Rothschildové si ve svých novinách stěžují na to, že je „konspirační teoretici“ příliš často zmiňují (video)

Rothschildové si ve svých novinách stěžují na to, že je „konspirační teoretici“ příliš často zmiňují (video)

I když to není oficiálně uváděno, tak přesto dnes již každý tuší, že za investičními giganty jako BlackRock či Vanguard se skrývají zejména Rothschildovi.

Právě tyto investiční firmy ovládly většinu korporací a diktují jim i různá pravidla – včetně propagandy klimatické agendy, BLM či LGBTQI. Mají pod palcem také korporátní média, která píší přesně tak, jak si oni přejí.

Jejich notičky jsou předávány skrz globální zločince nižšího řádu loutkovým politikům na různých srazech jako WEF či OSN.

Vliv této globalistické rodiny je jednoznačný a jisté je, že v budoucím světě, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí, by měli být právě oni jedněmi z mála těch, kdo budou vlastnit vše.

K tomu, co napsal plátek vlastněný Rothschildy, nyní natočil komentář Alex Jones:

Konspirační teoretici jsou posedlí rodinou Rothschildů, píše The Economist, který vlastní rodina Rothschildů.

Vlivný časopis si stěžuje, že „konspirační teoretici“ tvrdí, že ničivé požáry na Maui v srpnu způsobily laserové paprsky ze satelitů.

Kongresmanka Marjorie Taylor Greeneová dříve tvrdila, že požáry v Kalifornii způsobily vesmírné lasery financované Rothschildy a dalšími.

Byla obviněna z antisemitismu, načež prohlásila, že se až později dozvěděla, že Rothschildové jsou Židé.

The Economist si také stěžuje, že Rothschildové byli v podcastu Alexe Jonese zmíněni více než 1300krát.

„V článku nepíšete, že The Economist vlastní Rothschildové,“ odpověděl Jones ve svém podcastu. „Do prdele s Rothschildy a do prdele s The Economist.“

„Mají nekonečné bohatství, mají v kapse BlackRock a pak napíšou článek, že nemají žádnou moc, neexistuje žádná globální elita a Alex Jones je zlý.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Rothschildové si ve svých novinách stěžují na to, že je „konspirační teoretici“ příliš často zmiňují (video)

  1. Keby bol Adolf H. vyhral vojnu, tak vyčistí celé USA od všetkých židovských mafií, vrátane tej spomínanej v článku. Dnes bohužiaľ niet takej sily, čo by toho bola schopná, teoreticky možno saudskoarabská kráľovská rodina…

    1. kdyby vyhral válku tak by svět byl rozdělen do dvou sfer vlivu jednu by ovladali nacisti a tu druhou Japonci koukni na serial The Man in The High Castle

  2. to je pekne 🙂 Greene povie, ze Rotšildi ovladaju lasery a vyrabaju poziare – a oni jej povedia ze je antisemita 🙂
    rotšildaci, vy ste banda k-kotov, ze vraj najlepsie skoly mate… hej. Ako Biiden. Rotšildi su s!onisticky klan, ziadni semiti….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout