Americká FDI nyní povoluje předepisování ivermektinu na léčbu Covid-19

Americká FDI nyní povoluje předepisování ivermektinu na léčbu Covid-19

Tímto článkem pokračujeme v odkrývání lží mainstreamu, zkorumpovaných rádoby odborníků a politiků.

Pamatujete si ještě, jak byl ivermektin zejména mainstreamem cupován jakožto „lék pro koně“ v situaci, kdy se již asi 40 let používá i v humánní medicíně?

Ano, to byla jedna z tisíců dalších lží mainstreamu, který by si zasloužil zlatou medaili za „dezinformace“. Možná by se dal sestavit i nějaký žebříček, třeba podle toho ve zdejší anketě, kde jasně vede dezinformační ČT následovaná neméně prolhaným a manipulativním Seznamem.

Jistě by si pomyslnou medaili za největší dezinformátory u nás tito lháři zasloužili. A s nimi také takzvaní „ověřovatelé faktů,“ kteří by byli svého času velmi platnou posilou Goebbelsovy stáje.

V USA již není nadále celý covidový podvod udržitelný. Vše se jim sype jak domeček z karet a s tím vychází najevo i všechny lži a manipulace.

Již tedy s naprostou jistotou víme, že covidový podvod byl předem naplánován a později i plánovitě zrealizován. Také víme, že genové injekce – předem připravené – obsahovaly různé šarže, včetně těch smrtících.

A víme také, že žádný nemocný netopýr, kterého snědl Číňan, neexistoval. A už vůbec ne luskoun.

Jenže to vše tvrdila výše uvedená prolhaná média v době, kdy potlačovaná alternativa psala dnes již potvrzenou PRAVDU.

A další pravda nyní vychází najevo. Ivermektin byl zakazován jen proto, aby byla dostatečně vysoká čísla nemocných a  mrtvých – a především proto, aby pak oddané ovce s nadšením nastavily své rameno – třeba pro smrtící šarži.

A politici, jimž byly – podobně jako zaměstnancům Pfizeru – dodávány neškodné placebové šarže, se tomu jen tiše vysmívali. Tušili, že většina z nich unikne bez jakýchkoli soudů.

V USA byli lékaři, kteří za covidismu předepisovali ivermektin, trestáni a posléze byl ivermektin zcela vyřazen z prodeje a nebyl dostupný ani na předpis.

Prolhaná média mezitím vypustila nesmysly o léku pro koně a dehonestovala všechny lékaře, kteří jej prosazovali.

Nyní se však situace změnila. A to zásadně, neboť podle americké FDA je nyní povoleno ivermektin předepisovat na Covid-19. K tomuto náhlému zvratu však došlo až po dlouhých soudních tahanicích…

Lékaři mohou volně předepisovat ivermektin k léčbě covidu-19, uvedl tento týden právník zastupující americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

„FDA výslovně uznává, že lékaři mají pravomoc předepisovat ivermektin k léčbě COVID,“ Ashley Cheung Honoldová, právnička ministerstva spravedlnosti zastupující FDA, to řekla během ústních argumentů 8. srpna u amerického odvolacího soudu pro 5. obvod.

Případ byl podán třemi lékaři, kteří tvrdí, že FDA nezákonně zasahovala do jejich lékařské praxe s prohlášeními.

Federální soudce případ v roce 2022 zamítl, což vyvolalo odvolání.

„Základní problém v tomto případě je jasný. Poté, co FDA schválí lidský lék k prodeji, má pravomoc zasahovat do toho, jak je tento lék používán ve vztahu mezi lékařem a pacientem? Odpověď je ne,“ řekl odvolacímu soudu Jared Kelson, který lékaře zastupuje.

FDA 21. srpna 2021 napsala na X, dříve známý jako Twitter:

„Nejste kůň. Nejste kráva. Vážně, vy všichni. Přestaňte s tím.“

Příspěvek, který odkazoval na stránku FDA, která říká, že lidé by neměli používat ivermektin k prevenci nebo léčbě COVID-19, se stal virálním.

V jiných prohlášeních FDA uvedla, že ivermektin „není  schválen k léčbě COVID-19“ a „Otázka: Měl bych užívat ivermektin k prevenci nebo léčbě COVID-19? Odpověď: Ne.“

„FDA učinila tato prohlášení v reakci na četné zprávy o spotřebitelích, kteří byli hospitalizováni po samoléčbě ivermektinem určeným pro koně, který je k dispozici ke koupi přes pult bez nutnosti předpisu,“ řekla paní Honoldová.

Verze léku pro zvířata je k dispozici, ale existuje i  ivermektin, který je schválen FDA pro lidské použití proti chorobám způsobeným parazity.

I takové argumenty padaly u soudu, který proběhl tento týden.

Soudce Elrod byl v porotě s obvodními soudci Edith Brown Clementovou a Donem Willettem. Všichni tři byli jmenováni za prezidenta Donalda Trumpa.

Žalobci byli Dr. Paul Marik, Mary Bowden a Robert Apter. Říkají, že byli profesionálně poškozeni prohlášeními FDA, včetně ukončení praxe kvůli snahám předepisovat ivermektin pacientům.

Dr. Marik poznamenal, že řada studií podporuje použití ivermektinu proti COVID-19, jak uznala sama FDA. Některé další studie ukazují malý nebo žádný účinek.

„Federální zákon umožňuje FDA poskytovat informace, jako jsou zprávy o nežádoucích účincích na léky, ale ne lékařskou pomoc,“ řekl pan Kelson.

„To je něco, co FDA nikdy nebyla schopna udělat. A je to jasná linie,“  řekl soudu a později dodal:

„Nejjasnější příklady toho, kde překročili hranici, jsou, když říkají věci jako: „Nejste kůň, nejste kráva. Vážně, vy všichni. Přestaňte s tím.'“

Soudci uvedli, že souhlasí s tím, že FDA nemá pravomoc poskytovat lékařské poradenství; Soudce Clement řekl: „Nejste oprávněni poskytovat lékařskou pomoc.“

Ale paní Honoldová z FDA řekla, že vláda to v tomto případě nepřipouští.

Tvrdila také, že Kongres zmocnil FDA k ochraně veřejného zdraví a k zajištění bezpečnosti a účinnosti regulovaných produktů, což jí dává inherentní pravomoc podporovat své poslání sdělováním informací veřejnosti o bezpečném užívání drog.

Rozhodnutí ve prospěch lékařů by zabránilo FDA informovat o spotřebitelích, kteří trpí po vaření kuřete s NyQuil nebo ze závislosti na opioidech. A to je problém, tvrdila.

Pan Kelson řekl, že to není přesné. „Je to, když překročí své pravomoci tím, že začnou říkat lidem, jak by měli nebo neměli užívat schválené léky,“ řekl.

Paní Honoldová z FDA také řekla, že soudy nemohou volat agentury k odpovědnosti, když poskytují falešné nebo zavádějící informace:

„FDA je politicky zodpovědná, stejně jako všechny ostatní výkonné agentury.“

Soudce se také vyjádřil k výše uvedenému tweetu, ve kterém FDA říká:  „Nejste kůň, nejste kráva. Vážně, vy všichni. Přestaňte s tím.“

„Můžete mi odpovědět na to, co znamenala tato otázka: ‚Přestaňte s tím‘?, prosím? Je to příkaz?“ Zeptal se soudce Elrod.

„V některých kontextech by tato slova mohla být chápána jako příkaz,“ řekla paní Honoldová.

„Ale v tomto kontextu, kde FDA jednoduše použila tato slova v kontextu vtipného tweetu, který měl sdílet její informační článek, tato prohlášení nedosahují úrovně příkazu.“

Prohlášení „nezakazují lékařům předepisovat ivermektin k léčbě covidu nebo k jakémukoli jinému účelu,“ řekla paní Honoldová.

Poznamenala, že FDA spolu s prohlášeními uvedla, že lidé by se měli poradit se svými poskytovateli zdravotní péče o léčbě COVID-19 a že mohou užívat léky, pokud je předepisuje poskytovatel.

„FDA jasně uznává, že lékaři mají pravomoc předepisovat lidský ivermektin k léčbě covidu. Takže nezasahují do pravomoci lékařů předepisovat léky nebo praktikovat medicínu,“ řekla.

Tím sice zcela popřela to, co dosud FDA tvrdila a konala, nicméně nyní již i soud uznal, že ivermektin by měl být považován za možný lék na Covid-19. Minimálně v USA tak již bude jeho předpis zcela legální…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Americká FDI nyní povoluje předepisování ivermektinu na léčbu Covid-19

  1. absolutne nikto nepojde do basy za covid. nikto a nikde. a ludia to maju uplne na haku. a preto sa to bude opakovat. ludia ukazali ze nebudu klast odpor. lekari ukazali ze vam pichnu to co im povedia. policajti vas zamaskuju ked im povedia a ustava je irelevantna. zakony su irelevantne. skratka ukazkova otrocina. ani ludia ktorym biznisy zkrachovali nebudu nic robit. absolutna benevolencia.

  2. FDA je stejný spolek dobrosynů jako SYSIFOS, o tom není pochyb na dezinformační scéně. U nás SÚKL zachoval tvář, když nedoporučil opich mladých, vinu nesou zlosyni z ministerstva zdravotnictví, však víte o koho se jedná.

    1. SUKL, ale povolil COVIDvakcíny s odvoláním na „západ“ – CDC, EMA !!! Tzv. „nadřízený orgán“ rozhodl, proto „se i SUKL podvoluje“…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout