Genocida Arménů v Náhorním Karabachu: Vraždy dětí, tisíce lidí prchají (videa)

Genocida Arménů v Náhorním Karabachu: Vraždy dětí, tisíce lidí prchají (videa)

Na úvod je třeba připomenout, že hlavním viníkem je přímo arménská prozápadní vláda, která na popud EU přenechala oblast, kde žije 120 000 etnických Arménů, Ázerbájdžánu.

Jde de facto o další území dobyté muslimy, ale především předobraz toho, jak bude postupně islamizována i Evropa, zejména ty země, které k tomu již mají velmi slušně nakročeno.

Ostatně, ve Francii již padly i úvahy o tom, že by se některá území oficiálně přenechala muslimům, neboť i tak už v nich vládne šaría. Jednou i z evropských zemí budou podobným způsobem prchat původní obyvatelé.

Zejména Francouzi, Švédové, Němci, Rakušané, Holanďané a Belgičané by se tak měli poučit, jak možná jednou dopadnou i oni sami…

Arméni již v roce 2020 zažili na stejném území čistky, tehdy prchla část obyvatelstva a mnoho dalších bylo zabito. Na dobytém území Ázerbájdžánci ihned přestavěli kostely na mešity.

I tentokrát se konflikt neobešel bez obětí. Ázerbájdžánští vojáci vyráží do obcí obývaných Armény a masakrují tamní obyvatelstvo.

Při svých bezhlavých útocích proti bezvěrcům si nevybírají, bezostyšně vraždí i děti.

Například toto je Nver,  který byl zabit zločinci z ázerbájdžánské armády. Bylo mu 8 let:

Nverův bratr Michael byl také zabit. Bylo mu 10 let.
Byli brutálně zavražděni ve vesnici Sarnaghbyur.

Komunita vesnice Sarnaghbyur v regionu Askeran měla před útokem Ázerbájdžánu 19. září 76 obyvatel. 5 bylo zabito, 15 bylo zraněno, 4 byli zajati Ázerbájdžánem.

Jména civilních obětí Sarnaghbyuru:
Alexander Alexanyan
Gohar Grigoryan
Nver Ghazaryan (dítě)
Mikael Ghazaryan (dítě)
David Alexanyan (dítě)

Vražedná ázerbájdžánská armáda přebírá kontrolu nad horskou enklávou a na sociálních sítích se objevily nové snímky.

Na záběrech jsou vidět řady aut – všechna jedoucí ve stejném směru -, pokoušejících se opustit Stepanakert, hlavní město etnicky a historicky arménského Náhorního Karabachu. Všichni prchají do Arménské republiky, protože Baku upevňuje svou nadvládu nad regionem.

Ázerbájdžán sice oficiálně prohlásil, že chce znovu integrovat etnické Armény jako „rovné občany,“ ale režim Ilhama Alijeva pokračuje ve své dehumanizaci Arménů .

Někteří z uprchlíků, kteří v neděli dorazili do města Goris, vyjádřili smutek nad tím, že museli opustit svůj domov, kde žili po celý život:

„Dal jsem celý svůj život své vlasti,“ říká jeden muž. „Bylo by lepší, kdyby mě zabili, než tohle.“

Jedna žena, Veronica, říká, že je to podruhé, co se stala uprchlíkem. Poprvé to bylo během konfliktu v roce 2020.

V nedaleké vesnici Kornidzor uprchlíci uvedli, že se pod ázerbájdžánskou nadvládou necítí bezpečně a neočekávají, že se někdy vrátí domů.

Do dnešního dne odešlo z enklávy, která je domovem většiny asi 120 000 etnických Arménů, do Arménie více než 3000 lidí. Odešli poté, co jerevanská vláda oznámila plány na přemístění lidí, kteří zůstali bez domova po ázerbájdžánské agresi.

Jerevan také varoval, že ti, kteří zůstanou, mohou čelit etnickým čistkám.

Útočníci z Panturkické invazní armády pronikají do domovů Arménů a kradou, co se dá:

 

Arméni jsou nuceni opustit místa, kde prožili mnohdy celý svůj život nejen oni, ale také jejich předci:

Arménský premiér Nikol Pašinjan v neděli v televizním projevu uvedl, že mnoho obyvatel enklávy „bude považovat vyhoštění z vlasti za jedinou cestu ven, pokud Ázerbájdžán nenabídne skutečné životní podmínky a účinné mechanismy ochrany proti etnickým čistkám.“

David Babayan, poradce arménského vůdce Náhorního Karabachu Samvela Šahramanjana, ale agentuře Reuters řekl, že očekává, že odejdou téměř všichni.

„Tamní obyvatelé nechtějí žít v zemi, která bude součást Ázerbájdžánu – 99,9 % raději opustí naše historické země, “ řekl.

Zvony ve Stepanakertu naposledy zazvonily:

Mimochodem, všímáte si zarytého mlčení Bergoglia, který tak rád líbá nohy muslimům???

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Genocida Arménů v Náhorním Karabachu: Vraždy dětí, tisíce lidí prchají (videa)

  1. Schvaľovať vraždenie Arménov Turkami či Azerbajdžancami, Rusov nacistami, Srbov Chorvátmi , kresťanov v Sýrii či Iraku teroristami v žolde Saudskej Arábie, Indiánov v USA belochmi a podobne nie je zakázané nikde v Európe. /Inými slovami, EÚ všetky tieto zločiny nepriamo schvaľuje tiež./ Na rozdiel od pravdy o židovských zločinoch ,a pochybovania o ich osude počas II. svetovej vojny. Niekto by mal Rusom povedať, nech v prípade svetového konfliktu zhodia na mafiánske mesto Sereď s pochybným židovským múzeom /mafia zložená z maďarských židov a Cigánov je len jedna z mnohých , ktorá toto slovenské Palermo ovláda/ vodíkovú bombu…

  2. Nezabúdajme,že Orbánov a Alijevov najlepší kamarát Erdogan chce vyvraždiť kresťanov okrem domácej pôdy aj na „historickom“ území, ktoré chce za každú cenu ukradnúť Grécku, Bulharsku , Rumunsku, Sýrii… a samozrejme okupovať kompletné Arménsko aj s Arcachom, ktoré podľa jeho zvrátených predstáv „patrí“ Turecku.

  3. A proto se všichni serou do Ukrajiny, aby odvrátili pozornost od jiného svinstva. Arménie je nejstarší křesťanská víra. Muslimským hordám trnem v oku. Mrzí mě že Rusi jim nepomůžou. Nebo všeho dočasu?

  4. Uz tu jednou genocida Armenskych krestanu byla a sice za 1 SV, roku 1915. Turci zavrazdili 1 a pul milionu armencu. Hodne statu uznalo genocidu, nevim, jestli byla mezi nimi i ceska republika, vim ale ze mezi nimi bylo Nemecko. Izrael neuznalo genocidu. Nekde si na netu urcite najdete podrobnosti. Turci se cpali do EU a v tom case se jim vrazdeni pripomelo.

  5. Nyni probiha novy druh genocidy. Ukladne vrazdy biologickymi zbranemi. Vakcina proti covidu je teto genocidy a masivniho vrazdeni lidi vsech vekovych kategorii je toho dukazem.Vrazdy lidi za bileho dne bez potrestani, Stvrdila jsem. ti co tu nemaji zustat, jdou se zabodat.Pud sebezachovy na nule. Asi to tak ma byt. Nic se nedeje nahodou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout