Rekord na Lampeduse: K břehům ostrova připlulo více než 4 tisíce muslimských útočníků (video)

Rekord na Lampeduse: K břehům ostrova připlulo více než 4 tisíce muslimských útočníků (video)

Pamatujete si ještě záběry z Libye, na nichž bylo vidět půlmilionový dav džihádistů, kteří táhli na sever, aby se vydali lodí do Itálie?

Je více než pravděpodobné, že se již tyto hordy postupně přepravují do Evropy, protože v poslední době připlouvají ke břehům Lampedusy rekordní počty ilegálů.

Ovšem zhruba tisícovka džihádistů denně nebylo nic proti tomu, co připlulo za poslední zhruba jeden den.

Podívejte se jen na některé z „Novoevropanů“:

Podle informací v Itálii přistálo více než 4000 afrických ilegálů, což je dosavadní rekord. Pouze od půlnoci do 10 hodin dnešního rána přistálo u břehů Lampedusy celkem 1 116 ilegálů na 29 lodích.

Země původu: Tunisko, Burkina Faso, Gambie, Ghana, Guinea, Senegal a Súdán.

Celkem – i za předchozí den – se jedná o 4121 Afričanů.

A to si právě ve stejný den Meloniová v rámci podpory legální migrace přivezla letecky další 2 tisíce obohacovačů.

Jak tedy sami vidíte, tak na italské voliče byl spáchán jeden obrovský podvod, který však bude mít důsledky i pro zbytek Evropy, zřejmě i včetně nás, protože vláda přijala migrační pakt a tedy souhlasí s přerozdělováním.

V celkovém počtu však nejsou uváděni ilegálové, kteří přistáli jinde než na Lampeduse. Například pašerácká loď Ocean Viking se 438 „trosečníky“ na palubě byla vyslána až na sever do Janova.

Mnoho dalších islámských útočníků pak přistává na odlehlých plážích, odkud se bez povšimnutí vydávají dál do Evropy.

Na rekordní invazi reagoval také Salvini, který opět začal slibovat dekrety, které by přistávání zamezily. Jenže to už slibuje tato italská vláda téměř rok a ve skutečnosti se nic neděje.

Nakonec se Salvini obrací také na EU:

„Nová bezpečnostní vyhláška je potřeba už v září. Itálie nemůže být výchozím bodem pro migranty z celého světa. Po tolika řečech se EU musí pohnout, musí se probudit a musí nám pomoci.“ 

Najednou nemůže lodě blokovat sám jako v roce 2019? Najednou se potřebuje dovolávat EU, o které ví, že invazi řídí a podporuje? Ostatně, sami europoslanci za jeho Ligu hlasují dlouhodobě promigračně a proti vlastní frakci.

Však naštvaní Italové, kteří už jeho planým slibům nevěří, v diskuzi pod jeho prohlášením vůči němu drsnými nadávkami nešetří…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Rekord na Lampeduse: K břehům ostrova připlulo více než 4 tisíce muslimských útočníků (video)

  1. Sionistický fanatik a podporovateľ rozdeľovania legálnych votrelcov po Európe Salvini /ilegálni už prakticky neexistujú/ je druhý najťažší zločinec v dejinách Talianska
    – hneď za Mussolinim. O jeho /nikdy neexistujúcom/ boji proti migrácii a „za ochranu Európy“ sa už na alternatíve popísalo veľa – a boli to bez výnimky špinavé lži…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout