Al Kájda vyzvala muslimy po celém světě k džihádu

Al Kájda vyzvala muslimy po celém světě k džihádu

Muslimové po celém světě vždy s velkým nadšením slaví každý větší teroristický útok v zemích, které zatím patří káfirům. K mohutným oslavám došlo jak po pařížských útocích v roce 2015, tak po útocích o rok později v Nice.

Čím více mrtvých bezvěrců, tím bouřlivější jsou i oslavy.

A paradox je, že toto podporuje i mnoho Evropanů.

V souvislosti s děním na Blízkém východě se nyní po Hamásu rozhodla také Al Kájda vyzvat své souvěrce ke krvavému džihádu v zemích káfirů.

Al-Káida zveřejnila na svých kanálech na Telegramu výzvu k džihádu, aby se muslimové mobilizovali po celém světě a útočili na „nevěřící.“

Tato výzva se objevuje docela často, nicméně nyní zesílena o události, k nimž dochází v oblasti Izraele a Gazy.

Zprávy zejména vyzývají muslimské migranty, aby se zaměřili na útoky v zemích, které nabízejí podporu Izraeli.

Dále již pokračují výzvy muslimům z okolních zemí, aby se přidali k Hamásu.

Ve všech západoevropských islamizovaných zemích jsou samozřejmě posíleny hlídky, ve Francii, kde hrozily bombové útoky, již včera evakuovali Louvre a zámek ve Versailles.

Podle komunikační služby Louvru a pařížské policie obdrželo muzeum i bývalý královský palác ve Versailles písemné výhrůžky bombovým útokem.

Muzeum Louvre i zámek Versailles byly evakuovány:

Ve Francii stále platí výjimečný stav poté, co byl v pátek brutálně ubodán k smrti učitel, zatímco dva další utrpěli vážná zranění, když útočník ozbrojený nožem zaútočil na městskou školu Gambetta-Carnot v Arrasu v severní Francii a došlo i k několika dalším pokusům o útoky.

Po celé Francii je mobilizováno 7 000 vojáků, protože podporovatelé teroristů z Hamásu eskalují nepokoje, takže je možné kdykoli očekávat, že se vše zvrhne podobně jako při nedávných muslimských nepokojích, po kterých zůstaly mnohomiliardové škody.

Zatím se podařilo nepokoje muslimů a Antify potlačit v zárodku:

Mohamedáni ve Velké Británii slibovali, že se obětují pro džihád. Slibovali, že se stanou mučedníky pro mešitu al-Aksá v Jeruzalémě. Přeložený arabský popěvek zní: „Duší a krví se pro tebe obětujeme, ó Aksá.“

Po celé Evropě vychází do ulic mohamedáni, což jen ukazuje, kolik jich již v různých zemích skutečně je. A neváhají ani mávat džihádistickou vlajkou jak například na této londýnské manifestaci:

Zde ještě ukázka z islamizovaného Švédska, které se díky muslimské invazi stalo nejnebezpečnější zemí v Evropě:

Ať je to jak chce, Evropa má problém.

Nyní můj názor, který zde hodlám představit jako názor někoho, kdo se již několik desítek let zajímá o islám, jeho pozadí a cíle.

V prvé řadě byla chyba samotné zřízení státu Izrael na arabském území. Předtím tato místa (stejně jako dnešní Jemen, Sýrii…) ovládala Velká Británie a ještě před ní Osmanská říše, za níž žádní Palestinci neexistovali.

Palestince tak „vymysleli“ Britové. Není to v podstatě žádný historický národ, jde o Araby – původem Syřany, Jemence, Egypťany – jednoduše místní arabské obyvatelstvo, které je dnes rozšířeno zejména na Blízkém východě a v severní Africe.

Tedy pojem „Palestinec“ je starý teprve asi 100 let. Chyba byla umístit mezi Araby Židy a vytvořit stát, který bude vítanou záminkou k neustálým bojům v rámci Blízkého východu.

Muselo být od samého začátku jasné, že žádné mírové soužití na tomto území nikdy  nebude fungovat.

Ostatně, podívejte se na Arménce, kteří obklopeni muslimy postupně ztrácí svoje území. A nejen oni, výčet národů, které byly postupně vytlačeny muslimy ze svého území je dlouhý.

Myslíte si, že si tehdy nikdo neuvědomoval, že velcí spojenci Hitlera (vzpomeňte na podporu palestinského muftího, kterého s Hitlerem spojovalo právě přání vyhladit Židy) budou náhle vítat Židy s otevřenou náručí, uvolní jim část území a poté bude pokračovat mírové soužití?

Faktem je, že Palestinci v roce 1948 odmítli vlastní stát. To snad muselo již jen posílit jistotu, že mírové soužití ve smíšené zemi NIKDY nebude fungovat.

Na obou stranách pak docházelo k tomu, že další generace již jen vyrůstají v nenávisti k těm druhým. Tedy malí Palestinci jsou vychováváni v nenávisti k Židům a naopak.

Základem problémů je také fakt, že islám již jednou dobyté území považuje za vlastní. I to je důvod proč se tolik muslimských zemí staví za Palestinu, celou oblast Blízkého východu považují za „Alláhovu“ zemi.

Ve stejném postavení je nyní Evropa, jejíž části již byly v nějakou dobu islamizovány a muslimové dodnes považují území ovládané v minulosti Osmany či Maury za „území Alláha.“

Tato území byla také jasně označena v mapkách ISIS, kde byl jako islámské území označen celý Balkán a území až po Vídeň, ale  i celý Peloponés.

Všimněte si nakonec jiných důsledků sporů mezi Palestinou a Izraelem: Spousta Palestinců (ale i jiných Arabů) odešla do Libanonu, dříve perly Orientu. Tuto zemi totálně zdevastovali a donedávna křesťanské území se nyní mění v islámský chalífát.

Životní úroveň v zemi razantně poklesla a mnoho Libanonců dříve prosperující zemi opouští.

To, co za pár let udělali muslimové z Libanonu, bude časem také z Evropy, kam zřejmě bude nyní většina takzvaných Palestinců vyslána (již asi měsíc Řecko zaznamenává výrazně zvýšený počet nově příchozích Palestinců).

Ostatně, příznivců mají po celé Evropě dostatek.

V Gaze jsou zvyklí jen natahovat ruce, neboť většina Palestinců žije z takzvané humanitární pomoci, zasílané z celého západního světa, ale i z bohatých arabských zemí (zejména z Kataru).

Značná část těchto darů jde sice na zbraně pro Hamás, ale peněz je tolik, že v poměrně malé komunitě o velikosti jednoho běžného velkoměsta, se dostane snad na každého.

Co nejde na rakety a zbraně, to jde na jejich živobytí. Nyní se jen přemístí do Evropy, kde bude natahování rukou pokračovat –  a možná se pak zkušení vojáci zapojí také do džihádu, který již brzy nejvíce islamizované země čeká.

Každopádně je situace v oblasti neřešitelná. Důvodem bylo samozřejmě právě ono výbušné rozhodnutí usídlit Židy mezi ty, kdo je nenávidí ze všech nejvíc. To nemohlo nikdy fungovat.

A už vůbec ne v oblasti, kterou již dávno převzal islám a považoval ji za „svoji.“

Nepochybuji, že důsledky tohoto rozhodnutí byly strůjcům jasné předem – tedy šlo o záměrné rozvrácení oblasti – a potažmo i Evropy, kam muslimové z celé oblasti ve stále větším počtu směřují.

Další už šlo tak nějak samo od sebe.

Komu se tedy nakonec rozvrácení celé oblasti hodilo nejvíc?? Pokud si to uvědomíte, tak pak vám dojde, že Palestinci a Izraelci jsou v podstatě jen loutkami v mnohem větší hře…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Al Kájda vyzvala muslimy po celém světě k džihádu

  1. Střet dvou ideologií už eskaluje! Bojují spolu už dávno, zastaveni byli mohamedáni až u Vídně, chvála bohu na výsostech, jinak by jsme už musulmanům otročili! Zatím je možnost je eliminovat, už aby to bylo, včera bylo pozdě!

  2. Fašistickí diktátori v Poľsku /kde sa dá pokračovanie hrôzovlády teploša Kaczynského očakávať aj po voľbách/ a Maďarsku nikdy neboli protimigrační, takže útoky moslimov nie sú hlavne v prvej menovanej krajine až tak nepravdepodobné. A tatárska menšina v Poľsku už dávno nie je „umiernená“, pretože Saudská Arábia ich za posledných 34 rokov dôkladne „vyškolila“ vahhábizmom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout