Velká Británie mění směr: Zakazuje LGBTQI agendu na školách i tvrzení, že existuje více pohlaví (video)

Velká Británie mění směr: Zakazuje LGBTQI agendu na školách i tvrzení, že existuje více pohlaví (video)

Některé evropské země zachází s LGBTQI agendou až do krajností, což byl ovšem dosud i případ Velké Británie. Je otázka, jak dlouho bude taková šílená genderová politika únosná.

Například Německo, kde se již více než rok může kdokoli starší 16 let prohlásit za jiné pohlaví a 1x ročně může své rozhodnutí změnit, nyní připravuje zákon, podle něhož budou mít rodiče možnost již v porodnici určit dítěti pohlaví ne na základě biologických daností, ale podle toho, jak si budou rodiče myslet, že se dítě cítí.

Ve Velké Británii nyní reagovali zejména na situaci, kdy se díky genderové propagandě ve školách začalo stále více dětí prohlašovat za trans a nebinární (celkem 73% škol nyní hlásí, že takové děti u nich studují).

Rostoucí počet mladých dospělých, kteří se na základě této propagandy rozhodli změnit pohlaví, toho dnes velmi lituje. Nechali se indoktrinovat a nezvratně si pak zničili život.

Přitom v minulosti bylo různých trans a podobných úchylek jen nepatrné promile, dnes jde o nějaké to procento a počet takových případů roste. Drtivá většina těchto dětí je však ve skutečnosti normální, jen se prostě nechaly indoktrinovat.

A zřejmě i to rozhodlo o změně směřování britského „woke“ školství, kde se již musí dodržovat jedna po tisíciletí ověřená skutečnost: existují jen dvě pohlaví. Vše ostatní jsou spíš případy pro psychiatra.

Britské školy budou také donuceny dodržovat přísné materiály sexuální výchovy vhodné pro školní děti a výslovně se zakazuje krajně levicovým organizacím prosazovat genderové indoktrinační materiály ve školách a na univerzitách.

Důvodem ke změně zákona může být i snaha o uklidnění rostoucí muslimské komunity, které se samozřejmě genderová agenda na školách příliš nezamlouvá.

Jisté je, že podobný zákon by v žádné zemi EU neprošel, neboť neodpovídá „evropským hodnotám.“ V Polsku a Maďarsku sice podobná nařízení také platí, ale právě kvůli nim jsou neustále na pranýři.

Velká Británie má však tu výhodu, že se již nemusí v těchto ohledech nijak ohlížet na Brusel.

I když je jinak v mnoha dalších ohledech britská politika doslova tragická, alespoň na tomto příkladu je vidět, že přijímání podobných – v dnešní době velmi užitečných – zákonů je bez biče z Bruselu mnohem jednodušší…

Více o novém zákonu se dozvíte ve videu (anglicky):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Velká Británie mění směr: Zakazuje LGBTQI agendu na školách i tvrzení, že existuje více pohlaví (video)

  1. a čím muslimu v zemi budou tím větší jejich síla buzny, lezby, trandaci, Genderisti se v Anglii budou muset skryvat pokud se nechtějí proletět ze střechy na beton Allahu Akbar 👳‍♂️

  2. Jedným z dôvodov prijatia týchto opatrení je nepochybne aj tlak a vplyv islamizačných inštitúcií, napríklad vlády Saudskej Arábie či rôznych „charitatívnych“ islamských spolkov na „britskú“ vládu. Prípadne aj strach z nich.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout