Německý soud opět potvrdil, že klimatičtí extremisté jsou beztrestní

Německý soud opět potvrdil, že klimatičtí extremisté jsou beztrestní

Ve stejné době, kdy jsou prováděny razie u odpůrců covidových restrikcí a další jsou zavíráni od vězení či odsouzeni k vysokým pokutám jen za prohlášení na sociálních sítích, jsou opakovaně osvobozováni klimatičtí extremisté, soustavně porušující zákony a obtěžující ostatní občany.

To vše konají ve jménu systémem prosazovaného „klimatického náboženství,“ které je založeno na jedné velké lži.

Již opakovaně došlo u soudu k osvobození tzv. „klimatických nálepek,“ jak se v Německu říká idiotům, kteří se lepí na silnici a blokují dopravu.

Další poškozují různá umělecká díla v galeriích a muzeích, kde se zároveň přilepí, jiní se pro změnu lepí k zemi v autosalonech.

Drtivá většina však vyvázne bez jakéhokoli trestu, jen výjimečně s pokutou ve výši způsobené škody (to většinou záleží na daném soudci).

Pokuty však extremistům nijak nevadí, protože díky velmi bohatým – většinou americkým – sponzorům mají peněz na pokuty víc než dost.

Berlín je však dlouhodobě pověstný tím, že klimatické extremisty osvobozuje – a to dokonce i tehdy, kdy přilepeni k silnici zablokovali  sanitku.

Nyní proběhl další takový soud, který opět klimatické šílence osvobodil, přičemž veškeré výdaje za soud hradí německý daňový poplatník.

Jsou klimatické nálepky nad základním zákonem (pozn.: německá obdoba ústavy)? V březnu polila příslušnice „Poslední generace“ v Berlíně černou tekutinu  pomník základního práva.

Vůbec žádný problém: Včera byla žena soudem zproštěna viny, náklady nese berlínská státní pokladna, tedy v konečném důsledku daňový poplatník. Co by se stalo, kdyby to byl kritik koronavirových opatření?

4. března polila 29letá klimatická alarmistka spolu s dalšími pěti členy „Poslední generace“ černou tekutinou skleněnou plastiku „Základní zákon 49“ v Berlin-Mitte nedaleko Bundestagu a připojila plakát s nalepeným nápisem „Ropa nebo základní práva.“

Toto umělecké dílo izraelského umělce Daniho Karavana se skládá z 19 tabulí skla s vyrytým textem 19 článků základního zákona ve znění z roku 1949. Instalace patří německému Bundestagu.

Klimatickou extremistku včera okresní soud Tiergarten zprostil obžaloby z poškození majetku. Soudce verdikt odůvodnil tím, že umělecké dílo tekutina nepoškodila. Rozsudek byl vydán v tzv. zrychleném řízení a odpovídal požadavkům státního zástupce a obhájce.

Státní zástupce původně předpokládal škodu kolem 1000 eur. Během soudu však znalec vypověděl, že tekutinu – směs tapetové pasty a emulzní barvy – bylo možné jednoduše smýt, a že povrch nebyl nijak poškozen.

Státní zástupce proto neviděl žádný trestný čin a požádal o zproštění obžaloby na státní náklady.

Obhájkyně hájila útok barvou jako „formu umění“. Obžalovaná vysvětlila, že šlo o „uměleckou kolektivní akci“ a že šlo o „aktivaci uměleckého díla,“ protože byla ohrožena základní práva.

Protestem chtěla militantní skupina upozornit na vládní klimatickou politiku, kterou považovali za nedostatečnou. Volají po dřívějším zákazu z fosilních paliv.

Kapalina, kterou byla socha politá, měla symbolizovat ropu. Bylo však prokázáno, že klimatický terorismus není součástí základního zákona: každý, kdo potřebuje pro své bludy arteterapii, by měl jít do psychiatrického zařízení.

Akce byla ostře odsouzena mnoha federálními politiky. Klimatičtí apokalyptici však mají také podporu, a to nejen ze strany politiků, ale i novinářů a dokonce i policistů. Zdá se, že i justice ráda přivírá oči. 

V levicově-zeleném „woke“ Německu je zjevně nejen kulturní bonus pro imigranty, ale i bonus pro extremisty, pokud jsou na „správné“ straně.

„Poslední generace“ se zjevně nemusí bát žádného trestu za své „protestní akce“, které nejsou ničím jiným než kriminálními činy. Klimatičtí extremisté jsou si samozřejmě svojí beztrestnosti vědomi.

Už v květnu znovu zaútočili na pomník Základního zákona. Při obnovené akci sochu potřeli červenou barvou a vyrytý text základního zákona podle vlastních vyjádření přelepili plakáty s nápisy jako „Tato vláda ničí naše živobytí“. 

Klimatičtí alarmisté věří, že vláda porušuje ústavu, protože nedělá dost pro ochranu klimatu.

Představte si, že by kritici covidových restrikcí pošpiněním pomníku poukázali na výrazné porušování základních práv vládou v průběhu nesmyslných a škodlivých opatření: byli by označeni za nepřátele ústavy a – kvůli původu umělce, který je autorem památníku – jako antisemité.

Skutečné extrémisty, kteří chtějí zrušit demokracii a mají všechny vlastnosti nebezpečných šílenců, oproti tomu chrání německé soudy…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německý soud opět potvrdil, že klimatičtí extremisté jsou beztrestní

  1. Po dobytí Európy moslimami už veru žiadni ekofašisti bez trestu neostanú… aj u nás treba bez milosti zabíjať nielen premnožené medvede a vlky, ale aj ich fanatických ochrancov z rôznych ekoteroristických zoskupení a mimovládok.

  2. Dobrá zpráva je, že lidé v Německu začínají mít těch bláznů dost a nenechají si od nich nic diktovat a vyřídí si to s nimi sami. Dají jim tvrdou lekci. Ono nic jiného nezbývá a také samozřejmě držet při sobě, vzájemně se podporovat, pomáhat si. Je vidět, že to neumějí ani v Německu. Roztříštěné malé skupinky lze zničit, většinu však ne, s tou je nutné počítat. O tom, že v jednotě je síla, nás učí i příroda. Ohnivých mravenců se bojí všichni, i místní obyvatelé. Jeden ohnivý mravenec žádnou hrozbu nepředstavuje, lze ho snadno zašlápnout, stejně tak malou skupinu ohnivých mravenců. Ale pokud se valí celá řeka ohnivých mravenců, tak s tou je třeba počítat. Buďme chytří a poučme se od přírody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout