Němec byl brutálně napaden a oslepen, když bránil svoji sestru před muslimským násilníkem

Němec byl brutálně napaden a oslepen, když bránil svoji sestru před muslimským násilníkem

Další případ brutálního útoku ze strany invazních zločinců proti původnímu evropskému obyvatelstvu se odehrál v Německu. Nicméně záhy se objevily snahy svalit část viny na oběť.

V Německu mají ve zvyku bagatelizovat všechny kriminální činy muslimských zločinců, přičemž ty nejhorší posílají namísto do vězení na psychiatrii.

Tentokrát se objevily rozporné výpovědi ze strany útočníka a jeho kumpánů na jedné straně a brutálně napadeného muže a jeho sestry na straně druhé.

Právě tento rozpor nakonec může vést k tomu, že násilník, který mladého Němce při útoku oslepil, za svůj čin ani nebude pykat, případně od soudu odejde se symbolickým trestem…

Tony B. (30) během jediné osudové noci zjistil, jak se jeho život navždy změnil. V předvečer 30. dubna se stal obětí násilného činu, který ho znetvořil a připravil o zrak. To, co začalo jako akt statečnosti chránit dívku před násilným marockým migrantem, vedlo k brutálnímu útoku, který nevratně změnil jeho život.

Podrobnosti odhalují, že Tony B. byl v mnichovském klubu „Milchbar“, když k incidentu došlo. Konfrontace údajně eskalovala, což vyústilo v děsivou ránu, při které ho útočník oslepil.

Útočník, identifikovaný jako marocký migrant Aissam D. (41), údajně udeřil Tonyho sklenicí do obličeje a způsobil mu vážná zranění očí.

Následky tohoto nesmyslného násilí byly poznamenány neustálou noční můrou lékařských ošetření, vyjednávání o odškodnění a strašidelnou realitou slepoty.

Od útoku se Tony B. potýká s panickými záchvaty na přeplněných místech, což je chmurná připomínka traumatu té noci. Navzdory těmto výzvám zůstává jeho odhodlání znovu získat byť jen zlomek svého zraku neochvějné.

Na obzoru se objevuje jiskřička naděje, protože v září ho čeká operace, která by mu mohla částečně zrak vrátit.

Incident, zahalený protichůdnými výpověďmi, se také setkal s právními složitostmi.

Sestra Tonyho B. se na Instagramu svěřila s událostmi, které vedly k útoku.

Její bratr zasáhl, když útočník z řad migrantů bral dívce její nápoj a obtěžoval ji. Uprostřed chaosu však mnichovská policie zahájila vyšetřování proti Tonymu B. za jeho údajné zapojení do fyzické potyčky.

Tony B. se svojí sestrou, při jejíž obraně byl zraněn

Přátelé a rodina dosvědčují, že Tony B. byl vždy známý svým klidným vystupováním, což činí tento šokující obrat událostí ještě více matoucím.

Neochvějná podpora jeho sestry byla jeho hlavní silou, která mu umožnila sdílet svou cestu zotavení a transformace na sociálních médiích.

Na obzoru je právní bitva o odškodnění, která dále prodlužuje trápení, které Tony B. od oné trýznivé noci snáší. Navzdory temnotě, která ho postihla, zůstává jeho odhodlání získat zpět svůj život neotřeseno.

Stále však hrozí, že právě on bude nakonec za zapojení se do bitky odsouzen – byť třeba jen k podmínce či pokutě, bez ohledu na to, že bránil svoji sestru, přičemž minimálně dočasně přišel o zrak.

Zajímavé také bude sledovat, jak u soudu dopadne samotný útočník…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Němec byl brutálně napaden a oslepen, když bránil svoji sestru před muslimským násilníkem

  1. a to ještě nezačala ta skutečná válka je potřeba koupit zbraně střelivo nějakou chladnou zbran na sekaní začít tvořit velké ozbrojené skupiny a začít trénovat jak se bránit Slovanko a co vy tak si pořidit na doma psa nějaké silnější plemeno typu Pitbull, Rottweilera či Německého ovčáka pak vám da pokoj i kdejaky svalovec

  2. Do jejich války se nikdo rozumný nezapojí,přesně na to čekají. Lidi musí být chytřejší než oni celkově. Proti amerikánské armádě kterou jsme si k nám pozvali a která bude zmrdy chránit nikdo nepůjde, mají jiné možnosti ,

  3. Tam kde jsou v převaze uprchlíci lidi předce vědí co se děje a kde hrozí nebezpečí ale i tak jsou neopatrní,ignorují nebezpečí ,hlavně ženy, dokonce s uprchlíky ještě chodí . Takovýmto situacím jaká se stala je lépe předcházet než pak řešit nezvratné následky,je to multikulturní válka. V prvé řadě se nepohybuji venku v noci a tam kde hrozí nebezpečí ,hlavně ženy by neměli chodit výstředně namalované a oblečené je to jako červený hadr na býka. Tyhle dva sourozenci si ještě vyšli do nočního klubu ,do jámy lvovi .
    Žena se nejlépe ochrání i v čase války kde je zvýšená hrozba znásilnění když je nenápadná , například tělo v kalhotech znásilnění stěžuje .Dobrá, pevná obuv k běhu, ne lodičky + nějaká ta kondička. Žádné výstřihy a vyzývavé oblečení. Vlasy pod čepici nebo kšiltovku. .U nás je zatím relativně bezpečno a zatím takové opatření dělat nemusíme ale i tak by se ženy a dívky neměli toulat zbytečně nocí na pochybných místech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout