Biden byl opět mohutně vypískán davem (video)

Biden byl opět mohutně vypískán davem (video)

Kamkoli Biden v poslední době vstoupí, tam je vypískán. To jsme mohli vidět opakovaně nedávno na Havaji, kde ho všude doprovázel pokřik: „fuck Joe Biden.“

V souvislosti s tím je jasné, že dlouhodobě je Biden jako hlavní prezidentský kandidát za demokraty neudržitelný, takže dřív či později bude zřejmě vyměněn za dalšího kandidáta Deep state.

Šance na regulérní výhru by byla mizivá a zřejmě by tentokrát bylo zapotřebí mnohem mohutnější falšování.

Joe Biden byl v pátek hlasitě vypískán v Lake Tahoe, když mluvil s novináři před lázněmi, kde absolvoval rodinné cvičení. Biden zamával davu. Biden je od minulého pátku na dovolené v sídle demokratického miliardáře Toma Steyera, který v roce 2020 kandidoval proti Bidenovi.

Biden v pondělí přerušil svou dovolenou kvůli jednodennímu výletu na Maui, kde strávil méně než šest hodin na prohlídce požárem zničené Lahainy a setkání s oběťmi a úředníky.

A Bidena jako vždy v poslední době doprovázelo bučení:

Bučení chvíli pokračovalo a zastínilo Bidenův jízlivý komentář o obrázku Donalda Trumpa na hrnku. Jednalo se o obrázek vyfotografovaný ve  věznici Fulton County: „Hezký chlap,“ řekl Biden.

Biden se pak účastnil cvičení pilates. Na odchodu byl opět vypískán. Biden strávil celkem 40% svého dosavadního působení na postu prezidenta na dovolené…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Biden byl opět mohutně vypískán davem (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout