Portugalsko: Evropský kontinent patří nám, černochům!! (video)

Portugalsko: Evropský kontinent patří nám, černochům!! (video)

Toto video připomíná jiné, které jste zde mohli nedávno také shlédnout – a tím rozdílem, že druhé video bylo ze Švédska a v autobuse vykřikovala agresivní černoška, která tvrdila, že je to její autobus.

Proto se zdá, že tento názor, který je vyjádřený již v titulku, není v této komunitě nijak ojedinělý…

Černoch na videu křičí: „Evropský kontinent patří nám, černochům – a bude s námi zacházeno jako s bohy!“ K tomuto výlevu došlo ve vlaku v Portugalsku.

Říká, že pokud někdo nesouhlasí, bude „střelen do hlavy“. Pošlete tohoto vyšinutého blázna a jeho přátele vetřelce zpátky domů. Evropa patří původním Evropanům.

A jsme-li u obohacování, tak několik aktuálních záběrů z posledních dní z balkánské trasy či Francie, kudy putují vetřelci do Velké Británie, můžete shlédnout níže:

Talibánci na severu Francie:

Někde na balkánské trase:

Dunkerk:

Balkánská trasa:

A zde se můžete pro změnu podívat, jak cestuje Pákistánec do Itálie:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Portugalsko: Evropský kontinent patří nám, černochům!! (video)

  1. válka bude kdyby někdo chtěl vědět jak bude probíhat 3 světová válka tak tady to je přesně Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus
    vzájemně zničily. Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleni v tomto tématu, donuceni bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání… Vypustíme nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu – původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace, rozčarovaná z křesťanství, jehož deistický duch bude od té chvíle bez směru či možnosti cesty, bude prahnout po ideálu, ale aniž by věděla, kterým směrem upřít své uctívání, obdrží pravé světlo skrze univerzální vyjevení čisté doktríny Lucifera, konečně vynesené ven široké veřejnosti. Toto vyjevení bude možné následkem všeobecné reakce, která bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, kdy obojí bude poraženo a vyhlazeno současně.“

  2. To by se někomu líbilo aby sa slované vytloukli mezi sebou ,to určitě ,tak hloupí nejsme. K válce jsou nutni vojáci, takže běda tomu kdo chytí do ruky zbraň. Kluci z banderstanu ale i černí se hezky otočí a půjdou domů do džungle tam můžou blouznit z psychotropných látek. Jídlo i peníze na ně došli ,mají smůlu.
    Tady je velmi dobrý projev z Polska proti příjmání migrantů celkově .
    https://gloria.tv/post/6ZaqRn3Ej4CkBjAoztMfXRYxT

  3. So zaplavovaním Portugalska černochmi z kedysi rozsiahlej koloniálnej ríše, napríklad vo futbale, začal – paradoxne – homosexuál a Orbánov idol /chránil Miklósa Horthyho pred spravodlivým súdom/ Antonio Salazar…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout