Zítra začíná impeachment Bidena: Zde jsou svědci a důkazy pro první slyšení

Zítra začíná impeachment Bidena: Zde jsou svědci a důkazy pro první slyšení

Jak již víte, tak na tento čtvrtek je stanoveno první datum impeachmentu Joe Bidena, který bude zcela jistě jedním z důvodů k jeho odstavení od kandidatury pro rok 2024.

Obviněným je ovšem nejen Joe Biden, ale také jeho syn Hunter a další členové zločinecké rodiny.

Sněmovní výbor pro dohled v pondělí jmenoval tři svědky pro první slyšení o impeachmentu.

„Dnes oznamujeme svědky pro naše první slyšení o vyšetřování impeachmentu prezidenta Josepha R Bidena.

Toto slyšení položí základ pro vyšetřování impeachmentu a představí důkazy, které republikáni ve Sněmovně reprezentantů dosud odhalili ohledně znalostí a role prezidenta Joe Bidena v domácích a mezinárodních obchodních praktikách jeho rodiny.“

Republikáni ve Sněmovně reprezentantů to uvedli v pondělí.

„Tento týden předloží výbor pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů dosud odhalené důkazy a vyslechne právní a finanční experty o zločinech, které Bidenovi mohli spáchat, když si nakradli miliony na úkor amerických zájmů,“ uvedl v prohlášení předseda Sněmovny reprezentantů James Comer.

Tři svědci jsou:

Bruce Dubinsky, zakladatel, Dubinsky Consulting (forenzní účetní)

Eileen O’Connorová, bývalá náměstkyně generálního prokurátora, daňové oddělení ministerstva spravedlnosti

Jonathan Turley, Shapiro Chair for Public Interest Law, George Washington University Law School

 

McCarthy začátkem tohoto měsíce oznámil, že nařídí výborům Sněmovny reprezentantů, aby zahájily vyšetřování impeachmentu proti Joe Bidenovi.

„Nařizuji výborům naší Sněmovny reprezentantů, aby zahájily formální vyšetřování impeachmentu prezidenta Joea Bidena. Během posledních několika měsíců republikáni ve Sněmovně reprezentantů odhalili vážná a důvěryhodná obvinění z chování prezidenta Bidena – kulturu korupce,“ řekl McCarthy.

Zde jsou jen některé z důkazů o korupčních a úplatkářských schématech Joe Bidena:

Republikáni ve Sněmovně reprezentantů nedávno oznámili, že nyní přezkoumali 170 zpráv o podezřelých aktivitách spojených se zločineckou rodinou Bidenových.

Předseda Sněmovny reprezentantů James Comer identifikoval devět Bidenů, kteří jsou zapleteni do korupce.

„Bankovní záznamy ukazují, že Bidenova rodina, její společníci a jejich společnosti obdrželi více než 10 milionů dolarů od cizích státních příslušníků a jejich společností,“ řekl Comer.

1. Hunter Biden
2. James Biden
3. Sara Bidenová
4. Hallie Bidenová
5. Kathleen Bidenová
6. Melissa Bidenová
7. Neteř/synovec
8. Neteř/synovec
9. Vnouče

Senátor Chuck Grassley nedávno zveřejnil dokument FBI, který ukazuje, že Joe Biden byl zapojen do úplatkářského schématu ve výši 10 milionů dolarů s generálním ředitelem Burismy Mykolou Zlochevskym.

Joe Biden se veřejně chlubil tím, že uplatil Ukrajinu 1 miliardou dolarů, aby vyhodili Viktora Šokina, ukrajinského generálního prokurátora, který vyšetřoval korupci Burismy.

„Řekl jsem: Odjíždím za šest hodin. Pokud státní zástupce nebude propuštěn, nedostanete peníze. No, zkurvysyn. Byl vyhozen,“ řekl Biden v roce 2018.

Devon Archer, dlouholetý přítel a obchodní partner Huntera Bidena, se v létě objevil před výborem pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů, aby svědčil o Bidenově zločinecké rodině – a nezklamal!

Zde jsou některé klíčové poznatky z výpovědi Devona Archera podle sněmovního výboru pro dohled:

  • Když byl Joe Biden viceprezidentem Spojených států, zúčastnil se večeří Huntera Bidena s jeho zahraničními obchodními partnery osobně nebo hlasitým odposlechem více než 20krát.
  • Devon Archer svědčil, že hodnota přidání Huntera Bidena do představenstva Burismy byla „značka“ a potvrdil, že tehdejší viceprezident Joe Biden byl „značkou,“ a že 20 telefonátů bylo o prodeji „značky.“
  • Devon Archer připustil, že „Burisma by zkrachovala, kdyby s ní nebyla spojena značka“. Kvůli zapojení Bidenů byli lidé zastrašováni, aby si s Burismou nezahrávali.
  • V prosinci 2015 Mykola Zločevsky, majitel společnosti Burisma, a Vadym Požarski, výkonný ředitel společnosti Burisma, neustále vyvíjeli tlak na Huntera Bidena, aby získal pomoc od D.C. ohledně ukrajinského prokurátora Viktora Šokina. Šokin vyšetřoval Burismu kvůli korupci.
  • Hunter Biden – spolu se Zločevským a Požarským – volali D.C., aby tuto záležitost prodiskutovali. Biden, Zločevskij a Požarski odstoupili, aby hovor uskutečnili. To vyvolává obavy, že Hunter Biden porušil zákon o registraci zahraničních agentů.
  • Joe Biden byl pozván na večeři v Paříži s francouzskou energetickou společností a v Číně s Jonathanem Li, generálním ředitelem BHR. Tehdejší viceprezident Biden byl také na kávě s Li v Pekingu a dokonce napsal doporučující dopis pro vysokou školu pro Liho dceru.
  • Archer potvrdil, že Joe Biden byl Hunterem Bidenem označován za „mého člověka.“
  • V roce 2014 se tehdejší viceprezident Biden zúčastnil obchodní večeře s Hunterem a jeho společníky v Café Milano v D.C. Byla přítomna i Jelena Baturinová, ruská multimiliardářka, která je vdovou po bývalém starostovi Moskvy. Té se nijak nedotýkají Bidenovy sankce.

Je třeba také poznamenat, že zakladatel Burismy vlastnil 17 zvukových nahrávek, 15 s Hunterem a 2 s Joe Bidenem, které si ponechal jako pojistku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Zítra začíná impeachment Bidena: Zde jsou svědci a důkazy pro první slyšení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout