Biologický muž byl jmenován ženou roku (video)

Biologický muž byl jmenován ženou roku (video)

Tentokrát to navíc není nějaký neznámý muž, ale jde o téhož jedince, který dokázal zcela zlikvidovat americkou pivní značku Bud Light, která ho v rámci plnění bodů ESG využila pro reklamu.

Připomínám, že již v minulosti byl v několika soutěžích zvolen ženou roku biologický muž. Často jde o muže, kteří se za ženy pouze prohlásí a aby byl jejich status žen uvěřitelnější, tak si nasadí paruku nebo patřičně upraví vlasy, nalíčí se a nosí dámské oblečení.

To je i případ Dylana Mulvaneyho, nové ženy roku.

26letá „hvězda“ Tiktoku a biologický muž Dylan Mulvaney obdržel ocenění „Žena roku“ od britského časopisu Attitude. Attitude byl spuštěn v roce 1994 a je nejprodávanějším gay časopisem ve Velké Británii a Evropě a největší světovou mediální značkou LGBTQ.

Mulvaney je samozřejmě nejlépe známý tím, že pomohl zničit celou značku Bud Light v Americe. Prodej nyní nechvalně proslulého piva se propadl do té míry, že byl překonán mexickým importem Modelo.

Zde je Mulvaneyho video, které ukazuje, jak s radostí přebral cenu „Žena roku“ na přehlídce Virgin Atlantic Attitude Awards 2023, která se konala v The Roundhouse ve středu večer v Londýně.

rozhovoru pro Attitude si Mulvaney narcistně gratuloval a chlubil se, jak „miluje“, že jeho nezasloužené ocenění mu bylo uděleno „queer médiem.“

Myslím si, že ocenění Žena roku je připomínkou toho, jak se mám chovat  bez ohledu na prostředí. Vlastně si myslím, že to bude dobrá kontrola, než něco vypustím do světa, protože teď se můžu zeptat sama sebe: „Chová se takto žena roku?“ Takže to je tak nějak moje mysl.

Obzvláště se mi líbí, že mi to dává queer médium, protože komunita je mou nejvyšší prioritou, když procházím těmito novými dveřmi, které se mi v uplynulém roce otevřely.

A když je transfobie tak nekontrolovatelná po celém světě a spojenci a zpravodajské organizace si nejsou jisti, jak nás podpořit, vědět, že moje komunita mě vidí tímto způsobem a uznává mé ženství, je vše, co potřebuji, abych mohl pokračovat.

Pokud by se ocenění tohoto LGBTQ média pojmenovalo například „transgender roku,“ pak by to vlastně bylo zcela v pořádku a nestálo by to za zmínku.

Nicméně tvrzení, že biologický muž je žena (nebo i naopak) na základě pouhého prohlášení, zcela popírá biologii. A všichni také vidíme, jak tato genderová ideologie neskutečně likviduje ženské sporty a v poslední době i degraduje soutěže Miss.

Trans propaganda, která stále častěji působí na děti,  je ve skutečnosti další součástí depopulačních snah, protože jedinec, který se nechá pod vlivem této agendy přeoperovat, se navždy vyřadí z reprodukce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Biologický muž byl jmenován ženou roku (video)

  1. Už teraz sa teším na to,kedy všetci redaktori aj odberatelia časopisu Attitude /a podobných časopisov všade v Európe/ dostanú trest smrti podľa šaríe a budú verejne sťatí. Jednoznačne schvaľujem hrdelný trest ako jediný účinný prostriedok na zničenie LGBTI a trans fašizmu, ako aj drogového problému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout