Berlín je nebezpečné město: Oficiální informační portál varuje zejména ženy, Židy a homosexuály

Berlín je nebezpečné město: Oficiální informační portál varuje zejména ženy, Židy a homosexuály

Tedy ve zkratce, před Berlínem jako takovým – a dokonce už ne pouze před některými jeho částmi – je varována většina obyvatelstva, protože již jen ženy představují jeho nadpoloviční většinu.

A podle mnoha případů hlášených z Německa došlo k napadení či dokonce znásilnění i v případě žen kolem 80 let. Tedy varování je skutečně zaměřeno na VŠECHNY ženy.

Důvod, proč také varování nezapomíná na Židy a homosexuály, snad netřeba rozpitvávat.

Berlín je vskutku báječný multikulturní ráj, jaký by u nás mnozí rádi udělali třeba z Prahy, Brna a dalších velkých měst – a kupodivu mnohdy i za souhlasu samotných občanů.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o „zážitcích“ některých žen, které procházely jistým berlínským parkem, který se stal pověstný sérií hromadných znásilnění. Zda se vše zklidní poté, co byla zatčena skupina pachatelů ze subsaharské Afriky, ještě uvidíme.

Celosvětově již také prosluly nepokoje a útoky na berlínských koupalištích, která se stala rejdištěm mladých Arabů a Turků.

Multikulturní Berlín se také chlubí 8 útoky nožem denně. Ano, denně – ne týdně  nebo měsíčně. A to zde možná nejsou zahrnuty všechny případy, protože některé – zejména neúspěšné – útoky ani nemusely být hlášeny.

Ti, kdo tedy podporují import jedinců ze zemí třetího světa do naší země, zároveň podporují přesně to, co se nyní děje v Berlíně.

Skupinová znásilnění v parcích, násilí ve venkovních bazénech – téměř každodenní zprávy z německého hlavního města Berlína jsou šokující. Není to tak špatné, říká oficiální návštěvnický portál Visit Berlin. Město je „v zásadě bezpečné“ – jen ženy a Židé jsou ohroženi.

Dokonce i vůdkyně Strany zelených Ricarda Langová musela přiznat, že sama se bojí procházet Görlitzer Parkem v Berlíně-Kreuzbergu. Kvůli hromadnému znásilnění se zelená plocha v poslední době opět stala středem pozornosti zpravodajství.

Je nebezpečné navštívit Berlín?, mnoho turistů se diví. Oficiální návštěvnický portál města zdůrazňuje, že i když je město „v podstatě  bezpečné“, nelze vyloučit kriminalitu a je třeba vzít v úvahu některé bezpečnostní aspekty. To také zahrnuje „vyhýbání se tmavým parkům a zákoutím v noci.“

Ženy uvádějí, že obtěžování, urážky, sexuální útoky a napadení nejsou v žádném případě jedinečné pro přeplněné centrum města.

„Svého cíle můžete dosáhnout rychle jen s klapkami na očích,“ citují dvě mladé ženy v reportáži televize RBB. „Není to jen problém parků, je to problém všude: na každé zastávce, na které vystupuji, v každé ulici, kterou procházím.“

Ve skutečnosti n-tv také hlásí: Policie v současné době počítá více útoků proti ženám na veřejnosti. Od roku 2019 do roku 2022 se počet útoků na ženy, hrozeb, sexuálních trestných činů a loupeží v noci na ulicích a v parcích zvýšil z přibližně z 3000 na 4210.

Ale nejsou to jen ženy, které nejsou v Berlíně všude v bezpečí. Cestovní portály již dlouho doporučují gay a lesbickým párům nebo Židům, aby v noci neprocházeli určitými částmi města, protože tam jsou vždy očekávané urážky nebo útoky.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Berlín je nebezpečné město: Oficiální informační portál varuje zejména ženy, Židy a homosexuály

  1. Stasi zďaleka nepáchala toľko zločinov /a takých ťažkých/ ako súčasné vedenie liberálno-fašistického, globalistického a imperialistického Nemecka /hlavne po roku 2000/ . K čomu, samozrejme, treba pripočítať aj teror mimovládok a médií. Nečudujem sa tzv. Ostalgii, ani tomu, že niektorým starším „dederónom“ sa cnie aj po Berlínskom múre, wartburgoch či systéme športu v NDR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout