odborníků, kteří se snaží prosadit lež o škodlivém CO2.

Podle některých předpovědí již neměl být v létě v Arktidě žádný led, ale nic podobného se dosud nestalo.

Například do moře Laptěvů, které je generátorem ledu v Arktidě, se vrací pobřežní led. Podzim je druhým nejdůležitějším obdobím krmení ledních medvědů po jaru, ale přichází v různých časech pro různé subpopulace.

Tvorba mořského ledu podél pobřeží přitahuje ryby a tuleně, což znamená, že lední medvědi, kteří strávili léto na pevnině, se po letním půstu brzy opět najedí.

Jako obvykle, první letošní tvorba ledu je zaznamenána podél pobřeží moře Laptěvů, které je jedním z primárních „generátorů“ arktického mořského ledu. Západní a jižní medvědi v Hudsonově zálivu budou muset čekat déle, ale led nakonec přijde i k nim.

Jak se již několik let ukazuje, tak led v Arktidě neubývá a přichází i další důkazy.

Stejně jako má rok své sezónní cykly a tvoří roční období, také naše Země se sama mění mezi teplými a studenými obdobími. Aktuálně se nacházíme v končícím chladném období, které způsobuje dlouhodobý nárůst teplot.

arktický led v září 2023 (v září je vždy za celý rok ledu nejméně, pak začne přibývat)

V důsledku víceletého slunečního cyklu – známého také jako „Maunderovo minimum“ – se však pravděpodobně na nějakou dobu vrátí nižší teploty a jejich nárůst bude přerušen.

To znamená, že současný trend oteplování pravděpodobně na několik let zeslábne nebo se opět obrátí, než teploty opět stoupnou.

Podle klimatického cara Kerryho už několik let neměl být v létě v Arktidě led:

Vysloužilý meteorolog Klaus-Eckart Puls z Evropského institutu pro klima a energii (EIKE) využívá dostupná data k tomu, aby ukázal jasně viditelný vzestupný trend arktického ledu. 

A je tomu tak od roku 2007, kdy sestupný trend, který pokračoval  od 90. let, skončil. Dánský polární portál také ukazuje výrazný nárůst ledových mas na grónském ledovém příkrovu.

Image

Reálná data opakovaně ukazují, že většina modelů klimatických šílenců je zcela zkreslená a vyvrácená realitou.

Svět je stále velmi daleko od blížící se „klimatické katastrofy“ (pokud se odpovídajícím způsobem nezmění sluneční aktivita, jejíž dopad klimatičtí hysterici zpochybňují). 

Arktický led, který podle stávajících propagandistů už dávno neměl přes léto existovat, je toho jasným důkazem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.2]

4 thoughts on “Arktický led vzdoruje odmrazovacím předpovědím klimatických šílenců

  1. No a proto teď odstoupili od globálního oteplování,ale světe div se,čelíme globální změně klimatu!! Asi pro změnu zmrzneme. Nechcete je zab.t? Já teda jo!

    1. Máte pravdu jen částečně. Za tou jejich „změnou klimatu“ pořád vyčuhuje staré dobré globální oteplování. Jak by jinak zdůvodnili drastickou redukci CO2, kterýžto nešťastný plyn je právě onen zločinec, jenž má býti vymýcen. Hodně na to spěchají, protože dobře vědí to, co se píše v tomto článku a je jim jasné, že skutečnost už dlouho nemohou před lidmi utajit. Vaše touhy jsou mi též blízké a myslím, že v tomto nejsme sami.

  2. Jedny hovoria, že za zmenu klímy môže človek, druhý že už 1609 vedcov hovorí, že neexistuje žiadna klimatická núdza. Obidva tábory klamú a je dosť pravdepodobné že účelovo. Vedia niečo, čo nám nepovedali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout