Skandál v USA: Biden láká ilegály do země pomocí aplikace

Skandál v USA: Biden láká ilegály do země pomocí aplikace

Nejen Evropa, ale také USA je pod bezprecedentní invazí. Nikdo, kdo dlouhodobě sleduje západní politiku, již nemůže pochybovat, že jde o plánovaný a řízený proces výměny obyvatel v zemích, kde převládají bílí, i když v případě USA to již aktuálně není pravda.

Nicméně zatímco v USA nejsou běloši původním obyvatelstvem, v Evropě se jedná přímo o snahu o přečíslení původního obyvatelstva dováženými jedinci – a to navíc převážně muslimy.

Do USA proudí zejména obyvatelstvo středo a jihoamerických zemí, ale stále častěji se jedná také o Afričany či například Afghánce.

A zatímco výměnu obyvatel Evropy podporuje zejména EU s pomocí hraničních zemí, v USA zve do země „nové obyvatelstvo“ přímo Bidenova administrativa.

Americká vláda pod vedením prezidenta Joea Bidena už od ledna 2023 láká nelegální migranty prostřednictvím aplikace, aby přišli do amerického města podle svého výběru.

Aplikace CBP One pro chytré telefony je podporována ministerstvem pro domácí bezpečnost (DHS). Migranti ji mohou využít k rezervaci letu  přímo ze svých rodných měst do amerického města podle svého výběru. Zároveň je po příjezdu domluvena schůzka s pohraničníkem, který je pak propašuje do země.

Dosud této nabídky využilo 200 000 migrantů.

Skandál vyšel najevo na základě žádosti Centra pro imigrační studia (CIS) podle zákona o svobodě informací. Související dokumenty musely být předány, ale důležité pasáže byly začerněny. Důsledkem toho, co CIS zjistil, byla stížnost na ministerstvo vnitra.

Od ledna 2023 bylo zpracováno 200 000 dokumentů těchto migrantů. To odpovídá velikosti populace města jako Rochester / stát New York nebo Des Moines / stát Iowa.

Zatímco na jižní hranici byl vyhlášen stav nouze kvůli příchozím migrantům a drogovým kartelům, Biden podporuje přímé lety pro nelegální migranty do Spojených států.

Doprovodná zpráva imigračního analytika Todda Bensmana je šokující: Podle zprávy americké ministerstvo vnitra každý měsíc pozvalo desítky tisíc potenciálních nelegálních migrantů, aby aplikaci používali. Ta byla využita k zajištění letů do vybrané destinace USA a schůzky s americkými představiteli v místech vstupu do země.

Jakmile je datum stanoveno, ministerstvo vnitra vyzve dotyčnou osobu, aby se vydala na americkou stranu, kde ji pohraniční orgány rychle podmínečně propustí a umožní jí pokračovat v cestě do města podle svého výběru ve vnitrozemí země.

Bensman obdržel dokumenty, které poskytují informace o celkovém počtu nelegálních přistěhovalců a o tom, odkud přiletěli. 43 měst, ve kterých přistáli, není identifikovatelných. Ministerstvo vnitra odmítá tyto informace z „bezpečnostních důvodů“ poskytnout.

Je známo, že do některých amerických měst přilétá velké množství nelegálních přistěhovalců. Neidentifikované město, Bensman podezřívá Miami, je přiděleno většině letů. Zpráva pokračuje: Od ledna do poloviny září letělo na americká letiště celkem téměř 77 000 Haiťanů. V případě 33 letů dali tito Haiťané přednost letišti, které je v dokumentech začerněno.

Na toto letiště jich letělo téměř 48 000. Stejný program byl nabídnut Venezuelanům o několik měsíců dříve, v říjnu 2022. Od té doby téměř 63 500 z těchto lidí dorazilo na 43 amerických letišť. Téměř 40 000 z nich preferovalo konkrétní letiště.

Téměř 47 000 Kubánců letělo na 41 amerických letišť, z nichž více než 33 000 preferovalo konkrétní let, který je v dokumentech začerněn. „Zde migranti, kteří letí přímo do USA mimo zraky veřejnosti, nejsou započítáváni do měsíčních počtů ochrany hranic. Prakticky všechny informace o nich jsou hermeticky uzavřeny,“ uvádí zpráva.

Je také třeba poznamenat, že tento způsob dovozu nelegálních migrantů se liší od praxe, kdy vlády plní letadla v pohraničních městech a dopravují je do jejich destinací pozdě v noci – v takzvaných letech duchů (tyto „lety duchů“ jsou časté i v Evropě).

Dovoz organizuje americké ministerstvo vnitra, přičemž většinou jde o program slučování rodin. Bidenovi úředníci tento letový program „sjednocení rodin“ skrývali, jak jen to šlo. V populaci by se zvedl pokřik kvůli nočním letům duchů.

Bidenovu politiku otevřených hranic využívají také mexické drogové kartely a dostávají stát Texas do velkých potíží.

Texaský guvernér Greg Abbott nedávno vyhlásil stav nouze. Kromě migračních toků do země přichází také obrovské množství smrtící drogy fentanylu. Na X  Abbott oznámil stavbu elektrického plotu z ostnatého drátu. A migranti budou vráceni zpět.

Nicméně i v řadách Národní gardy, která má za úkol hlídat hranice, se najde dost těch, kdo invazi podporují. Nyní se objevily záběry z Texasu, na kterých gardisté přistavují ilegálům žebříky, aby mohli přejít do USA (video vlevo):

Nyní nechává nelegální migranty odvážet autobusy ze zvláště postižených měst, jako je El Paso a Eagles Pass do měst jako New York nebo Chicago, které rády hostí a chrání nelegální migranty.

V Dallasu, třetím největším městě Texasu, nastal třesk: dlouholetý černý demokratický starosta Eric Johnsohn přeběhl k republikánům. Už nechce podporovat levicovou politiku demokratů, kteří utrácejí těžce vydělané peníze z daní na bezdomovce a hýčkání zločinců.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.1]

One thought on “Skandál v USA: Biden láká ilegály do země pomocí aplikace

  1. Tohle je dobre. US jakozto ekonomicka velmoc zkoncila.
    Spolu se ztrato ekonomicke sily prichazi ztrata vojenske sily, to muze par let trvat nez uvidime opustene ci jinak zdevastovane US zakladny rozsete po zemekouli.

    Dlezite je, aby jaderny potencial, spojenych statu zustal pod kontrolou a provedla se jeho demontaz.
    Opice ktere budou obyvat uzemi Spojenych statu, nesmi dostat rakety do pazouru, jinak hrozi konec civilizace.

    Doufejme ze kolaps spojenych statu probehne v bez jaderne valky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout