Po stopách pedofilů – Dutroux a mrtví svědci – dokument, který nikdy nebyl odvysílán (video)

Po stopách pedofilů – Dutroux a mrtví svědci – dokument, který nikdy nebyl odvysílán (video)

V poslední době se mnohem víc hovoří o pedofilních sítích, které operují po celém světě. Ovšem tyto sítě fungují již celá desetiletí, jak se ukázalo například na případu belgického pedofila Dutrouxe, který měl zřejmě v rámci sítě jen velmi podřadné postavení.

Nedávno se objevila výpověď jisté Belgičanky, která byla jedné takové síti prodána v pouhých 6 letech. Nyní se skrývá na utajovaném místě, protože moc dobře ví, jak většina svědků dopadla.

Záhy poté, co nejen Evropou otřásl případ „Dutroux“, byl natočen dokument, který měl poukázat právě na úlohu belgického pedofila, který měl být jen malou součástí rozsáhlé pedofilní sítě.

Podle výše zmíněné Belgičanky jsou do všeho zapleteni politici, celebrity a další vysoce postavení činitelé. Zřejmě i to by vyšlo najevo, pokud by byl případ řádně vyšetřován.

Jenže nejen, že se případ již dál než k Dutrouxovi nevyšetřoval, ale dokonce nebylo povoleno ani vysílání pořadu, který byl celé síti na stopě.

Pořadu, který měl být vysílán v Belgii a Německu, ale jeho vysílání bylo na poslední chvíli pozastaveno…

Dutroux a mrtví svědci – tak zněl název onoho dokumentu, který nikdy nebyl v televizi promítán.

28. listopadu 2001 měla ZDF odvysílat dokument o případu Dutroux. Silná investigativní žurnalistika, která by mnohé vynesla na světlo. Tento program byl také oznámen v belgických denních a týdenních novinách.

Dokument nikdy nebyl odvysílán. Ani v Německu, ani v Belgii. Do dneška ne. Proč ne? Kdo zabránil vysílání? A proč?

Od začátku bylo všem zúčastněným v případu jasné, ať už z dálky nebo zblízka, že Dutroux a Nihoul jsou pouze pěšáci v rozsáhlé síti obchodu s dětmi. Proč nebyla tato síť nikdy odhalena? Snažil se o to vůbec kdy někdo?

Carine Hutsebaut studovala soubory a prováděla výzkum po dobu 30 let. Podporovala rodiče Julie a Melissy a byla úzce zapojena do vyšetřování.

To, co Carine řekla, bylo mimo jakoukoli představivost. Má velké množství důkazů, které pro svou vlastní bezpečnost uložila na různých tajných místech.

Carine obdržela mnoho výhrůžek smrtí (proč?) a žije v tajnosti, daleko od reflektorů. Ti, kteří něco vědí, mlčí ze strachu nebo proto, že jsou vydíráni nebo je jim vyhrožováno.

Nešetří se námahou udržet vše pod pokličkou. To dává představu o velikosti a důležitosti celé věci. Obchodování s dětmi, obchodování s dětskými orgány, dětská prostituce, dětská pornografie…

Je to miliardový byznys a trvá už velmi, velmi dlouho.

Dokud se populace bude dívat na druhou stranu a myslet si, že  to „není můj problém“, toto zlo nebude nikdy vymýceno.

Níže můžete shlédnout dokument, který je však v německém originále tak, jak byl natočen pro ZDF, která jej pak odmítla vysílat. I pokud neumíte perfektně německy, dá se mnohé pochopit již jen ze samotného videa.

Ti, kdo mohli něco prozradit, záhy zemřeli.  Většinou za podezřelých okolností. Ale to je v jistých kruzích celkem obvyklá praxe….

Dokument o aféře Dutroux, který nebyl nikdy promítán (německy):

PS: Samozřejmě by také bylo velmi záslužné, kdyby někdo, kdo to zvládne, přidal k filmu české či slovenské titulky, aby jej pochopili i ti, kdo vůbec neumí německy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Po stopách pedofilů – Dutroux a mrtví svědci – dokument, který nikdy nebyl odvysílán (video)

  1. Nie je otázka či, ale kedy bude Gary Glitter prepustený /po dobytí UK moslimami a teda legalizácii pedofílie/ z väzenia… Najznámejší pedofil súčasnosti Cristiano Ronaldo nepobudol na Slovensku dlho, portugalská repre opustila našu krajinu už túto noc.

  2. Viete, prečo bol v Belgicku roku 1995 zrušený trest smrti? Aby sa Marc Dutroux, priateľ kráľovskej rodiny a dohadzovač malých detí nielen do kráľovského paláca, vyhol spravodlivému trestu! Najvyšším šéfom belgickej pedofilnej mafie je vždy kráľ osobne. Netrúfam si ani tipnúť, koľko detí za svoj život zneužil a zavraždil Baudouin I. …

  3. U nás na sídlisku sme mali tiež, ešte v rokoch 90tych pedofila. Bývalý vojak, ktorý si výsluhový dôchodok sprijemnoval seansami s 14 ročnými chlapcami. Nebolo treba ani políciu, prvy krát mal dolamane ruky a nohy. Po druhý raz rebrá a krcny stavec. Napokon sa obesil. Lebo pochopil

  4. Jakmile vybavíte svému dítěti rodný list nemůžete ho už bránit ani vychovávat, stává se doslova majetkem státu a ani u soudu se práva nedomůžete .Státům vládne krytý organizovaný zločin podporující pedofili ,drogy, buzeranty, zločince v oblecích na vysokých postech proto odhalit je je skoro nemožné . Tomuto přihlíží údajně civilizovaná společnost po celém světě . Politici, knězi, herci, celebrity mají na rukách krev ,patří do této bandy ,namočí do toho všechny kvůli komromitaci aby je měli v hrsti. A lidi je obdivují,uznávají.
    https://odysee.com/@SATANISTI.V.POLITIKE:5/Velk%C3%A1-sklize%C5%88.Len-pre-siln%C3%A9-povahy:b

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout