Norsko: Univerzita vyhlásila genderové kvóty, student se proto prohlásil za ženu, aby mohl být přijat

Norsko: Univerzita vyhlásila genderové kvóty, student se proto prohlásil za ženu, aby mohl být přijat

Norsko patří k rostoucímu počtu zemí, ve kterých je pohlaví považováno za pouhý konstrukt. Každý je tedy podle této teorie aktuálně takovým pohlavím, jakým se cítí být.

Tak jako je tomu i v dalších „pokrokových“ zemích „hodnotového Západu,“ také v Norsku je možné se za jiné pohlaví pouze prohlásit, bez nutnosti operací či hormonální terapie.

Pohlaví je pak možné si 1x ročně měnit podle vlastních pocitů.

Je to velmi jednoduchá procedura, která je samozřejmě hojně zneužívána.

Této možnosti využívají sportovci, kteří se prohlašují za ženy, aby mohli obsadit první příčky a tím získat patřičnou odměnu, stále častěji se za ženy prohlašují různí úchylové, aby mohli navštěvovat dámské šatny, toalety, sauny a další zařízení (kde občas někoho znásilní) a objevují se i případy, kdy se účelově využívají tam, kde jsou určeny genderové kvóty.

Jde zejména o kvóty na LGBTQ nebo na ženy, které jsou využívány ve stále širším měřítku.

Jistý student v Norsku využil shovívavých zákonů o genderové sebeidentifikaci, aby získal přijetí na Norskou univerzitu vědy a technologie (NTNU). Student řekl, že změna pohlaví za účelem získání dalších vstupních bodů byla asi tak snadná jako změna mobilních tarifů.

Podle webových stránek má univerzita plán rozvoje pro genderovou rovnost a rozmanitost, ve kterém uvádí, že „…v mnoha oborech existuje genderová nerovnováha a ženy jsou stále nedostatečně zastoupeny na nejvyšších akademických pozicích.“

Pro boj s nadměrným zastoupením jednoho pohlaví v několika programech přijala univerzita politiku podle níž udělují těm, kteří se přihlásí jako „ženy,“  extra body k přijetí. Tato genderová politika se nevztahuje na programy, kde nedochází k genderové nerovnováze.

Úřady schválily politiku a bodový systém byl zaveden před letošními přijímačkami.

Podle Finansavisen využil této politiky nejmenovaný student poté, co nesplnil standardy založené na zásluhách. Ve snaze získat další přijímací body si student změnil označení pohlaví, což mu umožnilo nasbírat právě tolik bodů, aby mohl být přijat do programu Industrial Economics and Technology Management (Indøk).

Program měl bonus dva „genderové body“ pro „ženské“ žadatelky.

Student řekl, že změna jeho pohlaví za účelem získání přijetí byla asi tak snadná jako změna mobilních tarifů.

„Trvalo přibližně 7 týdnů, než byla změna pohlaví dokončena,“ řekl student a také uvedl, že další muži – studenti také změnili své zákonné pohlaví, aby si zajistili svá vlastní místa na univerzitě.

Navzdory odhalení děkanka Ekonomické fakulty NTNU Monica Rolfsenová v rozhovoru  řekla, že nemá v úmyslu věc dále řešit. Rolfsenová tvrdila, že změna pohlaví byla legitimní, a že škola nemá do čeho zasahovat.

„Jaké má student pohlaví a zda student mění pohlaví a proč, s tím opravdu nemáme nic společného. Je to soukromá věc,“ vysvětlila.

Škola původně přijala politiku udělování extra „genderových bodů“ uchazečkám, aby vyrovnala vysoký podíl mužů.

Ale letos z 252 studentů přijatých na průmyslovou ekonomiku a technologický management na NTNU 170 tvrdilo, že jsou ženy. Kolik z nich jsou však biologické ženy je nejasné.

Rolfsenová také říká, že podíl žen dosáhl 40 % z celkové populace školy a systém „genderových bodů“ bude na podzim přehodnocen.

Tolik případ z Norska, který jen potvrzuje, jak idiotská je politika genderových kvót, obzvlášť pak v šíleném světě, kde se můžete kdykoli prohlásit za jakékoli pohlaví.

Studenti, kteří se prohlásili za ženy, si samozřejmě mohou pohlaví kdykoli změnit pouhým prohlášením, že se opět cítí být muži. Počkají tak zřejmě až dostudují – a pak změnu provedou.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Norsko: Univerzita vyhlásila genderové kvóty, student se proto prohlásil za ženu, aby mohl být přijat

  1. Keď aj tam moslimovia preberú všetku moc /možno násilím, ale je pravdepodobnejšie, že demokratickými voľbami/ ,nebudú mať s transkami a transami zľutovanie. Ani so žiadnymi inými úchylmi, vrátane influenceriek, ekofašistov, fajčiarov marihuany a pod. O stále sa stupňujúcom transterore, ako je opísaný v článku, sa zrejme ani Breivikovi nesnívalo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout