Nigel Farage varuje: Nikým nevolení globalisté nás ženou do bezhotovostní společnosti pod totálním dohledem! (video)

Nigel Farage varuje: Nikým nevolení globalisté nás ženou do bezhotovostní společnosti pod totálním dohledem! (video)

V aktuálním rozhovoru reaguje Nigel Farage na prohlášení nikým nevolené šéfky EK Ursuly von Lejno, které pronesla na summitu G20 k tématu zavádění ID (více jste si mohli přečíst v tomto článku, kde jsem na její proslov upozornila).

Farage, který má poměrně čerstvé zkušenosti s jednáním banky, která se neostýchá „trestat“ klienty za odlišné politické názory, varuje před tím, co nastane, jakmile bude zavedeno ID a na něj napojena digitální měna (CBDC):

K videu:

Nigel Farage kritizuje Ursulu von der Leyen za podporu digitálních měn centrálních bank, digitálních ID a bezhotovostní Evropské unie.

„Je nezvolená. Byla jmenována.

A tady drze říká, že potřebujeme digitální občanský průkaz nebo aplikaci na našich telefonech. Francie a Německo se o to už pokoušejí. Chce, aby to bylo pro EU vynuceno do roku 2030 a – smím-li dodat – podpořeno CBDC v bezhotovostní společnosti.

A teď chce, aby se celá věc stala globální… Mluvím jako někdo, kdo byl nedávno zbaven banky kvůli svým politickým názorům. A to se děje i v Americe.

Pokud si nedáme pozor, směřujeme k systému sociálního kreditu v čínském stylu, kde pokud se nepřikloníte ke „správným“ názorům, stanete se ne-osobou.

Nenapadá mě nebezpečnější iniciativa než tato… Otázkou je, zda naši vůdci skutečně věří v naše národy, protože jsou připraveni vzdát se suverenity ve prospěch Světové zdravotnické organizace, Organizace spojených národů a EU, a bůh ví, co přijde potom.

Pravdou je, že svět bude lepším, prosperujícím a mírumilovným místem, pokud budou demokratické národní státy spolupracovat a obchodovat. Nesmí však rozdávat své pravomoci nevoleným byrokratům.

To bylo poselství brexitu před všemi těmi lety… Musíme prostě říci ne. Věříme ve svobodu. Věříme ve svobodu. Věříme v národní stát.“

Jak se mohou běžní občané postavit tlaku na CBDC, digitální ID a bezhotovostní společnost?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Nigel Farage varuje: Nikým nevolení globalisté nás ženou do bezhotovostní společnosti pod totálním dohledem! (video)

  1. Roman 1984 George Orwella se naplnuje ten kdo nebude milovat Velkého Bratra bude vaporizovan na ministerstvu lásky Ideopolicie Víta Rakušana se o to postará

  2. Áno, Nigel Farage je vlastenec, ale David Irving a Nick Griffin ešte väčší! Škoda,že najzločinnejšiu ženu histórie Margaret Thatcherovú sa nikto nikdy nepokúsil zabiť…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout