„Expert“ OSN vyzývá křesťany, aby se přizpůsobili LGBTQI ideologii

„Expert“ OSN vyzývá křesťany, aby se přizpůsobili LGBTQI ideologii

„Expert“ OSN na sexuální orientaci vydal novou zprávu, v níž nabádá křesťany, aby se sklonili před ideologií krajní levice přesně tak, jak to už dávno udělal účelově nasazený falešný papež Bergoglio.

„Expert“ z OSN Victor Madrigal-Borloz ve své zprávě tvrdí, že náboženská svoboda „není neslučitelná“ s ideologií LGBT.

Zpráva státu Washington však uvádí, že kompatibilita je dána pouze tehdy, pokud jsou normy víry „podřízeny“ politické agendě LGBT organizací .

Madrigal-Borloz na 53. zasedání Rady OSN pro lidská práva oznámil, že náboženská svoboda může být „kompatibilní“ s agendou LGBT, pokud křesťané a další náboženské skupiny podlehnou levicové ideologii.

Madrigal-Borlozovo pojetí kompatibility má být tedy dosaženo podřízením dlouho zavedených náboženských přesvědčení a tradic woke agendě.

„Respektování hlasů a praktik inkluzivních komunit může pomoci změnit tvrzení, že uplatňování svobody náboženského vyznání nebo přesvědčení je neslučitelné s rovným požíváním lidských práv LGBT lidmi,“ řekl Madrigal-Borloz v OSN.

Madrigal-Borloz vysvětlil, že pro náboženství „neslučitelná“ s radikálními ideologiemi je řešením, aby náboženské komunity přehodnotily své vlastní učení tak, aby odpovídalo radikální LGBTQI ideologii.

Podle Madrigal-Borloze musí být náboženské přesvědčení a tradice podřízeny LGBT ideologii a agendě OSN.

„V některých případech byly náboženské narativy záměrně použity k ospravedlnění násilí a diskriminace – často v rozporu s učením těchto přesvědčení a také mimo rámec práva na svobodu náboženského vyznání nebo přesvědčení,“ posteskl si.

Naznačuje, že věřící, kteří nepřijímají ideologii LGBT, si špatně vykládají své vlastní náboženství.

Madrigal-Borloz také vyjádřil znepokojení nad lidmi, kteří vykládají náboženské učení jako zařazení homosexuality do diskursu nemravnosti a hříchu.

Naznačil, že takové komentáře o životním stylu LGBT a hříchu „mohou být považovány za nenávistné projevy nebo dokonce podněcování k násilí“.

Kritizoval země jako Maďarsko, které zakázaly párům stejného pohlaví adopci dětí.

Madrigal-Borloz pokračoval: „Koncept ‚přirozeného‘ řádu jako vůdčího principu lidské a sociální existence je přítomen i v konzervativní doktríně.“

Ve své zprávě, která se zdá být otevřeným útokem na náboženskou svobodu, Madrigal-Borloz kritizuje „výjimky“ udělené organizacím, jako jsou pěstounské a adopční agentury, které jim umožňují následovat svou biblickou víru při rozhodování o opatrovnictví.

„Je nepřijatelné, aby se jednotlivci nebo skupiny odvolávali na ‚náboženskou svobodu‘, aby udržovali diskriminaci lesbiček, gayů, bisexuálů, transgender a intersexuálů při poskytování zboží a služeb ve veřejné sféře,“ řekl Madrigal-Borloz.

Poukázal na několik případů ve Spojených státech, kdy zprostředkovatelé sňatků odmítli vyhovět žádostem, protože porušují jejich víru tím, že podporují sňatky osob stejného pohlaví.

Madrigal-Borloz také trvá na tom, že LGBT lidem musí být umožněno účastnit se náboženských komunit, navzdory jejich „výlučným praktikám.“

Tolik vyjádření „experta“ z OSN. Povšimněte si jedné zajímavosti: ani jednou nezmínil islám a neoslovil muslimy – a to přesto, že asi 10 islámských zemí stanovuje za homosexualitu trest smrti, v dalších zemích pak stanovují jako trest dlouhé roky vězení.

V loňském roce proběhly v Saúdské Arábii hromadné popravy celkem 81 odsouzených k smrti, z nichž část byla popravena za „sexuální úchylky“ – tedy jednalo se o homosexuály či trans.

Po celou dobu se tento „expert na LGBTQ“ v tomto smyslu trefuje výhradně do křesťanství (a oslovuje křesťany), případně se zmiňuje o „náboženstvích.“

Pokud se však podíváte na současný Vatikán, tak ten se této agendě plně podřídil…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

11 thoughts on “„Expert“ OSN vyzývá křesťany, aby se přizpůsobili LGBTQI ideologii

  1. nic takového nebude až EU převezmou muslimové bude platit právo šaría tedy střecha betoh SMRT hotovo Allahu Akbar 👳‍♂️

  2. ake priznacne pre teroristov z OSN! Viera sa ma prisposobit chorej zvratenej ideologii?! Co tak, keby sa ta ideologia prisposobila vieram, alebo najlepsie ju dat na rovnaku priecku s nacizmom ci fasizmom. Su to chry ludia, co maju byt lieceni a nie tuto chorobu tlacit nevinnym detom do hlav…

  3. Nezabúdajme,že samotní eurofašistickí pohlavári podporujú a schvaľujú prenasledovanie a vraždenie kresťanov všade vo svete – ako je to s vzťahom zločincov ako Jourová , Timmermans či Šefčovič k islamu, netreba dodávať… Ešte aj v Dubaji sú prísne tresty za ublíženie kresťanovi či zhanobenie kostola, na rozdiel povedzme od Holandska či Turecka!

  4. Kreťanstvo sa riadi Božími zákonmi a nie zákonmi slobodomurárov, ktorí sa tvária byť Bohmi. Kresťanská viera nie je móda, podľa chutí a nálady – okrem liberálnych pseudokresťanov. Takže choďte do pekla, nás so sebou vy úchyláci nezoberiete ! Hriech vždy zostane hriechom !

  5. Svobodomuráři a temnota je křesťanstvím .Křesťané se klanějí satanovi ,černým jezuitům .Vatikán je sídlem zla .V kostelech se dějou temné rituáli kterým říkáte mše svatá , je to satanský rituál se zaklínadli v latině.Dokud tohle nepochopíte že se modlíte k temným silám, není nikomu pomoci . Už vám to Franta říká otevřeně a křesťané nic. Vykašlete se na všechny cirkvy .Mezi stvořitelem a vámi není žádoucí žádný cizí sprostředkovatel, mluvte s ním napřímo a nesplete se, nikdy.
    https://www.youtube.com/watch?v=Cz07379TK-0&t=82s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *