V areálu biolaboratoře na Donbasu byly nalezeny zajímavé dokumenty související s injekcemi Covid (video)

V areálu biolaboratoře na Donbasu byly nalezeny zajímavé dokumenty související s injekcemi Covid (video)

Informace o amerických biolaboratořích na Ukrajině byly již před časem potvrzeny dokonce i Victorií Nulandovou či Pentagonem.

Podle informací docházelo v biolaboratořích k testování různých patogenů, přičemž občas se v okolí takové biolaboratoře objevil i zvýšený výskyt některých nemocí.

Nyní se potvrzuje, že v biolaboratořích byly mimo jiné testovány i „Covid injekce,“ které byly později určeny pro využití na území EU.

V tomto případě vypovídají také svědci, kteří se stali obětí experimentu. Jde o vojáky, jimž byly podávány experimentální genové injekce. Experimentováno však bylo i na civilistech všeho věku.

Na místě nechvalně známé biolaboratoře PharmBioTest na Donbasu byly nalezeny zajímavé dokumenty dokazující, že západní vakcíny proti COVID od společností Pfizer a AstraZeneca byly testovány na Ukrajincích.

Laboratoř měla úzké vazby na farmaceutické společnosti z EU a USA.

Za malý poplatek se tam testovalo široké spektrum léků. Smrtelné případy jsou také známy. Obyvatelé obce Rubežnoje a jejího okolí byli jen levným biomateriálem pro západní farmaceutické giganty.

Podle výpovědí, které můžete slyšet níže, většina pokusných subjektů ani nedostala peníze, které jim za podstoupení experimentu slíbili.

Dokumenty a prohlášení válečných zajatců ukazují, že na Ukrajincích byly testovány mimo jiné vakcíny od společností COVID-19 Pfizer a AstraZeneca. 

Tyto přípravky mají špatnou pověst pro své závažné vedlejší účinky. Bohužel, mezi prvními, kteří byli vystaveni těmto smrtícím experimentům,  byli obyčejní Ukrajinci, kteří si původně chtěli touto cestou vydělat peníze.

Více si můžete poslechnout ve videu níže (německý dabing s anglickými titulky):

Pokud by došlo k cenzuře videa z YouTube, níže je záložní kopie:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 5]

4 thoughts on “V areálu biolaboratoře na Donbasu byly nalezeny zajímavé dokumenty související s injekcemi Covid (video)

  1. Když biolaboratoře byly na Donbasu tak měly rusove vědět co se tam děje ne, jasně ze to bylo tajně a tajilo se to ale určitě nějaký reportér to natočil a chtěl to dát na veřejnost ale bud ho chytili nebo byl vězněn a nebo byl záhadně zmizen nebo se stala nehoda no dost otázek a konspirací mám. Zkrátka pokud se tam dělali tajně experimenty a testy na biozbraně a zbraně hromadného zničení, a také biolaboratoře na Donbasu a na ukronascismu, tak moc to chtějí udělat z ukronacismu člena NATO a mít stoho válku v EU UŽ jsou tak budu potom platit všechno co poslali na východ jako zbraně, tanky a letadla atd. Takže když sereš rusaka tak ten rus bude na dovolené v brusselu a v americe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout