Americká zdravotní sestra byla vyhozena za to, že promluvila (video)

Americká zdravotní sestra byla vyhozena za to, že promluvila (video)

Postupně se začíná ozývat stále více zdravotníků či pracovníků pohřebních ústavů, kteří poslední dva roky zaznamenávají něco, co nezažili nikdy předtím.

Objevuje se mnohem více srdečních problémů a patologové hlásí podivné sraženiny.

Zdravotníci často upozorňují na to, že  jsou umlčováni a bojí se byť jen naznačit, že by zde mohla být nějaká souvislost s genovou injekcí. Navíc v případě, že někdo takové úvahy vysloví, může často očekávat, že přijde o práci.

To se nyní stalo i jisté zdravotní sestře, která se rozhodla promluvit, i když věděla, že ji to bude stát místo…

Odvážná zdravotní sestra ze San Francisca Gail McCrae vypráví příběhy o šokujícím 3násobném nárůstu hospitalizací / úmrtí, kterých byla svědkem přímo v souvislosti se zaváděním vakcíny.

Nejvíce udivující byl dramatický nárůst takzvaných modrých kódů –  z 1 modrého kódu za směnu na 6-10. Většina pochází z očkovací kliniky. Zaměstnanci byli varováni, aby nehlásili nepříznivé události – a bohužel většina z nich vyhověla.

Sestra také vypráví, že dva z jejích kolegů utrpěli anafylaktický šok po očkování proti covidu. „Takže vím, že to způsobuje značné škody.“

Když se sestra a její kolegové pokusili upozornit lékaře a představenstvo, byli umlčeni.

Lékaři a administrátoři uvedli, že nechtějí hlásit případy, protože nemohou prokázat, že byly způsobeny vakcínou.

Jedna z jejích kolegyň působila na klinice, kde byly injekce aplikovány. Její manažer jí řekl, že bude propuštěna, pokud nahlásí byť jen jeden vedlejší účinek.

McCraeová říká, že ostatní se neodvažují promluvit, protože se bojí, že ztratí svou práci nebo pověst a budou označeni za konspirační teoretiky a šiřitele dezinformací.

Gail byla nakonec vyhozena z práce i ze studijního programu za to, že promluvila.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Americká zdravotní sestra byla vyhozena za to, že promluvila (video)

  1. Tam kde končí svoboda slova, smrdinká korupce, příklad: vždyť nemocnice si při branném cvičení vydělaly a pracovat, nedej Bože léčit, nebylo potřeba. Tři mouchy jednou ranou, tedy prachy, klídek a více strachu ovčího, který je sponzorem zdravotního pojištění…

 1. Mám za to že každý je povinen když může a má informace, zabránit zlu, a ne mu jen přihlížet i kdyby to pro něj nebo rodinu mělo negativní dopady.Je to otázka svědomí. Mnoho lidí je tu jen proto že byli včas varováni nepodplacenými zdravotníky který někdy za to že nemlčeli zaplatili i životem .Co jsem věděla od začátku to jsem šířila a varovala okolí i za cenu výsměchu. Mnoho krát mně nazvali konspirátorkou, antivaxerkou,vyhodli ze skupiny, zesměšnili na forech,prý jim kazím náladu i teď když se to všechno provalilo. Chci tím říct nedat se odradit i když t info pomůže jen jednomu člověku .Kdo o zlu ví a mlčí jako by sám činil zlo. Být si nápomocni,všímavými k ostatním je podmínkou přežití pro nás všechny v této těžké době.

  1. Magdaléno,
   od kdy jsou peníze zlé? Ani dříve za nyní rebelujícího Kikyny, ani Burešovi nesmrděly. Tak jaképak svědomí a v otázce? Nejsme tak chudí, abychom dostávali toxíny zdarma! Kola farmabyznysu se musí točit, i když jedou lejnem. Podmínkou přežití je vynechat toxínu, na solidaritu sere Bílý tesák, obzvláště ve spojení se strašidlem Flégrem.
   M. doufám, že se dobře bavíš, zdravím L.

   1. Píšu o lidech se svědomím ne o těch bez citu a empatie ,ne o psychopatech jak jim říká psychiatr R.Honzák . Jen díky penězům kterých si globalisté natlačí kolik chtějí míříme tam kam chtějí a jen díky chamtivosti nebude mít nakonec nikdo nic zlikvidují i ty kteří se nabalili na úkor nic netušících lidí .Mně se líbí Ubuntu například. https://celostnivzdelavani.cz/ubuntu-a-penize

  1. Zdravotníci jsou krytí ,mají zaručenou beztrestnost od bílé mafie i když poškodí zdraví málokdy jsou trestaní. Z Hippokratovy přísahy zdravotníkům vypustili i eutanazii a potraty. Je to zkorumpovaná banda ,proto se lékařům a „lékům“ vyhýbám. Po kardiovaskulárních nemocích a rakovině je užívání léků třetí příčinou úmrtí. I u té rakoviny lidi úmírají na následky“ léčby“ ne na samotnou rakovinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout