Další bizarní ukázka vojáků US army (video)

Další bizarní ukázka vojáků US army (video)

Nedávno proběhl v USA nábor nových vojáků. O vstup do armády je nyní rekordně malý zájem, takže se nyní snaží získat zejména jedince z řad LGBTQI.

I proto před časem proběhl nábor nových branců prostřednictvím reklamy s vojákem, který se převléká za Drag queen. Celkový zájem o armádu se sice nijak zvlášť nezvýšil, nicméně propaganda přinesla své ovoce: vojákem se chce stát více LGBTQ než kdy předtím.

Nedávno jste se zde na jednoho takového nového vojáka mohli podívat – a nyní přináším video s dalšími chloubami US army….

A zde ještě jeden americký voják. Ten právě podstupuje operaci změny pohlaví na ženu. Vše hradí armáda…

A když už jsme v USA, ukážeme si i další „perly společnosti.“

Toto je dospělý muž, který si o sobě myslí, že je miminko – holčička, chodí takto i na veřejnosti. V minulosti případ pro psychiatra, dnes normál:

Tato osoba, která tvrdí, že je nebinární (tedy není ani žena, ani muž, ale něco mezi tím), učí děti v mateřské školce. Žádá své příznivce, aby jí darovali peníze, aby mohla koupit více LGBTQ knih pro mateřské školy.

Některé LGBTQ dětské knihy obsahují zprávy o trans batolatech a o tom, jak se lékaři mohou mýlit, když určují pohlaví dítěte.

Tato osoba se pro změnu identifikuje a žije jako pes:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Další bizarní ukázka vojáků US army (video)

  1. Takýto chlapečkovia chcú vyzerať „žensky“, ale žiadna normálna žena by sa tak nezmaľovala a nesprávala by sa tak afektovane ako oni.
    Priam dehonestujú ženské pokolenie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout