USA: Případ zbitého zloděje má bizarní dohru (videa)

USA: Případ zbitého zloděje má bizarní dohru (videa)

Případ, kdy dva prodavači v obchodě v USA zbili zloděje, který ve velkém kradl před očima personálu i dalších zákazníků, má přesně takovou dohru, jakou jsem od samého začátku očekávala.

Vzhledem k velmi zvráceným zákonům v některých státech USA (zejména pak v Kalifornii) bylo celkem jasné, že zatímco zloděj vyvázne bez jakéhokoli trestu, souzeni budou ti, kdo si dovolili ho nenechat ukrást co chce, ale namísto toho ho zbili.

Připomínám, že kalifornské zákony stanovují rabování a krádeže v obchodech za legální, obzvlášť pak v situaci, kdy kradou černoši, kteří jsou v takových případech zcela beztrestní.

Paradoxně se tak dopouští přečinu ne zloděj, ale ten, kdo se snaží krádeži zabránit. Proto mi bylo záhy po shlédnutí videa jasné, že pokud se zde rozběhne nějaké stíhání, tak to bude proti těm, kdo zloděje chytili.

Jedinou polehčující okolností by pak pro prodavače mohlo být, že ani oni sami nejsou běloši.

Policejní oddělení ve Stocktonu zahájilo vyšetřování incidentu zaměstnanců 7-Eleven, kteří napadli zloděje za krádež a vyhrožování zastřelením.

Na videu, které v úterý natočil zákazník, je vidět, jak zaměstnanci statečně konfrontují podezřelého o tom, proč toho tolik krade. Zloděj jim vyhrožuje, že je zastřelí a pokračuje v nabírání cigaret, doutníků a dalších věcí do odpadkového koše.

Níže můžete opět shlédnout videa, která jsou podkladem pro vyšetřování policie proti prodavačům:

 

Lupič byl zasažen nejméně 25krát holí. Na konci bití křičí o milost.

„Dobře, dobře! Jo, mám dost! Půjdu,“ řekl zloděj.

V jiném videu natočeném zákazníkem zloděj říká, že byl zbit tak silně, že se nemůže postavit a odejít sám. Zákazník přesvědčí zaměstnance, aby ho nechali vyvést zloděje z obchodu, ale nemá trpělivost s fňukáním podezřelého.

Příběh však nabral absurdní obrat, protože policie nyní zahájila vyšetřování akcí těchto pracovníků, kteří se snažili bránit obchod.

Podle aktualizace od policie ve Stocktonu stejné místo 7-Eleven hlásilo dva další podobné loupežné incidenty zahrnující stejného podezřelého ve dnech předcházejících útoku, podle KCRA.com.

Podle policie v té době o pokusu o loupež a napadení nevěděli. Byli však přivoláni na pomoc muži, který požádal o lékařskou pomoc kvůli bolesti v noze a rameni kolem 3:45, o kterém se nyní domnívají, že je to stejný podezřelý.

S pomocí svědeckých videí z loupeže z 29. července nyní policie všechny incidenty spojila. Po ukončení vyšetřování budou zjištění předána okresnímu prokurátorovi okresu San Joaquin k přezkoumání.

Ve dnech 28. a 29. července podezřelý vyhrožoval zaměstnancům obchodu a kradl zboží, přičemž i tehdy použil na kořist velký pytel na odpadky.

Zajímavé je, že bití, které bylo zachyceno na virálním videu, se zřejmě odehrálo až během třetí návštěvy podezřelého v obchodě, kdy již obchodníky přešla trpělivost.

Nakonec však samotný zloděj nebude stíhán, protože podle současných zákonů se nedopustil žádného přečinu. Souzeni tak budou pouze ti, kdo chránili majetek.

Jak dlouho asi potrvá, než tyto zvrácené zákony po vzoru USA začne prosazovat také EU?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 4.7]

8 thoughts on “USA: Případ zbitého zloděje má bizarní dohru (videa)

 1. tí predavači by mali povedať, že sa cítia byť ženami, prípadne nebinárnymi, predsa nemôžu odsúdiť farebného transgendera, za to že zbil obyčajného farebného

 2. 20 ran holí pokud není z rukou sprostého otrokáře se míjí účinkem. Polehčující okolnost je, že dotyčný klepač koberců měl zřejmý afekt, jelikož koberec nedržel tvar a u vykonávané prace se zbytečně lopotil.

 3. Ze srdce přeji tomu hajzlovi nakládačku, kterou dostal. Jsem přesvědčená, že spousta lidí pošle na účet těch dvou statečných chlapíků nějakou finanční kompenzaci. Bez ohledu na nějaký přiblblý trest by se takto měli zachovat i ostatní obchodníci a zákazníci jim v tom pomáhat. Jako protest proti úřadům. Je tohle vůbec možné??

 4. Tohle jee scenar 3.sv valky v Evrope.
  Aktualne jsou do Evropy infiltrovani pres 30 milionu negru.
  Az se zacnou belosi bourit kvli danim, vyvlastnovani statku a dalsi deindstrializaci, pak
  Urednici EU vypusti neegry ze rezeezu
  1. prestanou jim poskytovvat dafky
  2. aplikuji Kalifornnskee zakony
  To bude znamenat ze se beztrestni hladovi negri vrhnou belochy.
  Opatrete si strelnou zbran, a hlavne zasoby munice !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout