Trump má příští týden na tiskové konferenci přinést důkazy o volebním podvodu v Georgii

Trump má příští týden na tiskové konferenci přinést důkazy o volebním podvodu v Georgii

Možná jste již zaznamenali, že poslední žaloba proti Trumpovi mířila právě na jeho stížnosti na neregulérnost voleb. Pokud by nyní přinesl zcela nevyvratitelné důkazy o volebním podvodu, celá žaloba proti Trumpovi by se otočila proti těm, kdo ji podali.

Trump oznámil, že příští týden uspořádá tiskovou konferenci, aby odhalil podrobnou zprávu o volebních podvodech, které se odehrály v Georgii.

„Rozsáhlá, komplexní, podrobná, ale nevyvratitelná ZPRÁVA o podvodu s prezidentskými volbami, ke kterému došlo v Georgii, je téměř dokončena a budu ji prezentovat na velké tiskové konferenci v pondělí příštího týdne v 11:00 v Bedminsteru v New Jersey. Na základě výsledků této PŘESVĚDČIVÉ zprávy by měla být všechna obvinění proti mně a ostatním stažena – dojde k úplnému zproštění viny! Nikdy nešli po těch, kteří zmanipulovali volby. Šli jen po těch, kteří bojovali, aby našli MANIPULÁTORY!“

Trump v úterý výše uvedený příspěvek zveřejnil na Truth Social:

Trump učinil toto oznámení poté, co ho okresní prokurátor okresu Fulton Fani Willis obvinil ve 13 bodech – včetně manipulací a spiknutí – za to, že se odvážil zpochybnit volby v roce 2020 v Georgii.

Velká porota okresu Fulton v pondělí vrátila obžalobu ve 41 bodech.

Trump a dalších 18 lidí byli obviněni ze zpochybňování voleb.

Mimochodem, v roce  2016 zpochybnil nejeden demokrat výsledek voleb, ale nikdo z nich nebyl žalován:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

One thought on “Trump má příští týden na tiskové konferenci přinést důkazy o volebním podvodu v Georgii

  1. Fanatický židofilný zločinec Trump – bezdôvodne obdivovaný alternatívnymi médiami – jednoducho nesmie vyhrať budúce voľby. Už aj pre jeho patologickú nenávisť voči nepriateľom USA /hlavne Iránu/. Nepochybujem o tom,že v prípade znovuzvolenia chce zaútočiť na Irán aj Sýriu, zničiť ich, vydrancovať a dosadiť tam bábkové proamerické vlády oddané aj Izraelu, Saudskej Arábii a EÚ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout