USA: Muzeum zakazuje v sekci Harryho Pottera jakoukoli zmínku o autorce J. K. Rowlingové, protože zastává názor, že existují jen dvě pohlaví

USA: Muzeum zakazuje v sekci Harryho Pottera jakoukoli zmínku o autorce J. K. Rowlingové, protože zastává názor, že existují jen dvě pohlaví

Šílený wokismus útočí na všechny, kdo odmítají přistoupit na nově propagovanou genderovou ideologii, podle které je mnoho různých genderových identit a pokud se například biologický muž prohlásí za ženu, tak je žena.

Ten, kdo s těmito genderovými fašisty nesouhlasí, je nálepkován za nenávistníka.

Pro všechny, kdo upozorňují na zvrácenost této ideologie ve vztahu k účasti mužů v ženských sportech, věznicích, odděleních nemocnic, na dámských toaletách, šatnách či saunách – již dokonce existuje i zkratka „TERF.“

Mezi ty, kdo byli takto označeni, patří i světoznámá spisovatelka, autorka série o Harrym Potterovi J.K. Rowlingová. Ta je již dlouhodobě pronásledována trans lobby za své názory, které nesouzní s genderovou ideologií.

I když její názory nejsou nijak ojedinělé (lze dokonce předpokládat, že jsou většinové), tak jako známá osobnost je více na pranýři wokistů.

Seattleské Muzeum popkultury je zjevně odpůrcem svobodou projevu. Muzeum odstranilo všechny odkazy na spisovatelku J.K. Rowlingovou v expozici Harryho Pottera a nazvalo autorku „transfobní“, protože spisovatelka věří, že biologické pohlaví je skutečné.

K dnešnímu dni bylo po celém světě prodáno více než 500 milionů kopií série o Harrym Potterovi, ale ano, předstírejme, že autorka neexistuje.

Transgenderoví fašisté nasměrovali svůj hněv vůči Rowlingové za hřích vyjadřovat své osobní názory na transgenderové otázky.

Veřejně podpořila výzkumnici Mayu Forstaterovou poté, co byla Forstaterová propuštěna z práce za komentáře označené jako „transfobní“. Social Justice Warrior’s označila Rowlingovou za „TERF“, což je zkratka pro „trans-exkluzivní radikální feministku“.

Tato zkratka však není přidělována jen ženám, ale také mužům, tedy jednoduše všem, kdo říkají, že pohlaví je dáno biologicky již od narození a ne podle toho čím se kdo prohlásí.

Chris Moore, projektový manažer výstav v Muzeu popkultury v Seattlu, vysvětlil rozhodnutí vymazat autorku v příspěvku na webových stránkách muzea. Moore říká, že Rowlingová je „chladná, bezcitná, radost vysávající entita“ a obviňuje autorku z propagace „transfobních“ názorů.

„Ve světě Harryho Pottera je jistá chladná, bezcitná, radost vysávající entita a tentokrát to ve skutečnosti není mozkomor,“ napsal.

Dále pokračoval:

„Rádi bychom se drželi internetové teorie, že tyto knihy byly ve skutečnosti napsány bez autora, ale tato určitá osoba je příliš hlasitá se svými super nenávistnými a rozdělujícími názory, aby byla ignorována.

Ano, mluvíme o J.K. Rowlingové a ne, nelíbí se nám, že jí dáváme větší publicitu, takže to je naposledy, co uvidíte její jméno v tomto příspěvku. Zůstaneme u Vy-víte-koho, protože jsou si charakterově dost blízcí….

Zatímco série Harry Potter je významným hráčem v oblasti popkultury, chtěli jsme ocenit práci herců, rekvizit a kostýmních návrhářů v naší galerii Fantasy.

Dozvěděli jsme se, že Vy-víte-kdo je problém, a proto uvidíte artefakty bez jakékoli zmínky nebo obrazu autora.  Koneckonců, Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint jsou neuvěřitelně hlasití spojenci.

Měli bychom zapomenout na jejich práci, když je původní autorka hrozná? Ani nemluvím o „oddělování umění od umělce“, ale o tom, že si to zaslouží.

Už nikdy si nebudu moct čistě užít Hagrida nebo Stephena Frye kvůli jejich podpoře autorky….“

Tolik ve zkratce z vyjádření muzea, které – podobně jako mnoho dalších kulturních institucí – slouží více než k čemu jinému k šíření „woke“ ideologie.

Nejde o ojedinělý případ útoků na autorku Harryho Pottera a  Rowlingová také rozhodně není jediná celebrita, která zažívá podobné nálepkování  „wokistů“. Pod stejnou palbou jsou i „názorově závadní“ herci, sportovci či jiné známé osobnosti – a to nejen v USA…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA: Muzeum zakazuje v sekci Harryho Pottera jakoukoli zmínku o autorce J. K. Rowlingové, protože zastává názor, že existují jen dvě pohlaví

  1. Zakazovat mohou, co chtějí, záleží však na mlčící většině, tedy na běžných občanech, zda to budou respektovat. Pokud například zakážou mluvit o autorce díla a lidé budou o ní hovořit, tak s tím zákazem mohou tak vytřít zadek. Bude to jen na papíře a bude to jen prázdné žvanění. My, běžní občané jsme komparz a pokud nebudeme hrát jejich hru, tak budou nahraní. Bez komparzu se prostě neobejdou. To mějme na paměti. Nebojme se mluvit, že biologie zná u savců a mezi ně patříme i my jen dvě pohlaví, nekývejme na lží, že jich je bezpočet. Jsou jen dvě a to ostatní jsou úchylky. A my přece nejsme úchyláci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout