Datový analytik se ptá balzamovačů na záhadné krevní sraženiny a prezentuje své šokující výsledky (video)

Datový analytik se ptá balzamovačů na záhadné krevní sraženiny a prezentuje své šokující výsledky (video)

Americký datový analytik Tom Haviland oslovil balzamovače z celého světa. Zvláště se zajímá o záhadné bílé sraženiny, které byly nalezeny v tělech zesnulých během posledních let.

Ukazuje se, že balzamovači se stále setkávají s těmito vláknitými sraženinami ve významném procentu těl. Problém nemizí.

Haviland až do loňského roku pracoval jako dodavatel obrany. Předtím strávil 20 let v americkém letectvu, kde získal hodnost majora.

Dříve Haviland zkoumal krevní sraženiny výhradně ve Spojených státech. Od března rozšířil svůj výzkum do Kanady, Velké Británie, Austrálie a na Nový Zéland.

Ve skutečnosti téměř 120 balzamovačů (66 procent dotázaných) mu potvrdilo, že vidí neobvyklé bílé krevní sraženiny v tělech, která balzamují, jak ukazuje dokument „Náhle zemřel.“

Tito balzamovači se shodují, že sraženiny se poprvé objevily v roce 2021. Vakcíny proti covidu jsou proto možnou příčinou, zdůrazňuje Haviland.

Sraženiny se v některých případech nacházejí nejméně v 50 procentech těl.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

One thought on “Datový analytik se ptá balzamovačů na záhadné krevní sraženiny a prezentuje své šokující výsledky (video)

  1. vsak dikynim je problem s darcovstvim krve. krev ockovanych se pry srazi az nepochopitelne rychle. ani se nedivim, kdyz se lidi zajimaji o krev neockovanych, ale take jsem kdesi cetl, ze pry je to zhovadilost od takovych zadatelu. pokud budem nabodnuti vsichni, tak sboem transfuze. zdroj. patrnejedna pani povidala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout