8letý chlapec, který byl využit pro očkovací kampaň, zemřel na infarkt

8letý chlapec, který byl využit pro očkovací kampaň, zemřel na infarkt

Srdeční problémy jsou častým důsledkem experimentálních genových injekcí. Nebezpečné jsou tyto přípravky zejména pro mladé, především pak u chlapců se častěji vyskytuje myokarditida či dokonce smrt.

Tento případ je o to víc alarmující, že chlapcův děda byl lékař, který navíc bezmezně věřil systému, že jde o „účinné a bezpečné“ vakcíny.

Izraelský chlapec využitý ve videu použitém k podstrčení vakcín proti COVIDu dětem v celonárodní kampani, tragicky zemřel koncem září na náhlý infarkt. Chlapci bylo pouhých 8 let.

Podle zpráv Yonatan Moshe Erlichman, vnuk význačného lékaře v Bejt El, Dr. Mati Erlichman, „nečekaně zemřel na zástavu srdce při koupeli.“

8letý chlapec se údajně potopil pod vodu poté, co jeho srdce náhle přestalo bít, což způsobilo, že se topil. Poté, co byl převezen do nemocnice Hadassah na hoře Scopus, Yonatan zemřel o několik dní později, 28. září.

V roce 2020, ve věku 5 let, se dítě objevilo ve videu vyrobeném regionální radou Mateh Binyamin. Video bylo součástí vládního programu zaměřeného na prosazování vakcín proti COVID dětem, a to navzdory téměř univerzální imunitě dětí vůči COVID-19.

Video udělalo z Yonatana „dítě z plakátu“ pro očkovací kampaň v Izraeli, který se stal jednou z nejdrakoničtějších zemí na světě, pokud jde o očkovací opatření. Šlo zároveň o zemi, kam šly Pfizer injekce pro dospělé i děti jako první.

Video bylo odvysíláno těsně před zahájením celostátní očkovací kampaně.

Po chlapcově tragické smrti vydala rodina Erlichmanových následující  prohlášení:

Náš Yonatan Moshe nedávno zemřel. V předvečer svátku Jom Kippur utrpěl Yonatan srdeční zástavu v našem domě a od té doby jsme bojovali po jeho boku poté, co zkolaboval. S láskou děkujeme všem, kteří jsou nám drazí a kteří byli po našem boku v posledních dnech jeho života.

Jeden izraelský komentátor na sociálních sítích bědoval nad tragédií a rozhořčeně se zeptal:

„Kde jsou titulky? Vyšetřování? Kolik dětí ještě zemře na zlatém oltáři? 

Konkrétně již existují dvě kontrolované studie, které naznačují, že mRNA vakcíny způsobují srdeční problémy… Pamatujte, že se to může kdykoli stát vašim milovaným dětem a vnoučatům.“

Minulý rok zemřel náhle ve věku 4 let argentinský chlapec, který podobně sloužil jako národní plakátové dítě v reklamě propagující očkování dětí proti Covidu.

Podle zpráv byl Santino Godoy Blanco převezen do nemocnice kvůli horečce a zvracení a zemřel na „oboustranný zápal plic.“

„Než zemřel, jeho máma řekla, že si sundal masku a dal jí malé pusinky, protože už nemohl mluvit,“ uvedl jeden příspěvek na X.

Image

Tragédii chlapcovy smrti podtrhuje fakt, že argentinská vláda stále používá jeho fotografii na svých webových stránkách, aby prosazovala očkování dětí. Chlapec je zobrazen, jak drží ruce v pěst se sloganem: „Vakcíny nás chrání.“

Dr. Robert Malone, vynálezce technologie mRNA používané vakcínami Pfizer a Moderna, řekl, že naočkování 28 milionů dětí ve věku 5 až 11 let by mohlo vést k „1 000 nebo více nadměrným úmrtím,“ zatímco riziko COVID-19 pro zdravé děti je „okolo nuly“ a zdá se, že je nižší než u sezónní chřipky.

Dr. Peter McCullough, MD, profesor medicíny na Texas A&M University Health Sciences Center, vyzval k „nezlomnému odporu“ proti očkování dětí.

přednášce z roku 2021 McCullough citoval četné studie a tvrdil, že „pravděpodobnost myokarditidy a hospitalizace s myokarditidou u jednoho z těchto dětí, které budou nuceny k očkování je větší než hospitalizace kvůli COVID-19.“

článku z října 2021 pro Brownstone Institute Dr. Paul Elias Alexander, který sloužil na ministerstvu zdravotnictví a sociálních služeb během pandemie COVID-19 za vlády Trumpa, označil tlak na očkování malých dětí za „nebezpečný a naprosto bezohledný.”

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 3.5]

5 thoughts on “8letý chlapec, který byl využit pro očkovací kampaň, zemřel na infarkt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout