Francie: U muslima v bytě našli celý arzenál zbraní připravených na džihád

Francie: U muslima v bytě našli celý arzenál zbraní připravených na džihád

V tomto případě se samozřejmě jedná o pouhou špičku ledovce. K nálezu totiž přispěla spíše náhodná razie v době, kdy jsou Francouzi ohroženi dalšími útoky.

Otázka je, co by našli, kdyby prohledali všechna muslimská ghetta a mešity. Jistě dojde dřív či později k nějaké koordinované akci – útokům ve „velkém stylu“ – a možná nejen po celé Francii, ale také v dalších islamizovaných zemích.

Četníci z oddělení Eure se zmocnili působivého arzenálu v domě 39letého muže, který bydlí v Les Andelys (Eure), podle prohlášení národního četnictva. Muž byl znám svojí náboženskou radikalizací.

Zpravodajská jednotka byla uvedena do pohotovosti kvůli podezřelému chování této osoby, která si koupila několik zbraní na internetových stránkách.

„Prohlídka vedla k zabavení jedenácti upravených dlouhých zbraní se zásobníky a střelivem, tří pistolí se zásobníky a střelivem, sedmi dýk, sekery, pěti velkokapacitních zásobníků slzného plynu, elektrického obušku a více než 7 000 nábojů různých ráží pro držené zbraně,“ uvedlo četnictvo.

Muž, který je držitelem federální sportovní střelecké licence místního klubu, byl zatčen ve středu 18. října. Vlastnictví tohoto arzenálu ospravedlňoval „svou vášní pro zbraně, která ho přivedla k šílenství nákupů,“ uvádí se ve výpovědi četnictva.

Kromě toho vlastnil různé balistické a zásahové ochranné prostředky: štít s logem ‚policie‘, těžkou přilbu s hledím, tři těžké vesty, neprůstřelnou vestu, kuklu, různé šarže pouzder, pouta a ochranné pomůcky.

A jsme-li u džihádistů, tak v Belgii mají také nemalý problém.

Jistý Palestinec, který prohlásil, že chce být mučedníkem při výbuchu, se toulá neznámo kde. Brzy se tak může objevit zpráva, že někde v davu (v Belgii či další evropské zemi) se vyhodil do vzduchu jakýsi Mohammed.

Policie pátrá po muži palestinské národnosti. Třiadvacetiletý Mohammed A. v úterý řekl, že „chce zemřít jako mučedník při výbuchu.“

Muž požádal o azyl v Belgii 26. září. Druhý den se musel hlásit znovu, ale nedostavil se. V úterý se dostavil k oficiálnímu orgánu a údajně řekl, že chce zemřít jako mučedník. Palestinec se údajně dozvěděl, že celá jeho rodina zemřela v Gaze.

Žadatel o azyl je v pátrání na celostátní úrovni. To znamená, že po muži pátrají všechny policejní složky v zemi. Závažnost hrozby zatím není jasná.

K tomuto případu už jen dodávám, že papaláši v EU již uvažují o tom, že podobných jedinců, kteří jsou odmala učeni k nenávisti ke „káfirům,“ přivezou statisíce až milion a rozmístí je do různých evropských zemí.

Přičteme-li k tomu další tisíce těch, kteří denně překračují hranice prakticky po celé Evropě, jde o vskutku výbušnou směs, která zcela jistě dřív či později exploduje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie: U muslima v bytě našli celý arzenál zbraní připravených na džihád

  1. Najznámejší slovenský terorista Jozef Lenč by najradšej vlastnoručne zbúral všetky kostoly v jeho bydlisku a pôsobisku /ako vymývač mozgov na univerzite/ Trnave a namiesto nich dal postaviť mešity…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout