Ursula von Lejno vyzvala evropské země, aby se podělily o ilegály z Lampedusy (videa)

Ursula von Lejno vyzvala evropské země, aby se podělily o ilegály z Lampedusy (videa)

Již v sobotu ohlásilo německé ministerstvo vnitra, že ruší své původní závazky, podle nichž již nebude nadále přijímat žádné ilegály a rozhodlo se, že si část „Novoevropanů“ z Lampedusy převezme.

Nicméně v průběhu asi 5 dnů se jejich počet soustavně zvyšoval, takže nyní se jedná již o nějakých možná více než 10 000 „kousků,“ přičemž další denně připlouvají.

To Německo samo o sobě – ještě k tomu, co přichází „po vlastní ose“ – nezvládne.

I proto při včerejší návštěvě Lampedusy vyzvala Ursula von Lejno ostatní evropské země k „dobrovolné solidaritě.“

Ursula von der Leyenová a Giorgia Meloniová se v neděli přesunuly na italský ostrov, kam se tento týden shromáždily tisíce migrantů.

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová  ve svém projevu prohlásila, že nelegální migrace potřebuje „evropskou reakci“ a vyzvala ostatní země EU, aby přijaly některé migranty přicházející do Itálie.

„Nelegální přistěhovalectví je evropskou výzvou, která vyžaduje evropskou reakci,“ řekla novinářům a vyzvala „členské státy, aby přivítaly migranty vyloděné v Itálii.“

Jakpak se asi zachová naše vždy oddaně lokajská vláda? Předpokládám, že se plně podvolí, jen s tím rozdílem, že – na rozdíl od jiných zemí – o tom nebudou informovat média, která si ráda najdou jiná témata.

Ostatně, jsme jediná africkým obohacením dosud nezasažená země, jejíž vláda s dobrovolnou solidaritou (jak se dnes říká kvótám) souhlasí.

Níže se můžete podívat na několik aktuálních záběrů nejen z Lampedusy:

Invazní davy včera držela policie dál od Lejnové a Meloniové:

Francouzský reportér vysvětluje, že mu bylo úředníky EU zabráněno hovořit s ilegály, protože ti by mu mohli prozradit, že jsou ekonomickými migranty, zatímco EU je prezentuje jako „uprchlíky“ (jaký je v tom rozdíl si vysvětlíme někdy v dalším článku, ale je velmi podstatný).

Včera natočil situaci na Lampeduse také polský poslanec, který vysvětluje, že se situace od roku 2015, kdy Merkelová pozvala davy do Evropy, nijak nemění (ve skutečnosti se oproti roku 2015 zhoršila):

Starosta z Lampedusy: „Uprchlíci nejsou vítáni. Lampedusa musí být volná. Chceme žít z turistiky a rybolovu, nic víc!“ Meloni byla velkolepým zklamáním!

A mezitím připlouvají další….

 

Ovšem na Lampeduse se najdou i jedinci, kteří africké vetřelce nadšeně vítají – například personál promigračních německých a francouzských parazitních neziskovek:

A pro ty, kdo si myslí, že problém je pouze v Itálii, zde mám záběry z jiného směru – z balkánské trasy (neznámo kde v Evropě):

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Ursula von Lejno vyzvala evropské země, aby se podělily o ilegály z Lampedusy (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout