Ursula von Lejno  se chlubí očkovacími pasy, vyzývá ke globálnější digitální spolupráci – připravuje půdu pro digitální ID

Ursula von Lejno se chlubí očkovacími pasy, vyzývá ke globálnější digitální spolupráci – připravuje půdu pro digitální ID

Od samého začátku bylo jasné, že pod falešnou záminkou zaváděné covid pasy měly být pouze testem pro budoucí digitální identitu (ID) propojenou se sociálními kredity.

Svoje vlastní ID (později napojené na CBDC a sociální kredity, zejména měření uhlíkové stopy) by měl povinně obdržet během několika let každý občan EU.

ID by však mělo zároveň obsahovat informace o aktuálním očkování a další záznamy, přičemž již nyní se počítá, že na tomto základě budou vydávány mezinárodní očkovací pasy (automaticky budou součástí ID).

Na nedávno proběhlém summitu G20 si šéfka EK, zkorumpovaná Ursula von Lejno, totalitní covid pasy, které pouze pod falešnou záminkou segregovaly společnost, pochvalovala.

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová na summitu G20, nazvaném „Jedna budoucnost“, zlověstně vyzvala k vytvoření  systémů digitální identifikace podobné covid pasům a ve své řeči se věnovala také umělé inteligenci.

Ursula von der Leyen prohlásila, že naše společná budoucnost bude digitální, a proto je nutné, aby globální subjekty vytyčovaly hranice a prosazovaly regulace.

Ursula von der Leyenová se ve své funkci předsedkyně Evropské komise ve svém projevu dotkla umělé inteligence a digitálního prostředí. Uznala potenciální nebezpečí a obrovské příležitosti spojené s rozvojem technologie AI a zdůraznila důležitost usměrnění takové výbušné technologie.

„Dnes se chci zaměřit na umělou inteligenci a digitální infrastrukturu. Jak bylo popsáno, umělá inteligence má rizika, ale také nabízí obrovské příležitosti. Klíčovou otázkou je, jak využít rychle se měnící technologii.“

„V EU jsme v roce 2020 představili vůbec první zákon o umělé inteligenci. Chceme usnadnit inovace a zároveň budovat důvěru. Ale potřebujeme víc. To, co svět udělá nyní, bude utvářet naši budoucnost. Domnívám se, že Evropa – a její partneři – by měli vytvořit nový globální rámec pro rizika umělé inteligence,“ uvedla von der Leyenová.

 

Šéfka EU také zdůraznila, že globálně uznávané normy musí být vytvořeny pod dohledem Organizace spojených národů, podobně jako jejich Mezivládní panel pro změnu klimatu.

Lidskosti by podle ní prospělo, kdyby mezinárodní autorita dokázala objasnit rizika a přínosy spojené s umělou inteligencí, podobně jako IPCC v otázkách klimatu.

Zde jen připomínám, že IPCC je zkorumpovaná manipulativní organizace, jejímž jediným cílem je šíření klimatických lží, na jejichž základě jsou pak zaváděny tvrdě restriktivní politiky Green dealu.

Ursula von der Leyenová současně prosazovala koncept digitální veřejné infrastruktury podobné systému covid pasů – systému vyvinutého EU. Světová zdravotnická organizace ji přijala s otevřenou náručí jako globální mezinárodní očkovací pas.

„Mnozí z vás znají digitální certifikát COVID-19. EU si jej vyvinula pro sebe. Model byl tak funkční a tak důvěryhodný, že jej 51 zemí na 4 kontinentech přijalo také. Dnes ji WHO používá jako globální standard pro usnadnění mobility v době zdravotních hrozeb,“ pokračovala von der Leyenová.

K uvedenému slintu o důvěryhodnosti covid pasů jen dodávám, že statisíce lidí z celé EU napsaly svůj názor na covid pasy přímo na stránky EU, přičemž prakticky ve všech případech byly tyto názory veskrze negativní. Pisatelé jedním dechem žádali o jejich zrušení.

Ursula von der Leyenová dále ocenila kroky EU směrem k celounijní aplikaci pro digitální identitu schopnou ukládat osobní údaje občanů, včetně údajů o kreditních kartách, řidičských průkazech a pasech.

Tento vývoj bije na poplach pro jednotlivce a národy, kteří si cení svobody projevu a soukromí. Každopádně se v letošním roce začíná celounijní ID testovat a s plošným zavedením se počítá v následujících letech.

ID má být posléze propojeno s CBDC a sociálními kredity. V některých zemích EU se již více než rok testují systémy sociálních kreditů měřící uhlíkovou stopu.

Mimochodem, pod tweetem, kde se Lejno chlubí tím, jak všichni občané EU získají svoji ID, se to opět hemží více než kritickými příspěvky nejen k samotné Lejnové, ale k EU všeobecně.

Zdá se, že stále víc lidí již diktátorskou politiku EU odmítá…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Ursula von Lejno se chlubí očkovacími pasy, vyzývá ke globálnější digitální spolupráci – připravuje půdu pro digitální ID

  1. Někde bylo psáno že pandemická smlouva WHO může přijít v platnost hned po jejím podepsáním tedy v květnu, takže nespěte dlouho. Tenhle oddychový čas použijte k tomu aby jste se zařídili. Nepřítel teď chystá strategii jak nás zničit, má na to poslední možnost .Měli jsme tu 3 roky názornou ukázku čeho všeho jsou beztresně schopni .Teď si na víc u nás v amerikánských základnách udělali posilu vojskem pro případ neposlušnosti . Na net a komunikaci přes něj nespoléhejte zruší všechny alternatívy ,zůstane jen fašounská propaganda. Co nás může čekat dál mimo neustálého sledování a kontrol ? Budou tu uzávěry,zákaz vycházení z domu, za hranice okresu bez povolení ,bez očkování se nedostanete k zdravotní starostlivosti ani do obchodů,bank,atď.Bude povinné testování ,povinná serie očkování i dětí na všechno možný, při neuposlechnutí odvoz do karanténního tábora ,zákaz opustit stát ,navštívit rodinu i na SK .Všechno bude doprovázeno jak jinak zvýšenou úmrtností skutečnou i uměle vylhanou. Z toho všeho mi vyplývá v žádném případě se nespoléhat a nebýt odkázaný na stát ,systém, v ničem .Doslova se odstříhnout a mít všechno své, bydlení, teplo, ošacení , jídlo ,vodu .Jak toho dosáhnout ? Používáním hlavy k myšlení ,být samostatný ,neptat se jiných co mám dělat ale pomáhat si s lidmi stejně smýšlejícími,být iniciativní . V žádném případě nezůstávejte ve městě ,přesuňte se tam kde bude možnost chovat ,sadit a skladovat-zakopat,schovat potraviny. Zabezpečit si kamna, topit dřívím i vařit na něm ,pitná voda k dispozici v blízkosti .Fajn bude nějaký dopravní prostředek,kolo nebo i kůň . Takové věci jako nástroje na obdělávání půdy,zápalky,svíčky a pod drobnosti si dolaďte v poučných videích. Vše co potřebujeme k přežití nám dá příroda ,jen jsme spohodlněli a spoléháme na systém.Nespoléhejte se na své zaměstnání, že vyděláte peníze a koupíte si jídlo.Bez očkování vás nepustí ani do busu ne to do práce. Všechno bude několikanásobně horší než bylo, práva se nedovoláte ,jako neočkovaní budete označeni za teroristu a zločince který roznáší smrtelnou nemoc pokud se nezavře, takže se dosmějete.

  2. Dokud náš tupý plebs bude nadšeně vřeštět, že patří na západ, do EU…může si von der Leyen dělat, co chce. A jak by řekl náš moudrý, milovaný, zaprodaný a statečný vůdce: „Tak to prostě je.“ 😉

  3. Myslíte, že von Lejno má v úmyslu přidělit digitální identitu (včetně očkovacího pasu) i přiimigrovaným
    Novoevropanům, kteří zahodili cestou standartní pasy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout