Německo nabízí odměnu 10 000 eur za nalezení tohoto teroristy z Antify

Německo nabízí odměnu 10 000 eur za nalezení tohoto teroristy z Antify

Vzhledem k tomu, že se tento velmi nebezpečný terorista, který brutálně napadal náhodné oběti, protože vypadaly „pravicově,“ pohyboval v Maďarsku, Rakousku a Německu (zejména v Sasku), kde je velmi aktivně hledán, může se skrývat i v okolních zemích – tedy u nás nebo na Slovensku.

Pravděpodobně by ho skrývali jeho soukmenovci z Antify, která je u nás také celkem aktivní a má jistě i oporu ve vládě, když už je jeden z jejích členů dokonce ministrem.

Pokud tedy uvidíte „Antifáka“ na obrázku a dáte tip německé policii, můžete si přijít na 10 000 eur…

A kdo vlastně je tento velmi nebezpečný ultralevicový terorista?

Nebezpečný „kladivářský gang“ kolem Liny E. se již v minulosti dostal na titulní stránky novin. Nabádá k vraždám svých nepřátel. Saská policie nyní pátrá po nebezpečném partnerovi Liny E., Johannu Guntermannovi.

Před několika měsíci se začal skrývat. Co je na něm obzvláště pozoruhodné, jsou jeho tetování na prstech: „Hate Cops.“ Každý, kdo najde Johanna Guntermanna, může očekávat velkou odměnu: policie dá neuvěřitelných 10 000 eur za relevantní informace o tom, jak najít Guntermanna.

Vyzbrojen kladivy a dalšími zbraněmi gang nemilosrdně útočil na lidi, které identifikoval jako „pravičáky,“ s cílem je zabít. Bili je na ulici kladivem hlavy a bodali do břicha. Ačkoli německý Spolkový kriminální úřad viděl paralely s RAF, nedošlo k žádnému velkému pobouření.

Nyní se zdá, že se něco děje v případě tohoto nebezpečného kladivového gangu.

Hon na Johanna Guntermanna by nyní mohl být úspěšný díky vysoké odměně 10 000 eur. Není tedy nepravděpodobné, že někdo, kdo ví, kde se nachází nebezpečný pachatel násilí, ho konečně udá.

Tento gang Antifáků před časem útočil v ulicích Budapešti, kde si vybíral náhodné oběti, které se jim údajně podle oblečení jevily jako „pravičáci.“ O případu jste si velmi podrobně mohli před časem přečíst zde.

Zatímco Lina E. byla vzata do vazby jako údajná vůdkyně gangu, než byla soudcem propuštěna po kontroverzním rozsudku, při kterém dostala podmínku, několik členů teroristické skupiny stále uniká.

To je také případ Johanna Guntermanna, který je nyní hledán. Terorista byl namočen i v  nechutném pedofilním skandálu, který odhalilo vyšetřování kolem teroristického gangu ANTIFA v Maďarsku.

Příslušné informace o nalezení nebezpečného násilného pachatele lze zaslat na následující kontaktní údaje saské policie:

Státní úřad pro vyšetřování trestných činů Sasko
Neuländer Straße 60 v 01129 Drážďany
Telefon: +49 (0) 800 855-2055
E-mail:lka@polizei.sachsen.de

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.6]

3 thoughts on “Německo nabízí odměnu 10 000 eur za nalezení tohoto teroristy z Antify

  1. Čítal som ,že jedna nemecká ekofašistická teroristka dostala 8 mesiacov natvrdo .Silne ale pochybujem, že sa dostane do basy – podľa mňa je už teraz isté podmienečný trest po odvolaní.

  2. Jsem to nacítila tak že tenhle člověk na ně,nebo někoho něco důležitého ví ,možná i z té pedofilní kauzy , proto se ho potřebují zbavit .To že je on nebo jejich vůdkyně nebezpečný pro okolí nehrá vůbec roli ,jinak by ji nepustili z vězení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout