Velký skandál v Afghánistánu: Vůdce Talibánu byl natočen při homosexuálním sexu (video)

Velký skandál v Afghánistánu: Vůdce Talibánu byl natočen při homosexuálním sexu (video)

V Afghánistánu – podobně jako v dalších 10 islámských zemích – je za homosexualitu určen trest smrti, přičemž i další muslimské země považují homosexualitu za trestnou, ale trest smrti se většinou nevyužívá.

Po nástupu Talibánu se zákony v tomto směru opět zostřily a popraveno bylo již mnoho homosexuálů. Zákon se však v Afghánistánu a Pákistánu nevztahuje na ty muže, kteří mají sex s dětmi – tedy nejen dívkami, ale i chlapci pod 18 let.

Zejména v Afghánistánu je tak rozšířen pedofilní zvyk znásilňování nezletilých chlapců nazvaný Bacha Bazi. Více jste si o něm mohli přečíst například zde.

Ovšem v případě vůdce Talibánu nebyl jeho sexuální partner nezletilý chlapec, ale již dospělý mladý muž. Nyní by tak měli být Talibánec i jeho partner popraveni, ale podle všeho k tomu zřejmě nedojde.

To se samozřejmě nelíbí Afgháncům, kteří většinově skutečně s tresty smrti za porušení šaríi souhlasí, ale nelíbí se jim, že by se zákony šaría neměly vztahovat i na hlavouny…

 Na šokujícím videu byl mulla Ahmed Akhund, vysoce postavený člen Talibanu a šéf Da Afghanistan Breshna Sherkat (DABS), viděn při homosexuálním styku se svým 21letým bodyguardem.

Navíc Tálibán, který je často velmi přísný vůči homosexualitě a kamenuje homosexuály k smrti jako trest, mu dovolil udržet si svůj post, aniž by proti němu podnikl jakékoli kroky. Podle nejnovějšího prohlášení DABS je stále v čele velení Talibánu a je oprávněn vykonávat své povinnosti bez zásahů z jejich strany.

Záběry byly zřejmě zaznamenány skrytou kamerou, na které je vidět mulla Ahmed Akhund stojící na posteli a svlékající se, načež si lehne. Pak se k němu připojí jeho bodyguard, který se také svlékne a jde s ním pod přikrývku.

Mladý muž dříve pracoval po boku vůdce Tálibánu v Brešna Šerkátu. Pozoruhodné je, že byl také viděn ve společnosti mully Mohammada Fazla, náměstka ministra obrany skupiny.

Mulla Ahmed Akhund byl dne 20. srpna tohoto roku vybrán, aby vedl DABS pod vedením místopředsedy vlády Tálibánu. Ve svém inauguračním projevu uvedl, že „udělá základní práci“ v kábulském departementu Brešna.

DABS je nezávislá a autonomní společnost založená podle zákona o korporacích a omezených závazcích Islámské republiky Afghánistán (IROA). Funguje jako společnost s ručením omezeným vlastněná vládou Afghánistánu. Provozuje a řídí výrobu, dovoz, přenos a distribuci elektrické energie.

Tálibán mlčí o potrestání svých vůdců a bojovníků navzdory každodenním obviněním médií z morální korupce a „Bacha bazi“ skupiny ve svých základnách a ubytovnách.

Bacha Bazi je slangový termín používaný v Afghánistánu, Pákistánu a v minulosti Turkestánu pro zvyk, který zahrnuje sexuální zneužívání dětí staršími muži. Tato praxe se týká sexuálního otroctví a dětské prostituce mladých dospívajících mužů nebo chlapců, známých také jako tančící chlapci.

Nahrávka odhalila, že osoba jménem Abdullah se baví s řadou dalších teroristů Talibanu, stejně jako s několika ženami v místnosti. Zveřejnila ji loni rozvědka Tálibánu. Podle osoby, která incident zachytila, byli v místnosti přítomni muži i ženy, což je v Afghánistánu nepřípustné.

V místě byl navíc zřízen vinný a grilovací bar. A jak známo, islám nepovoluje ani alkohol.

Obviněný, který byl později identifikován jako bratr Alama Racka Haqqaniho, byl poté obviněn, že „sem chodil, poskytoval falešné pasy, za které bral osm set dolarů“.

Skandál nyní otřásá celým Afghánistánem a video, které ukazuje homosexuální sklony šéfa Talibánu, je zřejmě poslední kapkou. Mnoho lidí se vůči jednání Talibánu, který svého člena nepotrestal, vymezuje.

„Ironií je, že vrchní velitel Talibanu, který říká, že trestem za homosexualitu v islámu je smrt, byl přistižen při homosexuálním vztahu se svým tělesným strážcem,“ píše například jeden Afghánec.

Homosexualita byla v zemi zakázána i dříve, tedy za okupace, ale nebyl za ni trest smrti, hrozilo maximálně vězení.

Trest smrti se opět obnovil až po nástupu Talibánu. Pokud nebude proti vůdci, který byl natočen na video, uplatněn, dozajista to pořádně „zamává“ autoritou celého Talibánu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Velký skandál v Afghánistánu: Vůdce Talibánu byl natočen při homosexuálním sexu (video)

  1. Já na té nahrávce nevidím žádný sex ale vidím že tam mají placeného špicla a potřebují Talibán rozbít a zdiskreditovat vůdce . Je to jejich území a jejich svět a kdyby se Amíci celkově neangažovali v muslimském světě nebyli by u nás ani uprchlíci . Je to špinavá hra a všechno se vším souvisí.
    . Cituji z wikipedie : “ Vláda Tálibánu byla svržena díky americké okupaci, hnutí si však i přesto zachovalo kontrolu nad některými odlehlejšími oblastmi. “ https://cs.wikipedia.org/wiki/T%C3%A1lib%C3%A1n

  2. Medzi islamom v Saudskej Arábii /vyvážanom a financovanom po celom svete/ a Afganistane sú isté rozdiely. Napríklad súd v Rijáde by teplého imáma odsúdil na verejnú popravu bez milosti. V Afganistane nie sú cudzinci vôbec vítaní, KSA kupuje napr. zahraničných futbalistov doslova zbesilým tempom.

  3. Multikulturalizace v pojetí bruselských eurohujerů je sofistikovaná islamizace a genderová ideologická dogmata zase zjevně slouží aktivistům LGBT k nastolení nadvlády nad normálními lidmi a institutu rodiny. Pro islamistu jsem nevěřící pes, který má povinnost platit. Merkelovsko-eurohujerská tolerance a merkelovsky nekritické obdivování islámu jsou příčinami bujícího zla. ústavy států padly a zlegalizovala se šmelina, úžer, podvod a psycho. společnost založená na spotřebě a konzumu je zdegenerovaná a odsouzená k sebezáhubě. přebujelá nomenklatura je výsledek euroatlantických hodnot a kultury zločinných establišmentů schovávajících se za pojmy svobody a demokracie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout