Bizarní: Do vedení skotské vládní strany, v jejímž čele je fanatický muslim, byl nominován i tranďák

Bizarní: Do vedení skotské vládní strany, v jejímž čele je fanatický muslim, byl nominován i tranďák

Letos na jaře byl ve Skotsku vybrán do vedení vládní strany i na post premiéra  Pákistánec Yousaf Humza, který se nijak netajil tím, že je praktikující muslim, což znamená, že aktuálně prochází fází džihádu nazvanou „takíja.“

Nebyl zvolen, ale vlastně jen dosazen namísto experemiérky Sturgeonové, která byla nucena po několika skandálech odejít.

Nicméně Skotská národní strana, v jejímž je vedení, dbá nejen na podporu multikulti, islámu či klimaalarmismu (což v podstatě není ve velkém vzájemném rozporu), ale také dlouhodobě prosazuje různé LGBTQ zákony.

Při schvalování těchto zákonů se vždy samotný Humza Yousaf hlasování neúčastnil – což znamená, že je otevřeně nepodpořil, neboť to by bylo proti islámu, ale ani proti nim nehlasoval – čímž nebyl ani proti vlastní straně, která ho katapultovala do vedení nejen strany, ale i samotného Skotska.

Dalším cílem skotské vládní strany je samostatnost – tedy odtržení od Velké Británie. Nicméně záhy poté se chce Skotsko přidat zpět k EU, tedy ke spolku, jehož hlavním cílem je likvidace evropských národů.

Tato doslova schizofrenní partaj, jejíž jednotlivé součásti programu si vzájemně zcela odporují, nyní uvolnila kvóty na ženy do vedení. A jednou z „kandidátek“ je i muž, který se prohlásil za ženu.

Biologický muž byl vybrán do užšího výběru pouze pro ženy na pozici v Národním výkonném výboru Skotské národní strany (NEC) Lothian, což vyvolalo kritiku od bojovníků za práva žen.

Amber Roberts, který je stále legálně muž, byl také odhalen, že na svůj veřejný účet na sociálních sítích zveřejnil své fetišistické fotografie.

15. září zveřejnila organizace za práva žen For Women Scotland (FWS) dopis, který zaslala předsedovi Národního výkonného výboru SNP a premiérovi Humzovi Yousafovi, vůdci SNP.

V něm FWS uvádí, že „Roberts je muž a nemá nárok na místo v užším výběru pouze pro ženy.“

FWS zdůrazňuje, že seznamy všech žen v rámci politického systému jsou navrženy tak, aby napravily historické nedostatečné zastoupení žen v parlamentu a dalších volených pozicích, a že jsou chráněny zákonem o rovnosti z roku 2010.

Aktivisté poznamenávají, že zařazení Robertse do užšího výběru výhradně pro ženy je nezákonné, protože mu nebylo uděleno ani osvědčení o uznání pohlaví (GRC) a je stále legálně muž.

Ve Spojeném království bylo historicky vyžadováno GRC za účelem změny identifikačních dokumentů.

For Women Scotland také odkazovalo na prohlášení Komise pro rovnost a lidská práva, že „s trans ženou, která není držitelkou GRC, a je tedy legálně muž, by se mělo zacházet jako s mužem.“

Loni v prosinci schválili poslanci skotského parlamentu (MSP) v poměru 86 ku 39 návrh zákona o reformě uznávání pohlaví (GRR), který zbavuje potřeby lékařské diagnózy „genderové dysforie,“ aby bylo možné získat osvědčení o uznání pohlaví (GRC).

„Jsem žena. Je to právně uznáno – jen to ještě není v mém rodném listě,“ argumentoval Roberts a stěžoval, že je oslovován mužskými zájmeny….

K uvedenému jen dodávám, že Skotsko zašlo o něco dál než Velká Británie a skutečně schválilo uznání pohlaví na základě pouhého prohlášení, nicméně právě to byl jeden z několika důvodů odstranění bývalé premiérky.

Pro muslima ve vedení strany pak musí být velmi těžké se přetvařovat, když je nucen souhlasit nejen se ženami ve vedení strany, ale dokonce i s tranďákem, což je zcela proti islámu.

Nicméně poměrně malé Skotsko se za jeho vedení zcela otevřelo muslimské invazi – a tedy výměně původních Skotů za muslimy z celého světa – což jistě za podobnou přetvářku stojí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Bizarní: Do vedení skotské vládní strany, v jejímž čele je fanatický muslim, byl nominován i tranďák

  1. ludia si z nejakeho podivneho dovodu myslia ze islam, najextremistickejsie a zaroven aj najmladsie nabozenstvo(ak neratam kulty a nejake drobne co sa nerozsirili moc ako americky mormoni napriklad), nejak zahadne odola zapadnemu/modernemu progresivizmu. vobec nie. padne rovnako ako padli vsetky ostatne nabozenstva a institucie. je to iba otazka casu, nic viac. kedze sa dali zenam volebne prava a nepotlacil sa zidovsky komunizmus ktory prerastol do kulturneho marxizmu ktory ma za ulohu rozvratit kapitalizmus a patriotizmus, tak skratka to inak dopadnut nemoze.

  2. Upocenej prasák. Ostatní slimáci mu brzo ukážou, jak vypadá praxe v islámu. Se střešním letem teda musí nadšeně souhlasit, když je praktikující slimák a prasák. Tak pěkný let!

  3. povedal by som, že Škóti si zaslúžia ísť do eurohnoja, práve dokázali, že im šibe rovnako, ak nie ešte viac, ako kontinentálnym libtardom!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout