Izrael našel „ztracené“ dohody se společností Pfizer, které potvrzují, že tamní obyvatelstvo mělo být pokusnými králíky

Izrael našel „ztracené“ dohody se společností Pfizer, které potvrzují, že tamní obyvatelstvo mělo být pokusnými králíky

Izrael byl první zemí na světě, do které zamířily experimentální genové injekce. Teprve poté se – až po schválení FDA – dostaly do USA a záhy i do zemí EU a po celém světě.

Nyní se konečně „záhadně“ našly smlouvy, které potvrzují, že obyvatelstvo bylo dáno všanc experimentu. Lze předpokládat, že nález se nasměřoval na tuto dobu, kdy mají místní již úplně jiné problémy, zcela záměrně.

Ještě tak před měsícem by nález dokumentu vyvolal velký humbuk, nyní to však zřejmě mezi místními zaznamená jen málokdo.

Každopádně se potvrzuje, že praktiky Mengeleho byly opět uplatněny na podobném vzorku obyvatelstva jako před 80. lety…

V roce 2020 dostal Izrael přednost v dodávkách vakcín proti koronaviru výměnou za epidemiologické údaje o své populaci.

Izraelské ministerstvo zdravotnictví u soudu uvedlo, že nemůže najít dohodu se společností Pfizer o sdílení těchto údajů. Ministerstvo uvedlo, že neví, zda byla dohoda skutečně podepsána.

Bývalá výkonná ředitelka farmaceutického průmyslu Saša Latypová říká, že dohoda byla nyní „nalezena.“ Po měsících právních tahanic byla zveřejněna, i když velká část textu byla začerněna.

Ukázalo se, že izraelské ministerstvo zdravotnictví podepsalo nejméně čtyři dohody se společností Pfizer.

Dohody byly uzavřeny ještě předtím, než byla takzvaná vakcína schválena pro nouzové použití americkým úřadem pro dohled nad léčivy FDA. Izraelská vláda se snažila datum podpisu utajit.

Dohoda o sdílení epidemiologických údajů byla podepsána již 1. prosince 2020. Teprve 11. prosince téhož roku byla vakcína společnosti Pfizer schválena pro nouzové použití.

Latypová po přečtení dokumentů dospěla k závěru, že izraelské obyvatelstvo bylo izraelskou vládou oklamáno.

Pasáže o odpovědnosti jsou zcela začerněny.

Izraelské ministerstvo zdravotnictví schválilo dovoz vakcín Pfizer ještě předtím, než je FDA schválila pro nouzové použití. Mezitím ministerstvo poskytlo společnosti Pfizer lékařské údaje o účincích této látky na izraelskou populaci.

Ministerstvo lhalo, že produkt byl testován a schválen, a také zavedlo velmi přísná opatření.

Obyvatelstvo tak bylo podle Latypové nevědomky donuceno k účasti na experimentu. Může se spolehnout na podporu právníka Gal Gura: „Je velmi těžké brát vážně tvrzení, že se nejedná o experiment na lidech.“

Latypová má velké potíže najít rozdíl mezi jednáním izraelské vlády a tím, co se dělo v Německu během nacistické éry.

Očekává, že očkování povede jen v Izraeli ke 100 000 úmrtím…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Izrael našel „ztracené“ dohody se společností Pfizer, které potvrzují, že tamní obyvatelstvo mělo být pokusnými králíky

  1. Tak snad už lidé pochopí, že na prostém pracujícím izraelském lidu naprosto nikomu nezáleží a tím méně “ převlečeným za židy “ chazarům. Henri Kisinger už v roce 2012 veřejně předpověděl na You Tube, že Izrael do deseti roků přestane existovat jelikož splnil svoji historickou úlohu rozbušky s Palestinci od roku 1948. Má sice rok zpoždění, ale to už tak bývá. Vše jde tedy podle plánů spřádaných hned po válce. Tak uvidíme brzy co bylo v tajných plánech globalistů dalšího. Začalo to rokem 2008 tzv. hypoteční krizí, potom hned následovali AIDS, prasečí, ptačí a kdovijaká chřipka, potom Covid, vakcínky, Ukrajina a když končí tak hned to pokračuje Palestinci.

    1. 👍👍👍👍👍
      Je to tak, vše mají připravené. Jen ten Putin jim do toho hází vidle, doufám. Jestli je to jen divadlo, tak je to v (!). Chudáci mladí.

  2. Ještě chybí motiv, který je jednoduchý jako u všech kurev, co si říkají „elity“. Musejí taky přiznat, kolik komu přistálo do kešeně za vyvražďování vlastního obyvatelstva. Jako Jidáš, prodaly životy lidí, kteří nejsou a nikdy nebyli jejich vlastnictvím, za usmolené, špinavé prachy. To platí nejen o Izraeli, ale o všech sviních, které toto zpunktovaly. Fuj tajb!!!

  3. Nemyslím si, že bude jaderná válka. Oni chtějí planetu pro sebe a nás zavřít jak dobytek do chlíva a příděl žrádla, omezený výběh. Jadernou válkou by ohrozily své budoucí majetky.

    1. především jadernou válku by ani oni nepřežili radiace by se nezbavili aspon 20 let a 20 let žit v nějakém bunkru pod zemi to přežil nejde co by tam tak dlouho dělali a co jedli a pili i kdyby měli nějaké zásobí ty věčně nevydrží

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout