Německo: Mohamed za brutální znásilnění 16leté dívky a napadení několika dalších žen nepůjde do vězení, soud mu nařídil jen převýchovné kurzy

Německo: Mohamed za brutální znásilnění 16leté dívky a napadení několika dalších žen nepůjde do vězení, soud mu nařídil jen převýchovné kurzy

Německo je přesně ta země, která poslala na 2-3 roky do vězení lékařky, které vydávaly dětem výjimky z roušek a do vězení šla na pár měsíců i žena, která byla na ulici přistižena bez roušky.

Nyní se Německo rozhodlo uspořádat zátah na všechny „zločince,“ kteří si pod tlakem vlády, která nařídila pro některé profese povinnou aplikaci genových injekcí, pořídili falešné očkovací pasy, neboť se nechtěli stát obětí experimentu, ale také nechtěli přijít o práci.

Tyto ideozločiny jsou nyní pro německou vládu mnohem horší než znásilnění nebo vražda. Za násilné činy se totiž často do vězení vůbec nejde.

Rozsudek, který nyní padl nad Afgháncem, který brutálně znásilnil 16letou dívku a několik dalších sexuálně napadl, tak v kontextu mnoha případů, kdy muslimský vrah skončil na psychiatrii s čistým trestním rejstříkem, zapadá do běžné praxe německé justice, pro kterou jsou závažnější ideozločiny než násilí.

Verdikt nad Afgháncem si musíte přečíst dvakrát: Protože byl plně integrovaný, nechal soudce z bavorského Regensburgu násilníka, který se přiznal ke znásilnění dívky (16), na svobodě. Násilný vetřelec dostal podmínku 22 měsíců a příkaz, že smí pít jen trochu piva.

V Regensburgu se Afghánec Mohammad M. (23) musel zodpovídat ze sexuálního obtěžování, nátlaku a znásilnění teenagerky. Navzdory svému přiznání opustil soudní síň jako svobodný člověk.

Hanebný trest: 22 měsíců podmíněně, účast na převýchovných kurzech. V budoucnu by měl muslim konzumovat pouze tolik alkoholu, aby měl v krvi maximálně 0,5 promile.

Samotná skutečnost, že 23letý sexuální delikvent těží z trestního práva mladistvých, je alarmující. Ale Afghánec, který vstoupil do země v roce 2015, řekl, že mu bylo 19 let, když začal svou sérii útoků na mladé ženy. Právně s ním proto bylo zacházeno jako s mladistvým.

Ohavné činy, kterých se Mohammad M. dopustil na svých obětech, jsou alarmující. Při jedné příležitosti násilím políbil a pohladil dívku pod šaty poblíž vlakového nádraží, zastavil se, až když se bránila.

V dalším otřesném incidentu brutálně znásilnil 16letou dívku poté, co opakovaně odmítla jeho návrhy. Také požadoval orální sex od ženy, kterou napadl  v železničním podjezdu, a když odmítla, uchýlil se k agresi.

To jsou jen některé ze znepokojivých případů uvedených v obžalobě proti němu.

Byl obviněn z trestných činů proti pěti ženám. Podle žaloby ho policie zatkla na letišti po návratu z dovolené v Kábulu.

Podle obhájce soudce údajně popsal obžalovaného, který se k útokům přiznal, jako „ukázkový příklad toho, jak být v Německu dobře přijat“.

Vždyť po vstupu do země se vyučil topenářem. Kromě toho Afghánec hraje v místním fotbalovém klubu.

Mohammad M. nabídl stále traumatizované oběti znásilnění dobrovolné odškodnění ve výši 2500 eur. Mladá žena odmítla. Nyní může jen doufat, že na násilníka, který zůstává na svobodě, brzy znovu nenarazí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Německo: Mohamed za brutální znásilnění 16leté dívky a napadení několika dalších žen nepůjde do vězení, soud mu nařídil jen převýchovné kurzy

  1. Nuž len čakať, aby podobný hajzlík niečo podobné vykonal príbuznému každého takéhoto sudcu, promigračného politika, mimovládkára, aktivistu a pod. ! Iné na nich neplatí ! Božie mlyny melú pomaly, ale ISTE ! Pamätáte sa, ako začali „odchádzať“ na očkovanie mnohí ich veľkí tvrdí presadzovači ? Všetko je v Božích rukách a ten má zvláštny cit aj pre humor !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout