Kdyby Trump položil důkazy o volebních manipulacích na stůl, vypukla by občanská válka (video)

Kdyby Trump položil důkazy o volebních manipulacích na stůl, vypukla by občanská válka (video)

Zdá se, že Deep state se „střelil do vlastní nohy.“ Po každém skandálu, který byl v Kongresu odhalen na Bidena, přišlo nové obvinění proti Trumpovi.

Nejinak tomu bylo po výpovědi klíčového svědka Archera před týdnem. Poté, co rozkryl korupci otce a syna Bidenových, objevila se další žaloba na Trumpa, tentokrát za snahu zvrátit výsledek voleb.

Předpokládá se, že hlavním účelem těchto žalob je odvedení pozornosti od Bidenových k Trumpovi – tedy spíše k jeho „prohřeškům.“

Ovšem po každé takové žalobě se „vyleje kýbl špíny“ i na Deep state.

Například poté, co byl Trump zažalován za údajný podíl na útoku na Kapitol 6. ledna 2021, se objevilo mnoho videí, která jasně potvrdila, že většina těch, kdo tzv. „útok na Kapitol“ podnítili, byli agenti FBI a najatí členové Antify.

A zdá se, že tentokrát se žaloba na Trumpa za snahu o zvrácení výsledků voleb těm, kdo ji podali, nevyplatí tuplovaně. To nyní potvrdila žena, která může potvrdit, že existují důkazy o volebních manipulacích…

Politická analytička Jan Halper Hayersová poskytla pozoruhodný rozhovor pro GB News o obviněních proti bývalému prezidentu Trumpovi.

„Udělali velkou chybu,“ řekla.

„Trump nyní může předvolat lidi a poskytnout materiál. Prokurátor Jack Smith udělal velkou chybu, velmi velkou chybu.“

Nejnovější obvinění Trumpa souvisí právě s jeho pokusy zvrátit výsledek prezidentských voleb v roce 2020. Podle něj došlo k volebním podvodům.

Moderátor Stephen Dixon řekl, že neexistují žádné důkazy o podvodech ve volbách.

Halper Hayersová odpověděla, že jako členka pracovní skupiny amerického ministerstva obrany může říci, že ministerstvo má důkazy o podvodech v roce 2020.

„A Trump věděl, že vypukne občanská válka, pokud se rozhodne předložit důkazy příliš brzy,“ řekla politická analytička.

„Trump nepodkopal demokratický proces, vylákal Deep State z jeho díry,“ trvala na svém. „To je důvod, proč vidíme, že se teď dějí všechny tyto věci.“

A je pravda, že se v současné době objevují nové – dosud nezveřejněné – důkazy volebních manipulací, ke kterým údajně docházelo zejména v tzv. „swing states“ – tedy v těch státech, které volí pokaždé jinak a nejsou dlouhodobě jasně demokratické či republikánské.

Z náhle objevených nových důkazů je nyní velmi diskutován například volební podvod v Michiganu, kde mělo dojít k potvrzeným manipulacím, ke kterým byly podány i přesvědčivé důkazy, vše však zastavila demokraty zkorumpovaná FBI.

Senátorka státu Michigan Ruth Johnsonová, která je bývalou ministryní zahraničí, řekla:

„Můj odhad je, že více než 800 000 hlasovacích lístků bylo zasláno nekvalifikovaným voličům v Michiganu, včetně mnoha jednotlivců, kteří se přestěhovali nebo zemřeli, a dokonce i někteří jednotlivci, kteří byli nezletilí nebo neobčané. Mnoho z nich bylo posláno lidem, kteří se odstěhovali ze státu.“

A nejde samozřejmě zdaleka o jediný stát, kde se s volebními hlasy manipulovalo. Každopádně je možné, že právě soud ohledně Trumpova zasahování do výsledků voleb může podrazit nohy těm, kdo žalobu podali…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.8]

10 thoughts on “Kdyby Trump položil důkazy o volebních manipulacích na stůl, vypukla by občanská válka (video)

 1. trump len keca a nikdy nic z toho. bohuzial. ludia asi zabudli na jeho slub ze postavi plot na hraniciach s mexikom a ze zabasne hilary.

  navyse trump povedal ze keby bol prezident tak vojnu na ukraine by ukoncil tak ze bud by sa dohodol na mieste s putinom alebo ak nie tak by poslal vsetky zbrane co usa ma na ukrainu. takze toto je ten uzasny trump ktoreho vseci tak miluju.

  ale ano, trump je najmensie zlo, ale nie je to ziaden zachranca usa ako si vela ludi mysli. to len v porovnani s bidenom vyzera ako uplny geroj. ale to kazdy.

  1. Aby jsi se Sven nedivil, volby byly zmanipulovane ve 46ti z 50ti statu Ameriky. Co se tyce plotu, tak vim, ze se stavel, ale nemohl byt dostaven, protoze Trump skoncil a Biden jej zacal bourat. A valka na Ukrajine by opravdu skoncila, nezapomen, ze Trump je rovnez chazid, jako Putin a ti dva proti sobe nepujdou. Putin vedel od Trumpa, co se na Ukrajine deje, laboratore, prodej lidskych organu a dalsi svinstva.
   Nemusim jej milovat, ale respekt pred nim mam.

  2. Svendíku rudý depeeku, žvaníš a žvatláš hlouposti a opakuješ jen to co jsi četl na desinformačních webech, jako jsou hovninky a nebo Aenews.

 2. Spíš to bude podvod na lidech .Temnota za kandidáta i protikandidáta vybírá „své“ lidi . Clintonová a Trump jsou vzdálení příbuzní a mají společné předky.Tady se neděje nic náhodou,vše je připravené divadlo pro ofce které nemají čes se tím zabývat,musí na panské.. http://pravda.tode.cz/?page_id=2726

 3. Myslím, že se připravuje návrat a to oficialně,(neoficialně je super arija Donald Trump americký super president( a z toho má rudý dobytek velký strach, neboť to by znamenalo jejich absolutní konec.

 4. Tupci myslí že je někdo zachrání .Obřezaný Trump co konvertoval i s dcerou na židovskou víru,ten určitě . Jen si sněte tu chvíli co zůstává ,kdo se zajímá a nechodí na Tadesco ,ví.že všechny loutky na světě v čele států mají stejně dlouhé vodítko. Trump i Putin hrají divadlo pro ofce ,hezky se usaďte s popcornem a pozorujte jak radí Marný, bílé a černé klobouky.

 5. Tenhle článek je vycucaný z prstu. Ve chvíli, kdy začne blábolit o členech FBI a najaté Antifě při útoku na Capitol, tak jde veškerá jeho důvěryhodnost k šípku,.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout