Mnichov: Řidičům už přechází trpělivost: Klimatičtí idioti byli odtlačeni ze silnice (video)

Mnichov: Řidičům už přechází trpělivost: Klimatičtí idioti byli odtlačeni ze silnice (video)

V Německu jsou klimatičtí extremisté velmi aktivní a zdá se, že stále více řidičům již s nimi přechází trpělivost. Tentokrát nečekali, až je za několik hodin velmi opatrně odstraní policisté, kteří s nimi vždy zachází v rukavičkách.

Policie v Mnichově vyzvala účastníky silničního provozu ke klidu – marně. Motorista už měl plné zuby čekání na silniční blokádě klimatického lepidla a jednoduše svým vozidlem strčil dva extremisty před sebe.

Podle policie motorista během silniční blokády v Mnichově odsunul svým autem dvě klimatické nálepky. Muž v pondělí tlačil oba demonstranty pomalou rychlostí před sebou, uvedla policie. Poté zmizel bez dalšího zájmu o incident.

„Záchranáři u aktivistů nenašli žádná zranění,“ uvedl policejní mluvčí. Na „X“ (dříve Twitter) radikální ekologická skupina „Last Generation“ zveřejnila video zachycující incident. Policie případ vyšetřuje.

Klimatické nálepky pokračují v blokádách silnic v Mnichově bez odstrašení, i když bavorské hlavní město zavedlo absolutní zákaz lepení. Pokud je však nikdo nepotrestá, budou zákaz samozřejmě ignorovat.

V každém případě se zdá, že lidem v Mnichově kvůli neustálým dopravním překážkám přechází trpělivost. Několik klimatických samolepek bylo násilně odtaženo ze silnice účastníky silničního provozu na různých místech v Mnichově.

Mnichovská policie se snaží občany uklidnit. Výslovně vyzvala účastníky silničního provozu ke klidu.

„Bude zahájeno vyšetřování proti lidem, kteří násilně napadli jiné lidi, v jakékoli formě,“ uvedla policie v prohlášení.

Zdá se tedy, že postiženi budou zřejmě opět jen ti, kdo se snaží suplovat práci zcela nečinné policie ve snaze obnovit silniční provoz…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Mnichov: Řidičům už přechází trpělivost: Klimatičtí idioti byli odtlačeni ze silnice (video)

  1. vystrčit prdel a zkusit si narvat hlavu aktivisty do prdele začal bych tou blondynkou 😀když tam jen tak sedí tak proč nebo my ho muže rovnou vykouřit na ulici 🤣🤣🤣🤣

  2. musi se na ně skakat nebo kopat do ksichtu holeni kolinko do nosu a brzy bude tect krev možná bude na čase nosit i kanady tvrdší kopy pak budou a vice krve no kdoby nechtěl dat pořadnou nalož aktivistovi 🤕😃

  3. není ani nic špatného mít nastavenou pořádnou nalož moči a na ulici to na ně vypustit a pokud se najde i nějakej velký frajer třeba by je na ulici mohl rovnou 💩💩💩😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout