Holandsko: Dobytek vyvlastňovaných farmářů nahání bitevní vrtulníky (video)

Holandsko: Dobytek vyvlastňovaných farmářů nahání bitevní vrtulníky (video)

Ne každý farmář se rozhodne vzdát a ponechat svoji často po generace děděnou farmu fašistické vládě, aby na jejím místě mohla zřídit migrační centrum, větrnou nebo solární elektrárnu či jinou důležitou součást budoucích 15minutových koncentráků.

Ti, kteří se vzpírají a ochotně nepřistoupí na takzvaný „odkup“ nebo o svém osudu informují veřejnost, jsou záhy zastrašováni.

Nejinak je tomu v případě farmářky, o které jste si zde mohli nedávno přečíst. Také její mléčná farma má být zlikvidována – a také ona se s tím nechce smířit.

Nyní popisuje, čeho je zřejmě vláda schopna, když se dozví, že se někteří zemědělci svému osudu vzpírají. A totéž se dělo i dalším chovatelům…

Farma farmářky Anje Grin a jejího manžela  být „sestřelena vládou.“ Svůj příběh vyprávěla na Facebooku a setkala se s masivní odezvou.

Vláda je označila za hlavní znečišťovatele, kteří „příliš znečišťují,“ a proto musí zmizet jejich mléčná farma.

Grinová má nárok na „dobrovolný“ výkup, ale pak už nemůže pracovat jako zemědělec nikde v Evropě.

Na konci minulého měsíce se stalo něco pozoruhodného. Nad loukou rodiny Grinových se objevil armádní vrtulník. „Naše mláďata zdivočela díky ministerstvu obrany!“ napsala Anje na Facebooku.

„Mohli pověřit zastrašováním, ministerstvo obrany?“ ptá se Jan Dijkgraaf.

Realitní makléř Pim Gunzel má nyní dvě otázky, když se armáda obrací proti zemědělcům.

„Je pilot vůbec oprávněn zapříčinit kyselé mléko a myokarditidu kravám přelétáváním tak nízko nad soukromým majetkem? Je házení vidlí na tuto věc v sebeobraně oprávněným jednáním?“ ptá se státního zastupitelství.

V loňském roce útočné vrtulníky ministerstva obrany vyplašily krávy také  farmáři v Hoeksche Waard. „Teď budou dělat všechny druhy cvičení právě tam,“ řekl farmář o pilotovi vrtulníku Apache, který letěl přímo nad jeho dobytkem. Krávy se polekaly a pak se daly na útěk.

Zdá se, že piloti někdy létají nad farmami schválně celé minuty, říkají farmáři.

Podle ministerstva obrany je důležité, aby to piloti praktikovali, protože i s tím se budou muset během svých misí vypořádat. Hoeksche Waard je údajně takzvaná „nízkoletová oblast.“

Nicméně mnozí se ptají: „Proč to ministerstvo obrany nedělalo dřív?“

Mimochodem, kolik emisí asi způsobí takový vrtulník v porovnání s kravami, které mají být likvidovány právě pro jejich údajně škodlivé emise?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Holandsko: Dobytek vyvlastňovaných farmářů nahání bitevní vrtulníky (video)

  1. pokud bude skutečně zvolen Timmermans bude se už vyvlastnovat bez nahrad Farmaři si budou muset dat pořádný pozor na to koho lide budou volit není nic přijemneho pokud vás vlastní stát chce zničit pokud tak činí tak je pak na obyvatelych co všechno si nechají libit Farmaři se budou muset připravit opevnit se a začit silně zbrojit možná bude proti Farmařum válka vedená státem Timmermans = Hitler nedívíl bych se ani těm kteří by Farmu prodali a zmizeli třeba do Ruska tam vyvlastněni Farem není a nehrozí je potřeba byt připraven i na nejhorší no uvidíme na podzim koho si skutečně v Nizozemsku zvoli pokud to skonči blbě mají jen dvě možnosti válku proti vládě nebo sbohem a jít třeba do Ruska

  2. Je isté – nie pravdepodobné – že blížiace sa voľby budú zmanipulované v prospech fašistického netvora Fransa Timmermansa, faktického nástupcu kolaboranta s Hitlerom Adriaana Musserta. A v neprospech vlasteneckých síl bojujúcich proti likvidácii poľnohospodárstva, teroru EÚ, zbrojeniu, islamizácii a podobne.

  3. Jakákoliv politická strana a jakýkoliv člověk co jde do politiky je zmanipulovaný , zkorumpovaný vlastizrádce .Proto ty politické strany a politiku vytvořili ,na odvedení pozornosti,manipulaci a ovládání států a ovčanů. Skutečný vlastenec nikdy nevstoupí do politiky a jejich klubu ,skutečný vlastenec nepřistoupí na jejich hru s volbami a nikdy nepřistoupí k urně . Kdyby to udělal každý jeden člověk ,jsou to jen prázdné korporace bez občano-otroků a bez moci. Proto jim na těch volbách tak záleží.

  4. Velmi mnoho lidí v EU ví čeho všeho je pan Timermans schopen uplatnit proti lidem. Navzdory všemu kandiduje do parlamentu v Holandsku. Pokud přes všechno co o něm lidé ví, mu dají ve volbách hlas, potom si musí následky takového rozhodnutí nést voliči sami. Bohužel jiná možnost není a lidé – voliči to mají ve svých rukách.

  5. Je ten vrtulník zaрlacen z jejіch dаní/ рovinného výpalného? Tak vrtulník рatří božím рrávem сіvіlіstům! A můžou si s ním dělat сo сhtějí a to hlаvně v рříрadě, kdy na ně ten vrtulník útočí.

    Nemám рravdu?

  6. Mali kontaktovat ruske velvyslanectvo ci pre nich plati ponuka ktoru rusi dali juhoafricanom, dostanu zadara dvojnasobnu velkost farmy na obrabanie v rusku nez aku im zveri zabrali, potravinova bezpecnost prvorada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout