Harvardský vědec tvrdí, že příští měsíc přinese nezpochybnitelné důkazy o existenci mimozemského života (video)

Harvardský vědec tvrdí, že příští měsíc přinese nezpochybnitelné důkazy o existenci mimozemského života (video)

Všímáte si, jak často se nyní objevují informace o údajných důkazech existence mimozemského života?  Zatím se však neobjevil žádný zcela nezpochybnitelný důkaz, což je poměrně zásadní.

O to víc se pak naskýtá otázka, co za tímto náhlým nárůstem mimozemských interakcí (či spíše informací o nich) stojí. Chystá se snad v té spojitosti něco ve stylu mimozemské „operace Blue Beam?“

Každopádně příští měsíc budou údajně takové důkazy lidstvu poskytnuty.

Harvardský astrofyzik říká, že jeho výzkum může dokázat, že existuje inteligentní mimozemský život. Bude zveřejněn příští měsíc.

Profesor Avi Loeb vede výzkum fragmentů meteoru IM1, který se rozpadl nad ostrovem Manus poblíž Papuy-Nové Guiney v lednu 2014.

Vypadá to, jako by IM1 byl mezihvězdný objekt. Loeb se snaží dokázat, že objekt byl vyroben civilizací na základě malých fragmentů.

Říká, že jeho výzkum přinesl zajímavé výsledky, ale že o nich může podrobně diskutovat až poté, co budou publikovány ve vědeckém časopise.

Vědci jsou si docela jisti, že původ IM1 leží mimo sluneční soustavu. Loebova analýza by měla odhalit, zda se jedná o obyčejný vesmírný kámen nebo o nějaký kus plavidla či sondy.

Tento objekt se pohyboval mimořádně rychle, rychleji než 95 procent hvězd v blízkosti Slunce. Podle něj je to proto, že to bylo něčím poháněno. Byl také vyroben z velmi pevného materiálu.

Pokud analýza ukáže, že IM1 (mezihvězdný meteor 1) není vesmírný kámen, objekt by mohl být důkazem mimozemského života.

„Znamenalo by to, že máme sousedy, nejsme sami,“ řekl Loeb.

Profesor řekl, že až čtyři výzkumné ústavy analyzují fragmenty IM1. Jedná se o 50 kuliček o průměru 0,1 až 0,7 milimetru, které se skládají převážně ze železa.

Loeb nevylučuje možnost, že objekt, který měl v době spálení v atmosféře asi metr v průměru, byl mimozemskou sondou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Harvardský vědec tvrdí, že příští měsíc přinese nezpochybnitelné důkazy o existenci mimozemského života (video)

  1. To je spíše vjedec z HooléhoÚudu a musí jim ještě dát měsíc aby “ měl důkazy nezvratitelné „, bože dej jim místo té jejich nabubřelosti aspoň trošíčku rozumu. Ono se jim to všude sere, tak si holt myslí že odpoutají pozornost od emerických problémů.

  2. To je jenom dalsi oblast, kterou budou zneuzivat pod falesnou vlajkou a vytvaret ty svoje trapne oblibene zvratky, na ktere nas tato loutka ma podvedome pripravit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout