Podívejte se, jak muslimka seká trávu (video)

Podívejte se, jak muslimka seká trávu (video)

Video níže vlastně ani nepotřebuje větší komentář. Jen by mne zajímalo, co řekl její „páníček,“ když se vrátil domů a zjistil, že jeho majetek řádně neprovedl zadanou práci. Příště to chce pečlivější školení, třeba dostatečně detailně vysvětlit, jak se zapojuje elektrický spotřebič do sítě….

Mimochodem, nižší úroveň IQ je velmi často dána tím, že se u muslimů po staletí praktikují příbuzenské sňatky, nejčastěji mezi sestřenicemi a bratranci….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 37 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Podívejte se, jak muslimka seká trávu (video)

  1. Trochu mimo témy: FIFA už roku 2014 podľahla tlaku islamských krajín, hlavne Saudskej Arábie, aj kadejakých neziskoviek a schválila možnosť nosenia hidžábu pre futbalistky na medzinárodnej scéne. Aj na teraz prebiehajúcich MS nastúpila jedna Maročanka /pritom Maroko je ešte relatívne sekulárna krajina/ s komplet zahaleným telom, odkrytú mala iba tvár. V Iráne je tento hnusný háv pre športovkyne povinný /v Saudskej Arábii fakticky nesmú ženy športovať, až na nepatrné výnimky a nie pred očami mužov/ a o pár rokov bude samozrejme povinný aj pre futbalistky v islamizovanom svete vrátane Európy. Ak budú vôbec smieť hrať futbal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout