Milion Kanaďanů bude 20. září demonstrovat po celé zemi (video)

Milion Kanaďanů bude 20. září demonstrovat po celé zemi (video)

Již za covidismu ukázali Kanaďané, že se umí sjednotit, pokud se mají vzepřít jejich fašistické vládě, kterou plně ovládly loutky WEF.  Nyní se chystá další akce, která by dokonce měla být ještě mnohem mohutnější.

Do ulic tentokrát vyrazí zejména rodiče a prarodiče školou povinných dětí, ale také samotné děti, neboť kanadská vláda tlačí do hlav dětí od nejútlejšího věku škodlivou LGBTQI agendu.

A to až tak drsným způsobem, že dívky a chlapce nijak nerozlišuje, ve škole se neuznává rozdílnost pohlaví a děti se učí, že si samy mohou vybrat, jaké je jejich pohlaví.

Proti této indoktrinaci již proběhlo několik protestů, ale bez výsledků. Nyní proto chystají Kanaďané akci, která má dostat do ulic alespoň milion lidí.

Genderová ideologie se šíří všude na Západě. Ale Kanaďané říkají „Stop.“ Ve středu 20. září bude milion Kanaďanů pochodovat, aby ochránili své děti před LGBT indoktrinací ve školách.

Po celé zemi, od pobřeží k pobřeží, jsou připravena místa, kde se lidé mohou zúčastnit Pochodu milionu. Pod heslem „Nechte naše děti na pokoji“ chtějí Kanaďané chránit své děti před genderovou ideologií, sexuálním obsahem v knihovnách a LGBT propagandou.

Organizátoři na svých stránkách zdůrazňují, že „woke ideologie“ přispívá k nepřátelství, rozdělení a nenávisti.

Hlavní událost se odehraje v Ottawě, hlavním městě Kanady. Demonstranti se sejdou v 9 hodin místního času před budovou parlamentu, na stejném místě, kde za covidismu protestovali autodopravci. V 11 hodin se pochod přesune do centra města.

Rodiče, kteří se pochodu nemohou zúčastnit, byli vyzváni, aby v ten den neposílali své děti do školy.

„Rodiče toho mají dost,“ zdůrazňuje Natasha Montreal v rozhovoru s Jimem Fergusonem. Ferguson řekl, že Kanaďané by mohli poskytnout impuls pro podobné protesty v jiných zemích. „To by mohl být začátek velkého hnutí.“

Natasha také dává jasně najevo, že tato radikální genderová ideologie je součástí globální Agendy 2030. „Musíme jednat. Nikdo nás nepřijde zachránit. Jde o naše děti.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Milion Kanaďanů bude 20. září demonstrovat po celé zemi (video)

  1. Oblbování dětí a mládeže je základem poslušné společnosti, tak když už se nevyučuje náboženství, musí se najít něco jiného. Církev i státní škola pod loutkovým ministrem školství je zlo, o kterém rodiče netuší v dobré víře, že krást se nemá a na iluze zapomněli…
    Není nad zdravý rozum.

  2. Podľa mňa je Kanada – prinajmenšom teda niektoré provincie – rovnako stratená , odsúdená na občiansku vojnu a nadvládu islamu a bez nádeje na lepšiu budúcnosť, ako napr. Francúzsko, Holandsko, Švédsko… To isté platí o väčšine štátov USA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout