Bývalý insider americké vlády vysvětluje, jak si globalisté vymýšlí krize, aby uchvátili moc (video)

Bývalý insider americké vlády vysvětluje, jak si globalisté vymýšlí krize, aby uchvátili moc (video)

Výpovědi lidí „zevnitř“ nám vždy jen potvrzují, že téměř vše, co bylo a dosud je odkazováno do sfér konspirací, je realitou. Další takový „insider“ hovoří o tom, co ve skutečnosti stojí za ničivou politikou EU, kterou nyní aplikuje i Bidenova vláda v USA.

Bývalý insider americké vlády a autor knihy „Velký reset“ (nejde o původní knihu Schwaba, ale rozkrytí plánů WEF), Marc Morano, odhaluje plán Světového ekonomického fóra na kolaps energie, potravin a dopravy pod rouškou „záchrany planety“.

„Ničí naši energii, naše jídlo, naši dopravu, naši svobodu projevu… Stejně jako za Covidu, když zavřeli školy a vydali nařízení zůstat doma. To vše bylo uděláno, protože to vyžadoval virus, a teď mění slovo ‚virus‘ na ‚klima‘, které údajně nyní všechna uplatňovaná omezení vyžaduje.“

Klimatická agenda se tedy skutečně stala pouhým prostředkem k uchopení moci, ale také k depopulaci.

Přesně tak, jak to naplánoval Římský klub před více než 50 lety.

Přinejmenším v EU se globalistům realizace jejich zvrácených plánů skvěle daří. Stačí se jen podívat, jak dopadají hlasování, která mají politiku „Green dealu“ podpořit.

To ostatně potvrzuje ve svém videu i Marc Morano, který upozorňuje na to, jak je právě v zemích EU tato agenda prakticky bez odporu občanů realizována:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.9]

One thought on “Bývalý insider americké vlády vysvětluje, jak si globalisté vymýšlí krize, aby uchvátili moc (video)

  1. Každá světová krize slouží výhradně nikým nevolených skupin s cílem oslabit normální život lidí, začalo to francouzskou revolucí, přes obě světové války, tzv. studenou válkou až po současné krize různých ptačích, prasečích a covidových krizí. Vždycky ukousnou kus lidských svobod až po současnou dobu kdy už se neskrývají se svými záměry a prostřednictvím švábů a gatesů veřejně vyhlašují lidem válku. Otázkou je kdy lidé procitnou ze spotřební letargie a nechají se tento teror líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout