Přibývá případů lidí, kteří náhle zkolabují, upadnou – a někdy i zemřou (video)

Přibývá případů lidí, kteří náhle zkolabují, upadnou – a někdy i zemřou (video)

Video níže, které je kompilací mnoha takových příhod pouze v letošním roce, je rozhodně jen malým výběrem – většinou jde o veřejně známé a medializované případy  z USA. Kolik případů by asi bylo v celosvětovém měřítku?

Oficiálně se hovoří o různých příčinách, které se však u většinou mladých a dosud zdravých lidí hledají jen velmi těžce. Je však jediná příčina, která se nesmí ani zmínit.

V situaci, kdy byly genové injekce ve většině sportovních klubů povinné, si však lze lehce domyslet, proč k těmto případům dochází.

Bigtree vytvořil kompilaci mnoha lidí, kteří upadli po infarktu, srdeční zástavě nebo kvůli krevním sraženinám.

Na kompilaci vidíme například  28letého profesionálního basketbalistu Oscara Cabreru, který trpěl srdečními problémy po dvou covidových injekcích a zemřel. Sám řekl, že vakcína je zodpovědná za jeho srdeční onemocnění.

Vidíme také Bronnyho Jamese, syna basketbalové hvězdy LeBrona Jamese, který během basketbalového tréninku upadl v důsledku srdeční zástavy.

Herec Jamie Foxx byl navíc kvůli zdravotním problémům převezen do nemocnice. „Šel jsem do pekla a zase zpátky,“ řekl o svých zdravotních problémech.

Shaka Hislop, bývalý britský fotbalista a analytik ESPN, zkolaboval během živého vysílání. Incident se stal před zápasem mezi Realem Madrid a AC Milán.

Když se meteoroložka CBS Los Angeles Alissa Carlson Schwartzová chystala vysílat zprávy o počasí, naklonila se dopředu a omdlela. Zhroutila se, její hlava se téměř dotýkala stolu.

Před kamerou kolabovala i reportérka CTV Edmonton Jessica Robbová. V přímém televizním přenosu se jí udělalo nevolno. Jessica se začala opakovat a zakoktávat a nebyla dál schopna souvisle mluvit. Pak se začala potácet – a vzápětí režisér rychle přepnul do studia.

Bigtree shromáždil mnoho novinových příběhů o dětech a dospívajících, kteří utrpěli infarkt a krevní sraženiny a pak zemřeli. „Už jste to někdy viděli?“

„Něco je strašně špatně,“ řekl Bigtree a dodal, že počet úmrtí mezi mladými lidmi prudce stoupá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

12 thoughts on “Přibývá případů lidí, kteří náhle zkolabují, upadnou – a někdy i zemřou (video)

  1. Olgo, zachovejte prosím chladnou hlavu, jsou lidé například: Džokouš, pak zástupci Švejka, nenapravitelní ADHD a rebelové aj. přirozeně myslící, tak si v klidu vyberte svou roli a občanská neposlušnost udělá své.
   Držím Vám palce a všem lidem, co nemají v hlavě rozmixovaná vajíčka s odvarem toxíny.

 1. Nevím jestli to bylo naplánované, ale očkování poškozuje lidem zdraví, zabíjí je a je zatajována pravda. A jde i o selhání našeho státu, že to dávno nezastavil. Takto nebyl prohnilí ano komunistický systém!

   1. Správná úvaha, s odvarem toxíny je spousta nejasností, tak například čínské i ruské toxíny zablokované pro Záchod, přesto se našly státy, které ignorovaly jakékoliv toxíny a jejich obyvatelstvo, asi zázrakem, nevymřelo. Něco mi pořád nesedí, ale prachy to je tutovka s Čtvrtníčkem i bez něj. Reklama a reklamace není totéž…

 2. Naplánované co samozřejmě bylo, snížit populaci.
  Nazývá se to , plánovaná genocida lidstva.
  Ano, vše nezadržitelně spěje k dalšímu totálnímu covid fašismu a další vlna se blíží. Chtějí se vyhnout odpovědnosti za úmrtí, náhlá úmrtí, pozkozeni vakcínou.
  Připravte se, zásoby si udělejte
  Tentokrát to bude finále, to už jim neprojde.
  Četl jsem, že volby v USA příští rok nebudou a bude to pravda.
  Vše má převzít armáda, Rusko bude osvobozovat opět celou Evropu, doufám že se přidají i jiné země…
  Politici a elity tresty smrti

 3. Lidi už nebaví žít, chtějí to předčasně zabalit. No, jejich problém. Jinak nevíte, jestli nám táta Válek zajistil na podzim dostatek mRNA vakcín? Prý si na nás brousí zuby zase nějaká varianta covidu 😉

  1. Ano, zajistil, někde se o tom už psalo. A víte, že nejpilnější ovečky půjdou už pro 8. dávku?? Nevím, jestli se u nás někdo tak pilný najde, ale třeba v Německu údajně ano.
   Aktuální šmakuláda je prý také přímo šitá na tu novou variantu. Jistě se brzy objeví zase nějaký Čtvrtníček či jiný angažovaný umělec, který nového Pfizera patřičně zpropaguje. Očekávám, že nejpozději v září začne agitka i na našich goebbelsovských médiích…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout