Francie: Zvrhnou se opět muslimské nepokoje v rabování a ničení? (videa)

Francie: Zvrhnou se opět muslimské nepokoje v rabování a ničení? (videa)

Tak jako ve všech islamizovaných evropských zemích vyrazili mohamedáni do ulic i ve Francii. Včera byly jakékoli demonstrace na podporu Hamásu zakázány, nicméně mohamedány to nijak neodradilo.

Francie patří k nejvíce islamizovaným zemím v Evropě, aktuálně je islám nejčastěji praktikované náboženství v zemi (pokud tedy budeme tuto ideologii, jejímž cílem je konverze či vyhlazení všech nemuslimů, považovat za náboženství).

Na dnešek byl vyhlášen celosvětový džihád, což může mít důsledky na dění ve všech evropských islamizovaných zemích. Lze počítat s nepokoji, rabováním a možná i teroristickými útoky.

A právě Francie je zemí, kde jsou podobné akce více než pravděpodobné.

Už včera večer došlo k jakési „rozcvičce,“ na některých místech byly hordy mohamedánů (často doplněné jejich kamarády z Antify) rozháněny policií, na jiných místech bylo muslimů tolik, že na ně policie nestačila a raději jen přihlížela:

Podle informací zemřelo při útocích Hamásu v Izraeli nejméně 13 francouzských občanů, včetně 12letého chlapce. Nepočítáme-li Izraelce, tak víc mrtvých  zaznamenali  jen Američané.

Tolik Francouzů najednou nezemřelo od útoku kamionem v Nice v roce 2016.

Nicméně počet mrtvých francouzských obětí zřejmě ještě vzroste, protože dalších 17 se zatím pohřešuje. I to je zřejmě důvod proč Francie zakázala podporu Hamásu v ulicích měst.

Francie na dnešek vyhlašuje vysoký bezpečnostní stupeň 3, střeženo má být celkem 583 možných cílů teroristů.

V silně islamizovaném Marseille je tamní židovská komunita zabarikádována a střežena.

Situace na Blízkém východě by mohla iniciovat nepokoje a útoky nejen ve Francii, ale i v dalších evropských zemích…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Francie: Zvrhnou se opět muslimské nepokoje v rabování a ničení? (videa)

  1. Nejdříve to navozí do Evropy a pak se musí Evropané chránit…???!!! A náš vykulenec s černým pytlem kecá, že nemůže palestincům žijícím u nás zakázat dnešní demonstraci….ale Rusákům by to určitě zakázal.

  2. „Francie: Zvrhnou se opět muslimské nepokoje v rabování a ničení?“

    Snad ano. Pokud nic nezničíte, většině lidí nedojde, že je něco špatně. Muslimové na to jdou dobře. To naše protesty a demonstrace, které nic nerozbijí jsou bohatým a mocným jen pro smích a nic se nezmění. Muslimové mají více dědí, umí demonstrovat, zvyšují svou moc. Prostě jsou lepší. Přirozený výběr a konkurence v praxi.

  3. Národná rada Slovenskej republiky je po posledných voľbách plná Židov, zväčša fanaticky proizraelských – máme ich tam najviac v histórii. Ten starý tučný gej Tiso to s výnimkami poriadne pohnojil. Určite aj veľa „českých“ politikov, napríklad Lipavský či Pekarová-Adamová má židovský pôvod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout