Kvůli růstu ekonomické migranty ze třetího světa nepotřebujeme

Kvůli růstu ekonomické migranty ze třetího světa nepotřebujeme

Možná jste dnes také natrefili na článek na aktivistickém Seznamu. Po nějaké době mi nedalo opět nahlédnout na slaboduché žvásty tamního kecálka.

Prý potřebujeme nekvalifikované ekonomické migranty, protože  nám chybí nekvalifikovaná pracovní síla.

Nějací ti Ukrajinci zde vždy na stavební práce byli a nepochybuji, že budou i nadále. Pokud jde tedy o zaměstnávání Evropanů coby „ekonomických migrantů,“ pak v tom nevidím žádný problém. Nicméně zvát sem jedince ze zemí „třetího světa“ je už docela něco jiného.

Průběžně sleduji podobné procesy hledání legálních migrantů v jiných zemích a aktuálně státy EU hledají nejčastěji v severní Africe, Bangladéši či dokonce zemích subsaharské Afriky.

Ekonomická migrace ze zemí „třetího světa“ je totiž už nějakou dobu v rámci EU legální, hlasovalo se pro ni asi před rokem.

Například Itálie tak plánuje přijímat ročně téměř půl milionu této „pracovní síly,“ přičemž i v době, kdy nemá daný „legální migrant“ žádnou práci (má jít například o sezónní pracovníky) může stále na území EU setrvávat.

Nicméně tento institut „legální pracovní síly“ se zneužívá zejména tak, že v Itálii již žijící cizinci založí fiktivní firmy a vyžádají si pracovníky například z Bangladéše.

Většinou jde o jejich známé, kteří ovšem na území EU pracovat nehodlají. Na oko nejprve pracují v dané „firmě,“ aby byli posléze „propuštěni,“ ale podle regulí EU mohou s pracovním povolením jako legální migranti nadále zůstávat v Itálii (nebo jinde v EU) a dokonce berou i nějaké dávky.

Touto cestou si nyní například přiváží nigerijská mafie nové drogové dealery a prostitutky.

Tito „legální migranti“ si samozřejmě časem sloučí své rozsáhlé rodiny a v zemi již zůstanou. Odstrašujícím příkladem jsou pro nás Turci v Německu.

V první generaci ještě docela pracovali, dnes tam žije již 3. – 4. generace.

Mladí Turci mají na svědomí nemalou část kriminality (ale v kolonkách statistiky jsou již vedeni jako „Němci“), většina zůstává na dávkách, jsou do značné míry radikalizováni v mešitách, patří spolu s Araby a Nigerijci k čelním prodejcům drog v zemi a budou také hlavními protagonisty přeměny země na chalífát, co je proces již v současném stavu věcí nezvratný.

Povídačky o potřebě „legální migrace“ jsou jen papouškováním nesmyslů z Bruselu. Žádnou legální migraci ze zemí mimo Evropu zde nepotřebujeme.

Stačí zkrouhnout dávky jisté skupině obyvatel, která celý život jen sedí doma na sociálce a přinutit tuto skupinu k práci. A především je nutné posílit porodnost podporou rodinné politiky namísto podpory LGBTQI agendy, která je čistě depopulační.

To znamená, že je třeba zajistit dostupné bydlení mladým, kteří musí mít nějakou jistotu, že budou mít kde a za co své děti vychovat a jistě by pomohly i různé daňové úlevy pro pracující rodiče.

Namísto cpaní miliard do politických neziskovek, na předražené zbraně a další nesmysly, by se mělo jednoduše investovat do budoucnosti této země, ale ne se vydávat stejnou cestou, jakou se vydalo Německo.

Tam je právě díky podobné politice, jakou eurosoudruh v článku prosazuje, tíživá bezpečnostní situace. A podobné je to i ve Francii, která zprvu brala migranty ze svých kolonií údajně také na „podřadnou práci.“

Právě jejich potomci nám ovšem při nedávných nepokojích ukázali, jak se Francii tato politika „vyplatila.“

Většina těchto „pracovních sil“ tak vesměs končí na dávkách a i ti, kteří jsou zaměstnaní, buď pracují pro některou promigrační neziskovku (tedy jde o zaměstnanost umělou, ze které stát nic nemá) nebo vykonávají velmi nekvalifikované práce, často na zkrácený úvazek, takže nejsou žádným přínosem, protože ještě berou další dávky, které se vyplácí v případě minimálních mezd.

A bonusem navrch k této „legální migraci“ je samozřejmě onen multikulturalismus, islamizace a například v Berlíně aktuálně 8 pobodání nožem denně. Přesně to by chtěl zřejmě časem eurosoudruh ze Seznamu i pro tuto zemi.

S ekonomickými migranty ze zemí třetího světa nás tak čeká úpadek, vznik muslimských no-go zón, rekordní kriminalita a v budoucnu další velká zátěž pro sociální systém…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

14 thoughts on “Kvůli růstu ekonomické migranty ze třetího světa nepotřebujeme

   1. Kto schvaľuje zločiny Ukrajincov proti Čechom /vrátane toho najnovšieho v Plzni/ ,Slovákom či Poliakom – nehovoriac už o ich mafii – . nie je človek. Aj naše a české nemocnice sú už dávno plné tejto hávede často s biednou znalosťou jazyka.

    1. Asi je rozdíl mezi Ukrajincem,Polákem,Slovákem nebo Čechem ,kteří když něco poserou dostanou stejný trest a hordama džihádistů ,co útočí ,protože se žádných trestů neobávají a dle jejich islámu se dostanou za vraždění Evropanů do jejich posraného ráje. Oni by v jiných zemích ,jako je Británie nebo USA mohli taky dlouho povídat o zmetcích z východu ,včetně Slováků a Čechů.

     1. ani Ukrajince nechci tečka všichni Ukrajinci co k nám přišli po unoru 2022 se vrati na UA je to jejich domov tady nezustanou k čemu tu jsou budou indoktrinovat děti podporou Bandery budou lidem brát prací protože makají levněji než Češi bude jich tu jak sraček i když tu je nedostatek bydleni chceš najmy a ceny nemovistoti dražší běž do prdele Twore

 1. už máš uniformu ? Ono není na mě ani na tobě ,jak to bude s Ukrajinci .Doufám ,že se všichni po vyhrané válce vrátí domů. Ono se klidně může stát ,že se bude líp po válce žít na Ukrajině ,než v dojebané EU. A s těmi banderovci jdi do prdele , to jsou jen posrané kecy nemající žádné opodstatnění, živené Russáckou propagandou už skoro sto let ,jen jak dehonestovat Ukrajince .

  1. žer hovna 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

    1. máš hlad tak si dej 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *