Co jsou zač údajně 1000 let stará těla mimozemšťanů, vystavená v Mexiku? (video)

Co jsou zač údajně 1000 let stará těla mimozemšťanů, vystavená v Mexiku? (video)

Všimli jste si, jak se to v poslední době doslova hemží různými důkazy o tom, že mimozemšťané navštěvují naši planetu?

Zatím šlo spíš jen o důkazy ve stylu „jedna paní povídala,“ kdy v době všudypřítomných kamer zatím nikdo nenatočil jediný skutečně věrohodný důkaz.

Další zpráva nyní přichází z Mexika a doprovází ji tvrzení, že tentokrát jsou údajně důkazy jasné…

Unikátní událost se odehrála v úterý v Mexico City. V mexickém kongresu byla ukázána údajná těla mimozemšťanů, píše deník Marca.

Mexický novinář Jaime Maussan vysvětlil účastníkům, že v malých rakvích jsou uložena dvě „nelidská“ stvoření.

Mumifikovaní „mimozemšťané“, kteří byli objeveni v Cuzcu v Peru, jsou údajně 1000 let staří.

Na výstavě promluvilo několik vědců  a byl přítomen i Ryan Graves, bývalý pilot amerického námořnictva.

Maussan, který byl pod přísahou, řekl přítomným mexickým a americkým vládním úředníkům, že těla byla nedávno studována mexickou Národní autonomní univerzitou. Radiokarbonovým datováním bylo zjištěno jejich stáří.

„Tyto vzorky nejsou součástí naší pozemské evoluce,“ řekl Maussan kongresu. „To nejsou stvoření nalezená ve vraku UFO.“ Dodal, že ostatky byly fosilizovány a později objeveny v dole.

Harvardský profesor Abraham Loeb promluvil k účastníkům prostřednictvím video spojení. Vyzval mexickou vládu, aby umožnila vědcům provádět výzkum mimozemského života.

Zde je však důležité poznamenat, že Maussan má historii podobných tvrzení, která byla později odhalena jako mylná.

Podle FOX News: „Maussan, investigativní novinář, který zkoumá mimozemský fenomén po celá desetiletí, byl spojen s předchozími tvrzeními o odhalených mimozemských objevech, včetně pěti mumií objevených v Peru v roce 2017, které byly později určeny jako pozůstatky lidských dětí.“

Takže Maussan, který ostatky prezentuje, již jednou tvrdil, že kostry dětí jsou mimozemšťané. Je tedy dobré brát zatím toto oznámení o nálezu mimozemšťanů poněkud s rezervou.

V poslední době se podobná hlášení o mimozemšťanech podezřele množí.

V červenci, během slyšení v americkém Kongresu, dodavatel Pentagonu David Grusch pod přísahou tvrdil, že Pentagon získal mimozemské ostatky.

Dr. Sean Kirkpatrick, šéf UFO amerického ministerstva obrany, toto prohlášení ostře odmítl. Uvedl, že USA „dosud nenalezly žádné věrohodné důkazy o mimozemské aktivitě, mimozemské technologii nebo objektech, které by odporovaly tomu, co je známo.“

Vzhledem k chování Spojených států  – a zejména k prohlášením oficiálních zaměstnanců, jako je Ryan Graves – v posledních měsících lze předpokládat, že mimozemský podvod by mohl být dalším z dlouhé řady.

Ostatně, jeden takový již před delší dobou předpověděli právě na rok 2024

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Co jsou zač údajně 1000 let stará těla mimozemšťanů, vystavená v Mexiku? (video)

    1. A nebude to naopak? Tipoval by som, že 98% pôjde do nebe a 2% vytvoria nasledujúcu civilizáciu v dobrom aj zlom. Mimochodom je to zhruba tých 200 miliónov o ktorých najnovšie hovorí elita, že bude potrebovať a nemala by prekročiť počet 500 miliónov ako bolo napísané na Georgijských poradných kameňoch.

  1. toto je uz druhy krat co sa americka, teraz mexicka ,vlada snazi odputat pozornost od niecoho tym ze pusta von nezmysli o mimozemstanoch. ludia by sa mali pytat co sa snazi vlada vytlacit zo svetla reflektorov medii. mozno to ma nieco spolocne so starostkou mexico city ktora som pocul ze ide ludom zhabat zbrane?

  2. No emerikáni to přec musejí vědět, vždyť už provedli misi na měsíc, nebo že by ta mise trvala měsíc v HoolémÚdu? Teď vám nemohu říci jak to vlastně bylo, ale ono to vypluje na hladinu a nebude to zas až tak dlouho trvat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout