Německo: 18letá dívka byla 5 hodin znásilňována Afgháncem na nástupišti metra, nikdo jí nepomohl

Německo: 18letá dívka byla 5 hodin znásilňována Afgháncem na nástupišti metra, nikdo jí nepomohl

V poslední době nejde rozhodně o ojedinělý případ, kdy byla žena znásilňována na veřejnosti, aniž by kdokoli z kolemjdoucích reagoval. V obohacovaných zemích se zřejmě lidé raději dívají jinam, aby později neměli problémy třeba za to, že vůči pachateli využili nepřiměřené násilí.

Takové případy se již vyskytly a zřejmě vedly k tomu, že oběti dnes v zemích jako Německo již nikdo nebrání a svědci dokonce mnohdy ani nezavolají policii.

Šokující je. že kolem násilníka, který zaútočil na svoji alkoholem zmoženou oběť, muselo projít mnoho lidí, ale nikdo se ani nepokusil zasáhnout či přivolat pomoc…

Opilá 18letá studentka jazyků z Polska byla pět hodin znásilňována uprostřed nástupiště na cestě zpět z večírku ve stanici metra Max-Weber-Platz v Mnichově. Zločin se stal v sobotu večer kolem jedné hodiny, ale byl oznámen až v pondělí v policejní zprávě.

Oběť byla tak opilá, že si podle úředníků musela na nástupišti lehnout a spát. Pachatel využil bezradnosti mladé ženy. V silném podezření je 20letý muž, který byl zatčen v sobotu. Zatímco policie neříká nic o jeho původu, podle deníku Bild se jedná o Afghánce žijícího v Mnichově.

Strážce metra byl v inkriminované době dokonce na zastávce, ale nekonal. Zatím není jasné, proč bezpečnostní složky nezasáhly nebo si ničeho nevšimly.

Proč žádný kolemjdoucí nezasáhl a nepřišel oběti na pomoc, nebo alespoň neuskutečnil tísňové volání, také není v policejní zprávě vysvětleno. Dokonce ani média, která o tom informují, se touto důležitou otázkou nezabývají.

Jak ukazuje letmý pohled na jízdní řád, osm vlaků metra jelo v inkriminovanou noc mezi 1. a 2. hodinou ranní a další čtyři mezi 2. – 2:27  nad ránem – před dvouhodinovou přestávkou do 4:21. Poté jelo dalších 17 spojů – a to až do 6. hodiny ráno.

Je poměrně nepravděpodobné, že by nikdo nevystoupil z těchto nejméně 29 vlaků, nebo že by všichni cestující vystoupili daleko od místa činu.

Nanejvýš je možné, že si znásilnění nikdo nevšiml – dokonce ani řidiči metra. Přinejmenším je však zřejmé podezření, že kolemjdoucí jen nečinně přihlíželi nebo se raději dívali jinam – jako tomu bylo nedávno v případě znásilnění v centru Hildesheimu.

Tam byla pro změnu přímo na ulici přepadena a znásilněna 43letá žena, přičemž kolemjdoucí nijak nezasáhli, i když žena křičela o pomoc. Oběti nakonec pomohla místní žena, která viděla incident z okna.

Když přijela policie, pachatel začal utíkat a před policisty uprchl. Nebyl dosud dopaden.

Ale vraťme se k mnichovskému případu.

Je pozoruhodné, že zřejmě vlastní drzost a hloupost  pachatele přivedla policii na jeho stopu. Policejní zpráva uvádí:

„Teprve druhý den 18letá dívka informovala policii a podala stížnost.  Pachatele se podařilo najít podle jejího mobilního telefonu, který dívce ukradl. Tímto způsobem byli policisté schopni zjistit, kde se podezřelý nachází, a tam ho zatkli.“

„Celý trestný čin byl zaznamenán bezpečnostní kamerou a nyní jej vyhodnocuje policie,“ řekla policejní mluvčí. „Příslušné nahrávky budou přístupné v následujících třech až sedmi dnech,“ vysvětlila také mluvčí.

Proč tomu tak je, zůstává nejasné.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

14 thoughts on “Německo: 18letá dívka byla 5 hodin znásilňována Afgháncem na nástupišti metra, nikdo jí nepomohl

 1. nikdo ji nepomohl no proč by pomahali když by pak měli pletky se zákonem skončilo by to tak že ten kdo by se ji pokusil zachranit by ještě skončil v base za nepřiměřenou agresi nebo něco podobného to že se invazisti brzy pustí na svobodu je celkem logické tak proč by si komplikovali život a nechali se nakonec vyhodit i s práce za rasismus určitě by se to hned proti té osobě obratilo někde se už myslím něco takového stalo pokud neplati zákony tak prostě spravedlnost neexistuje to je potřeba pochopit a v Německu ženy nemohou nosit na obránu ani ten pepřak normalně s těch žen dělají oběti což je cil muslimu a negru + Kalergiho doktrina bělošky mají invazistum rodít děti aby bila rasa zanikla a byla tu nová světle hněda je potřeba si vzpomenout na Kalergiho doktrinu

  1. Rаdějі рro рříště nedávejte tu odkаzy.

   Ғízlové můžou ty obсhodníky рod ѕіlným tlаkem donutіt vydаt jіm voѕobní údаje o kuрujíсíсh, kdyby ѕі toho tu všіmlі.

   Mіmoсhodem kuсhyňѕký nůž tаky není šраtný!

   1. U těchto typů obchodů mají zákazníky dávno zmapovaný . Dnes už není čas na strach z vládní SBS ky ,není tu pro nás ,to je jasný ani spravedlnost ani soudy. Musíme se bránit sami ,hlavně ženy,pro ně jsem to tu dala. Ještě se mi líbí nunčaky když se to s nimi umí,prostě nemít holé ruce .

 2. „Celý trestný čin byl zaznamenán bezpečnostní kamerou a nyní jej vyhodnocuje policie,“ řekla policejní mluvčí.
  *****
  A co dělali ti, co mají na starosti kamerový systém? Odpověď je: sledovali pět hodin porno, místo toho, aby zavolali na policajty….

  1.                                                                                                               
    ٭  ٭ ٭  

   Co kdуbу ѕе obět bránіlа јаko u náѕ, аbу mělі důvod obět zаvřít.
                                             
   ▼ ▼ ▼ ▼
                      
   Vуhýbаt ѕе kаmеrám, ubránіt ѕе, nіс nеhláѕіt а ѕrát nа bеngа.

   ▼ ▼ ▼ ▼
                                                                             
   Pokud budеtе vědět, žе zаčínаjící іncіdеnt někdo nаhrává, nаѕаdіt mаѕku, vуkonаt ѕрrаvеdlnoѕt nа zločіncі а zdrhnout
                                                                                                                              

  1. Opilá 18letá studentka jazyků z Polska byla pět hodin znásilňována uprostřed nástupiště na cestě zpět z večírku ve stanici metra Max-Weber-Platz v Mnichově. Vubec nectes clanek, jen se navazis do nemcu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout