Meloniová se stala novou Merkelovou

Meloniová se stala novou Merkelovou

V posledních dnech jsem zde v několika článcích upozornila na tristní stav Itálie. Země, která zaznamenává jak rekordní počty invazních vojáků, kteří přichází do země, tak rekordní zločinnost.

Italové jsou nešťastní, protože byli zrazeni politiky, kterým již téměř nikdo nevěří – a to právem. Jenže šlo skutečně o zradu? Nebo spíš o neschopnost zjistit si, koho volím?

V podstatě záhy po zjištění, že je Giorgia Meloniová členkou Aspen institutu mi bylo jasné, že politika Itálie bude přesně v tom duchu, v jakém ji povedou páníčci samotné Meloniové.

Jen nebylo tak úplně jasné, jaké bude její hlavní zadání. Po necelém roce již mámě jasno.

Očividně je hlavním úkolem Meloniové výměna obyvatel nejen Itálie, ale celé Evropy. Za tuto politiku má pak povoleny jisté ústupky voličům, které mají vyvolávat dojem, že se přece jen nějak vzepřela EU.

To znamená, že například italská vláda zakázala přidávat hmyz do tradičních italských pokrmů, zatímco na dalších potravinářských výrobcích musí být hmyz viditelně označen. Na území Itálie také zakázali prodej laboratorního masa.

K dalšímu zdánlivému odporu proti EU došlo po schválení zákona, který neumožňuje adopci dětí homosexuály a v oblasti LGBTQI byly přijaty i další zákony, které jdou proti politice EU.

Nicméně cílem těchto drobných ústupků zřejmě bylo zejména uklidnit naštvané Italy a odvést pozornost od tragické migrační politiky vlády.

Jenže podobné drobné „odchylky“ od bruselské politiky zřejmě nebudou stačit na to, aby „oblbly“ Italy, kteří jsou stále víc naštvaní, protože nyní již vláda posílá nově příchozí „obohacovače“ do obcí po celé zemi, včetně malých vesnic.

O rostoucí kriminalitě hostů Meloniové, která jde ruku v ruce s klesající životní úrovní, nemluvě.

Bude to již téměř rok, co současná italská vláda získala většinu pod příslibem uzavření přístavů a pečlivého hlídání hranic. Nic z toho se neděje. Naopak, invaze je na rekordních číslech a další statisíce cizinců jsou do země dováženy letecky.

Z předvolebních slibů italské premiérky Giorgie Meloniové, která v otázce imigrační politiky kandidovala jako zastánkyně tvrdé linie, tak nezbylo vůbec nic.

Politika Meloniové je v tomto směru v plném souladu s politikou EU.

Nyní má být v navíc Itálii naturalizováno až 800 000 dětí migrantů, které získají automaticky občanství, i když mnohé ani nejsou v zemi příliš dlouho.

V současné době je již celkem jasné, že dosavadní invazní rekord z roku 2016 bude překročen.

Meloniová také prohlásila, pod tlakem podnikatelské komunity, která požaduje levnou pracovní sílu: „Itálie potřebuje migraci!“

Proto chce do roku 2025 do země vpustit asi půl milionu „legálních“ imigrantů. Drtivá většina má být z muslimských zemí jako Bangladéš.

Ale nyní se zkusme vrátit do doby, kdy byla v opozici. Jak vlastně tehdy mluvila?

rozhlasovém rozhovoru v roce 2019 řekla:

„Existuje organizované hnutí, které pracuje na tom, aby přivedlo stovky tisíc lidí do Evropy.  Protože jim dává levnou pracovní sílu. Není náhodou, že Soros, finanční spekulant, financuje tyto neziskovky. Existuje také plán na dekonstrukci společnosti.“

A nyní sama totéž prosazuje!!
Pokračovala tehdy: 

Je to, jako by nás chtěli okrást o naši identitu, vybudovat multikulturní společnost bez identity, bez kořenů, bez vědomí, aby se lidé stali spotřebiteli, kteří jsou stejně vydáni na milost a nemilost kapitálu.“ 

Nyní se ona sama stává urychlovačem tohoto katastrofického vývoje, který kdysi řádně analyzovala. Ona sama totiž patří k těm, kdo jsou tímto směrem instruováni.

Jen možná ne od Sorose, ale zcela jistě od jiných páníčků za oceánem, kteří ovládají „aspeňácké“ loutky.

Organizace „Save the Children,“ pravděpodobně také povzbuzená zjevným selháním Meloniové, zahájila ve středu kampaň za naturalizaci 800 000 dětí migrantů narozených nebo vychovávaných v Itálii.

Stejně jako jinde v Evropě také  v Itálii podíl žáků z rodin migrantů nadále roste. V některých lokalitách již výrazně převyšují původní obyvatelstvo, takže je jasné, jaké bude demografické složení za pár desítek let.

Vzhledem k jejímu dosavadnímu dvojakému postupu nelze vyloučit, že Meloniová tomuto požadavku také vyhoví.

Mezitím nikdo neví, jak bude nadále její vláda pokračovat. A především italští voliči si stále více uvědomují, že vlastně nemají koho volit.

V každém případě naděje, že by konečně rozhodně bojovala proti invazi do Evropy přes Středozemní moře, byly zcela zmařeny.

A vzhledem k tomu, že nyní počty jejích cizokrajných „hostů“ lámou i rekordy z dob minulých, lze jednoznačně potvrdit, že Meloniová se skutečně stala novou Merkelovou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Meloniová se stala novou Merkelovou

  1. to američti Republikani se s tím nemažou ti migranty pošlou rovnou do bašt Demokratu 🤗😃 Meloniova by se od nich měla co učit já bych takové migračky rad nastěhoval k Petru Fialovi, Pekarove Adamové, Vitu Rakušanovi, Janě Černochové, Pavlu Novotnému Starosty Řeporyji, Ivanu Bartošovi, nebo za Agentem Pavkem na Hrad samozřejmě Langšadlova by si užila taky rada Negerskou kladu

  2. Samozvaný „ochranca“ Talianska a Európy /v skutočnosti nikdy nič také nerobil, iba podporoval Izrael v páchaní jeho zločinov a chcel a dodnes chce rozdeľovať votrelcov po celej Európe/ Salvini nie je o nič menší zradca než Meloniová, to treba povedať na rodinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout