Kalifornie: Podívejte se, jak dopadl obchod po nájezdu legálně rabujících zlodějů (video)

Kalifornie: Podívejte se, jak dopadl obchod po nájezdu legálně rabujících zlodějů (video)

Jistě netřeba opakovat, že v Kalifornii platí nejliberálnější zákony, které povolují krádeže prakticky každému černochovi. Potrestán nakonec může být ten, kdo by proti zloději zakročil.

I to je důvod proč se mění firemní politika mnoha obchodních řetězců. Zaměstnanci tam jednoduše nesmí zakročit proti rabujícím, pokud na ně třeba nevytáhnou zbraň (to je jediný případ, kdy je možné volat policii).

Lze předpokládat, že pokud se podaří Deep state dosadit guvernéra Kalifornie Gavina Newsoma na prezidentský post (uvažují o něm coby o náhradníkovi za stále víc kompromitovaného Bidena), rozšíří se tyto zákony po celé zemi, snad jen vyjma republikány vedených států, které zřejmě odmítnou tyto zvrácené zákony přijímat.

Podobné zákony jako v Kalifornii platí i v některých demokraty vedených městech mimo tento stát (např. New York, Chicago, Washington, DC, Seattle).

Nákupní středisko v Kalifornii:

Mimochodem, v Kalifornii se nekrade pouze v obchodech. Úplně stačí, když si jdete natankovat pohonné hmoty – v mžiku vám zmizí zavazadla z kufru:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Kalifornie: Podívejte se, jak dopadl obchod po nájezdu legálně rabujících zlodějů (video)

  1. Samozrejme, kradnúť smú v Kalifornii iba opičiaci. Keby sa o to pokúsil beloch ,Ind, Číňan či Kórejec – bez trestu by nevyviazol.

  2. to je skutečně zvrácenost. Už to slovní spojení legální krádeže v obchodech je přece postavené v normální společnosti na hlavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout